Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Sztandar CKZiU na uroczystości w Poznaniu

  • 6.12.2018, 18:02 (aktualizacja 06.12.2018 18:08)
Sztandar CKZiU na uroczystości w Poznaniu
1 grudnia 2018 roku sztandar CKZiU w Złotowie wraz z pocztem sztandarowym uczestniczył w uroczystości poświęcenia sztandaru Towarzystwa Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.

Uroczystość połączona ze 150. rocznicą śmierci patrona i 20. rocznicą powołania Towarzystwa Hipolita Cegielskiego odbyła się w Katedrze Poznańskiej. Mszy Świętej przewodniczył Biskup Pomocniczy Archidiecezji Poznańskiej Jego Ekscelencja ks. bp dr Damian Bryl.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Kulminacyjny moment jubileuszu odbył się we wnętrzu Złotej Kaplicy, gdzie u stóp pomnika pierwszych władców Polski nastąpiło poświęcenie sztandaru Towarzystwa. 
Naszej szkoły, która nosi imię wielkiego Wielkopolanina, nie mogło zabraknąć w dniu tak ważnego wydarzenia.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie w poczcie sztandarowym reprezentowali: Filip Zbiżek - chorąży, Angelika Mirosław i Alicja Babiak - asysta.

Inf. na podst. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie ul. Norwida 10.

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe