Piłka nożna moją pasją, wakacje ze Spartą Złotów

  • 18.08.2021, 21:18 (aktualizacja 18.08.2021, 21:26)
  • Janusz Justyna
Piłka nożna moją pasją, wakacje ze Spartą Złotów
W dniach 1-7. sierpnia 2021 roku MLKS Sparta Złotów przeprowadził dla dzieci i młodzieży z gminy miasto Złotów obóz dochodzeniowy. Zadanie było możliwe do przeprowadzenia dzięki środkom finansowym przekazanym z Urzędu Miejskiego Złotowa w ramach projektu ”Piłka nożna moją pasją, wakacje ze Spartą Złotów”

Młodzież codziennie zbierała się w godzinach rannych i brała udział w przedsięwzięciach przygotowanych przez trenerów prowadzących projekt. Beneficjenci mogli przez siedem dni uczestniczyć w treningach piłkarskich, zawodach sportowych, testach sprawności fizycznej, meczach sparingowych. Uczestnicy projektu byli również w kinie Rodło na filmie „Kosmiczny mecz - nowa era”. Poza tym brali dział w spływie kajakowym rzeką Rurzycą, byli w parku linowym w Rudnicy koło Wałcza oraz brali udział w rajdzie rowerowym po pięknych terenach Złotowszczyzny. Nad menu czuwał Michał Wawrzyniak z restauracji Milenium, która to gościła u siebie uczestników projektu.

Wszyscy beneficjenci projektu otrzymali drobne upominki i zgodnie deklarowali, że za rok również wezmą udział w podobnym przedsięwzięciu.

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe