Starosta wizytował Tarnówkę

  • 24.07.2021, 09:16 (aktualizacja 24.07.2021, 09:19)
  • Janusz Justyna
Starosta wizytował Tarnówkę
Sprawy związane z powiatową infrastrukturą drogową na terenie gminy Tarnówka były przedmiotem spotkania, jakie z inicjatywy wójta Jacka Mościckiego odbyło się w czwartek w Urzędzie Gminy w Tarnówce.

Sprawy związane z powiatową infrastrukturą drogową na terenie gminy Tarnówka były przedmiotem spotkania, jakie z inicjatywy wójta Jacka Mościckiego odbyło się w czwartek w Urzędzie Gminy w Tarnówce. Rozmawiano o inwestycyjnych potrzebach i społecznych oczekiwaniach w odniesieniu do Osówki i Piecewa, a swoje propozycje w tym zakresie Staroście Złotowskiemu Ryszardowi Goławskiemu, przy wsparciu wójta, przedstawiły radne Rady Gminy Tarnówka – Weronika Bartosz i Ewelina Bartosz.

Pierwsza z inicjatyw dotyczyła budowy fragmentu chodnika w Piecewie przy drodze powiatowej (do zjazdu w kierunku Oddziału Terapii Uzależnień od Alkoholu). To zadanie stanowiłoby kontynuację chodnika, którego wykonanie zleciła gmina.

Drugi z wniosków dotyczył przebudowy drogi na odcinku Piecewo-Osówka.

 Efektem rozmów w gabinecie była robocza wizyta w terenie.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe