Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Sesja Rady Miejskiej Złotowa

  • 5.12.2018, 09:11 (aktualizacja 05.12.2018 10:43)
Sesja Rady Miejskiej Złotowa

Dzisiaj w sali sesyjnej ratusza od godz. 9.00 odbywa się sesja Rady Miejskiej. Jednym z pierwszych punktów było zaprzysiężenie radnego Stanisława Wełniaka. Ogłoszony został skład komisji rady. Padło pytanie o kosztowny remont niecki basenu części rehabilitacyjnej pływalni Laguna.

Komisje i przewodniczący: Komisja Finansów Miejskich, Budżetu i Gospodarki Miejskiej - Stanisław Wełniak, Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Ochrony Środowiska, Zdrowia i Opieki Społecznej - Krzysztof Koronkiewicz, Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta - Grzegorz Kolera. Komisja Rewizyjna - Roman Głyżewski, Komisja Skarg, Wniosków i Petycji - Krzysztof Żelichowski.

Do Rady Społecznej przy Szpitalu Powiatowym wybrano Agnieszkę Jęsiek-Barabasz. 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bi
Bi 2 dni temu, 12:14
G8 zostało przez wyborców osłabione, ale niestety sprzedawczyki z komitetu który deklarował współpracę ponad podziałami reanimował trupa. Jestem ciekawy czy młodzi radni karnie zaakceptują tę woltę czy wyłączą się z tego chorego układu.
Kolejne 5 lat torpedowania
Kolejne 5 lat torpedowania 2 dni temu, 10:55
Dlaczego lewica dostała dwóch przewodniczących a radni od burmistrza nie dostała. To świadczy o tendencji klubu o groteskowej nazwie Połączył na Złotów. Nazwa powinna być inna: Układ cementuje, na zawsze wierni G8 w opozycji do woli mieszkańców.
W potrzasku
W potrzasku 2 dni temu, 22:08
A to że lewica dostała dwóch przewodniczących to pośrednia zasługa złotowskiego bosa PiS. Sam wziął powiat zostawił miasto i jego mieszkańców na pastwę betonu. Chyba tylko naiwni sądzili że barwiony w kampanii na PiSowca niczemu nie winny Pulit stworzy prawicową koalicję także z nowymi młodymi radnymi. Nic z tego a jedyna zmiana to to że o rok dłużej będzie zmagał się z czerwono liberalnym murem.
Nowi radni już są przegrani dla oczekiwanych zmian, starzy wyjadacze wiedzą jak ich urobić.
No cóż tylko dla jednego człowieka ta sytuacja jest obojętna bo jako jedyny radny PiS ze Złotowa zawsze będzie wśród swoich.
Odbudowywać już nie ma co bo zniszczenia dokonane na ludziach wierzących w pozytywne zmiany są nie do naprawienia co można usłyszeć w rozmowach z mieszkańcami. Oni wiedzą że zostali oszukani a po wyborach jak zawsze cisza i dalej to samo. Teraz pozostaje im ufać że przez nową radę w stosunku do mieszkańców będzie przemawiało człowieczeństwo i zrozumienie.
ed
ed 6.12.2018, 23:49
G.. G8 zrobi zaspaliście towarzysze to i tak już jest koniec
zaciąg z G8
zaciąg z G8 6.12.2018, 11:06
Strażak podpalacz ponownie w akcji.
taka prawda
taka prawda 6.12.2018, 11:02
Tak krytykujecie tę Rade Miasta i Burmistrza ale większość ich wybrała.Większość to ci,którym podobają się piaskownice,stałe zasiłki z MOPS a także bieganie pseudobiegaczek.To nie wykształceni ludzie,z dużą gromadką dzieci,którzy w Złotowie lepiej żyją niż ci co mają wyższe wykształcenie.
FATMA
FATMA 6.12.2018, 16:11
To dlaczego ci z wyższym wykształceniem nie biorą udziału w wyborach, czyżby byli głupi i liczą na to że burmistrz za nich wszystko załatwi.
Myślę że w Złotowie akurat ci których wymieniłeś nie chodzą na wybory, to ciągle ci sami wyborcy wybierają ciągle tych samych radnych.
Poza tym brak jest nowych konkretnych kandydatów. Wielka opozycja jedngo PiSmaka zniechęciła wszystkich którzy mieli jakąkolwiek nadzieję na zmiany. Jak widzimy pouczający innych w swoich felietonach okopał się na danym przez wsie stanowisku i cisza no bo przecież co go obchodzą mieszkańcy miasta. Zawsze twierdził że burmistrz chciał a rada nie pozwalała. Teraz widzimy że to zaklinanie prawdy oraz że żadne zmiany dla stałych wyżeraczy nie są mile widziane. Oni współpracując z komuną mogą bez końca mówić że komuna blokuje działalność burmistrza. Tu była jest i będzie jedna klika wzajemnej adoracji która sama ze sobą walczy podczas kadencji wciągając w tę brudną grę mieszkańców podczas kampanii wyborczej i nie tylko.
Obłuda
Obłuda 6.12.2018, 00:16
Wraca stare Nie bo Nie! Była nadzieja, że będzie konstruktywnie.Niestety transfer hamulcowych dzieje się na naszych oczach.
Ja
Ja 6.12.2018, 01:22
Obojetnie kto jest w radzie, burmistrz zawsze sobie znajdzie wymówke że są "hamulcowi". Czyli kolejne pięć lat tego samego - wmawiania ludziom, że winę za niepowodzenia burmistrza ponosi rada. Za to kiedy jest nawet najdrobniejsza inwestycja to pierś na fotkach wypina burmistrz.
doJArka
doJArka 6.12.2018, 11:04
Burmistrz wykonuje uchwały rady, dlaczego miałby nie występować na zdjęciu?
pomysł
pomysł 6.12.2018, 11:32
Skoro on tylko wykonuje uchwaly rady, to po co nam on? Zlikwidujmy jego urząd, zaoszczędzimy kilkanaście tys. miesięcznie, a rada zdecyduje na co je wydać. Dla wszystkich to będzie korzystne.
do wyżej
do wyżej 6.12.2018, 13:13
a może by zmniejszyć ilość Radnych,którzy tylko klaszczą?
Stanowisko Burmistrza to odgórna sprawa.
P
P 6.12.2018, 14:43
Diety radnych są stanowczo mniejsze. Musiałbyś zwolnić wszystkich, żeby zrównoważyć to, co "przejada" burmistrz.
Do znawcy tematu
Do znawcy tematu 6.12.2018, 09:39
Burmistrz jeszcze nic nie powiedział.
Ja
Ja 6.12.2018, 10:01
Cztery lata gadal.
Wp
Wp 5.12.2018, 15:11
Kto jest zorientowany to wie że klub Połączył nas Złotów ma agenta z klubu Zadbajmy o Złotów.
Orkisz
Orkisz 5.12.2018, 21:10
Kilku radnych z PNZ jest niesamodzielnych, nigdy nie byli i są marionetkami. Zrobią to co im każą. Pierwszy rozkaz padł. Resztki dawnego układu czyli dawne G8 ma wrócić do gry. Wróciło? Niewygodnych się pozbędą i dawne G8 będzie oddychać na radnych hybrydowych.
Złotowiak
Złotowiak 5.12.2018, 14:49
zawsze twierdziłem , Złotów komuną stoi.Ciekaw jestem kiedy CBA zajmie się tymi czerwonymi baronami.
Paweł
Paweł 5.12.2018, 11:02
Komuna się pojednała. Nie wiem po co te dwa komitet startowały oddzielnie, chyba tylko żeby oszukać mieszkańców a potem podać im rękę.
No cóż.
No cóż. 5.12.2018, 13:11
Tylko osioł mógł myśleć że komuna się skończyła po wyborach. PiS oszukał a po szumnym ataku ich wodza schował siłę za plecami rządzących koalicji.
W Złotowie nic się nie zmieniło od komuny, Wełniak był i będzie w każdym urzędzie.
Antykomuna
Antykomuna 5.12.2018, 11:58
Ha, ha. Połączył ich? Wełniak? Raczej nie Złotów.
pytajnik
pytajnik 5.12.2018, 10:15
Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Opieki Społecznej? W Polsce nie istnieje nic takiego jak opieka społeczna, tylko pomoc społeczna i polityka społeczna.

Pozostałe