Szczyt bezczelności...

  • 30.07.2021, 13:07
  • iej
Szczyt bezczelności...
Informacja z Nadleśnictwa Lipka:

Mało sytuacji jest nas w stanie zdziwić i spowodować, że przy piątku wychodzimy z siebie, ale to jest jeden z takich tematów..

Może ktoś zna odpowiedź na pytanie: co trzeba mieć w głowie, żeby wrzucić do Zalewu Grudniańskiego na rzece Gwdzie 6 worków jutowych z martwymi kurczakami ..?!

Takie właśnie "znalezisko" odkryto wczoraj wieczorem..

W akcję wyławiania i zabezpieczenia worków z zaangażowani byli, oprócz naszej straży leśnej, strażacy z łodzią i policjanci.

Szczątki kurczaków po wydobyciu na brzeg zostały poddane oględzinom przez pracownika Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Złotowie.

Dziś dalej trwają czynności wyjaśniające, połączone z przeszukiwaniem zalewu i rzeki - istnieje możliwość, że pływających worków z padliną jest więcej ...

Chcemy poinformować i uprzedzić ewentualne zapytania - zabezpieczone worki ze szczątkami kurczaków znajdują się w okolicy parkingu wędkarskiego, położonego niedaleko starej bindugi w leśnictwie Biskupice, i zostaną zabrane do utylizacji niezwłocznie po dokonanych czynnościach!

Jednocześnie uspokajamy - obecny przy wieczornych oględzinach lekarz weterynarii stwierdził, że szczątki nie stanowią zagrożenia epidemiologicznego.

Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Okonku.

Apelujemy do Was o udzielenie każdej możliwej informacji, która pomoże znaleźć sprawcę tego skrajnie nieodpowiedzialnego czynu!

Dzwońcie / piszcie do nas, lub bezpośrednio do Policji w Okonku.

Sz.N

Fot. Ł.P

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe