Niedziela, 21.07.2019

Biesiada po żołniersku

  • 24.11.2017, 19:59 (aktualizacja 24.11.2017, 20:38)
  • Janusz Justyna
Biesiada po żołniersku
Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Ziemowit zamienił się na kilka godzin w wojskową świetlicę. Śpiewano tęskne pieśni, była grochówka i tradycyjna "Rezerwa"

Przybyłych uczestników biesiady "Na żołnierską nutę" przywitał prezes SM Piast Wojciech Buczek w asyście wiceprezes Haliny Deja i Jakuba Pieniążkowskiego. Pieśni żołnierskie intonował zespół Olibabki pod dyrekcją i akompaniamentem Aleksandry Wawrzeńczyk, korzystano ze specjalnie przygotowanych śpiewników. Żarty opowiadała Barbara Kulengowska, wywołując uśmiech wśród uczestników biesiady.  Na poczęstunek przygotowano chleb ze smalcem i ogórkiem, serwowano także wojskową grochówkę.

Biesiada udana, uczestnicy już pytali się kiedy kolejna! Szkoda tylko, że kilka osób, które pobrały bezpłatne zaproszenia - nie przyszło...

(jj)

 

Janusz Justyna

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alegruby
alegruby 27.11.2017, 19:11
Dziadostwo.Buczek nie potrafił do tej pory stworzyc porządnej sali,żeby chetni Złotowianie mogliby przyjść tylko jakieś zaproszenia jak na prywatne wesele.

Pozostałe