Nowy dyrektor złotowskiego szpitala

  • 27.07.2021, 16:15 (aktualizacja 31.07.2021, 22:20)
  • iej
Nowy dyrektor złotowskiego szpitala

Ogłoszono wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Złotowie - został nim Artur Bobruk. Nowy dyrektor zastąpi na tym stanowisku Joannę Harbuzińską-Turek.

Oto opis nowego dyrektora z jego profilu na portalu znanylekarz.pl:

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi , specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Wiedzę z zakresu ginekologii zdobywałem w najlepszych polskich szpitalach: Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w Centralnym Szpitalu Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystywałem jako ordynator w klinicznym Oddziale Ginekologii i Położnictwa w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, oddziałach ginekologiczno-położniczych szpitala powiatowego w Strzelinie oraz na oddziale ginekologicznym szpitala MSWiA we Wrocławiu . Od wielu lat jestem konsultantem w 4 Wojskowym Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu w zakresie ginekologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej , specjalizowałem się w stosowaniu materiałów wszczepialnych w operacyjnym leczeniu obniżenia narządu rodnego i towarzyszącego nietrzymania moczu. Obecnie stosuję w leczeniu obniżenia narządu rodnego i nietrzymaniu moczu metody laserowe i ciała obce kostki, pessary, które są nieinwazyjnymi metodami leczenia tej przypadłości.
Uczestniczyłem w wielu specjalistycznych szkoleniach z zakresu technik operacyjnych oraz usg między innymi w I szkoleniu organizowanym w Polsce pod kierownictwem światowej sławy specjalisty K.Nicolaidesa z zakresu usg płodu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje z zakresu usg poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez sekcję usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiadam certyfikat sekcji USG PTG wykonywania badań usg według zalecanych rekomendacji.

Foto: znanylekarz.pl

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
no dobrze ...
no dobrze ... 01.08.2021, 13:23
wachlarz terminów medycznych określających wiedzę, umiejętności i doświadczenie Pana Doktora zaiste przebogaty, ale tu nie chodzi o specjalizacje medyczne, a raczej o wiedzę w zakresie zarządzania wcale nie małym szpitalem powiatowym, a o tym w autoprezentacji Pana Doktora niestety ani słowa ... uczestnictwo w wielu szkoleniach specjalistycznych z zakresu chirurgii i ginekologii, to jednak nie to samo, co wykształcenie i doświadczenie menadżerskie, a więc także ekonomiczne, w praktycznym zarządzaniu szpitalem, nie ma też ani słowa o tym, czy Pan Doktor zarządzał już kiedyś jakimś obiektem ochrony zdrowia, czy kierował personelem medycznym i czy ma doświadczenie w kontaktach z NFZ, bo od tego zależy wysokość negocjowanych co roku środków finansowych na działalność szpitala. Gdyby tak dziennikarze poprosili Pana Doktora o uzupełnienie tych danych i podzielili się nimi z nami, swoimi czytelnikami, na pewno więcej osób byłoby zadowolonych z takiej relacji, bo dla nas potencjalnych pacjentów złotowskiego szpitala jest ważne, czy ten szpital będzie funkcjonował właściwie i czy (odpukać w niemalowane!) ewentualna nieudolność w jego zarządzaniu nie spowoduje jakichś perturbacji skutkujących na przykład bankructwem i likwidacją.
Poza
Poza 28.07.2021, 19:34
Szkoda, że Karol nie został … byłoby ciekawiej ;))))
Janek
Janek 27.07.2021, 17:26
Do atm
Jest taki film pt. "Pora umierać", w którym niepokorna pacjentka odpowiada "Niech się pocałuje..." Chyba czas na taki dialog z personelem...
kosa
kosa 28.07.2021, 13:41
Dobry film i świetny ten właśnie fragment, gdzie lekarka mówi do pacjentki "Niech podejdzie", a ona - starsza pani - odpowiada "Niech się pocałuje w du,,ę" :)
Ania
Ania 27.07.2021, 16:49
Dużo trzeba naprawić. Szczególnie stosunek do pacjenta. Powodzenia!
Atm
Atm 27.07.2021, 17:06
To prawda!!!! „Niech się przesunie” , „Niech poda”, „Niech przyjdzie”. Słowo PANI,PAN stoi im w gardle!!!!!
doc.
doc. 30.07.2021, 13:40
Co za bzdura! Wielokrotnie byłam pacjentką złotowskiego szpitala i nigdy nie usłyszałam: Niech... Personel zachowuje się może adekwatnie do postawy pacjenta.

Pozostałe