Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Kto dyrektorem ZCASu? Jest kandydatka

  • 3.12.2018, 09:00
Kto dyrektorem ZCASu? Jest kandydatka

Urząd Miasta w Złotowie ogłosił 25 października kolejny konkurs na dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej. Jak się dowiadujemy, do złotowskiego ratusza do 30 listopada wpłynęła tylko jedna oferta - od Julity Milczyńskiej. Przed kandydatką dalsza procedura wyboru, nasza redakcja życzy jej powodzenia!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał
Rafał 4.12.2018, 09:29
Chciała, nie chciała, pisała na swoim profilu że trzeba mieć w d..ie..... i nagle w ostatni dzień aplikowała na stanowisko ? Śmierdzi załatwieniem sprawy wyżej. Podobnie jak w MOPS na urzędowe stanowisko z 25 osobami z poprzednich miejsc pracy jak banki, urzędy państwowe - wygrała młoda dziewczynka z mięsnego. Śmiech na sali
Adam
Adam 4.12.2018, 16:28
Śmiech na sali to jest, jak sie czyta Twoj żałosny komentarz. A dziewczynka to Ciebie w szkole nazywali. A czy ludzie pracujący wcześniej w bankach, urzędach państwowych najczęściej bez wyższego wykształcenia powinni dalej obejmować takie stanowiska? Radze się wcześniej dobrze doinformowac zanim znów napiszesz taki komentarz.
Ja
Ja 4.12.2018, 17:56
Kogo ty bronisz czlowieku? Siebie? Wiadomo, że kluczem doboru na stanowiska nie są kwalifikacje, a lojalność.
Julita
Julita 4.12.2018, 08:34
Osoba na to stanowisko musi być radosna, otwarta i mieć wokół osoby, z którymi potrafi współpracować na poziomie przyjaznym i pomocnym. Proszę wybaczyć ale ktoś taki jak Julita to bomba jądrowa w epicentrum stolicy. Nie dość że kłótliwa, złośliwa, głupiomądra to na dodatek nie znam nikogo kto dłużej z nią współpracował. Owszem - ma bagaż doświadczeń pracowniczych ale czemu......bo wszędzie zawitała na chwilę i ludzie z nią nie wytrzymywali. Kultura upadnie wraz z nadaniem jej stanowiska
Hmm
Hmm 4.12.2018, 16:07
jeśli to prawda to jest inne wyjście.Musi Burmistrz oddelegowac kogoś z urzedników Urzędu miasta na Dyrektora ZCASu.Moze to być na okres próbny np. na okres jednego roku.
Jan
Jan 3.12.2018, 19:35
www.pzl24.pl/uzytkownik/julita_milczynska
Jan
Jan 3.12.2018, 19:34
http://www.pzl24.pl/uzytkownik/julita_milczynska
Trudno
Trudno 3.12.2018, 19:14
Nie jest to najlelepsza kandydatka - ale skoro nie ma innych, a poprzedni był przez zasiedzenie- co począć, nic tylko płakać.😔
Jan
Jan 3.12.2018, 19:38
Chyba się mylisz. Kariera zawodowa świadczy zupełnie o czym innym. Zna dwa języki obce w tym biegle francuski, sporo przepracowała w ME - z GoldenLine =>
Redaktor naczelny gazety wewnętrznej dla pracowników – 3500
• Redaktor portalu wewnętrznego Terg On Line od strony PR
• Rzecznik prasowy sieci Media Expert
• Eventy dla klientów, w tym spotkania z gwiazdami
• Sponsoring
• Odpowiedzialność społeczna
• Wiceprezes Fundacji firmowej Włącz się
• Projekt: Trudny Klient
• Sytuacje kryzysowe
• Eventy firmowe ( największy – 500 osób)
• Kontakty z dostawcami
• Monitoring mediów w Polsce (codziennie)
Lolita
Lolita 3.12.2018, 20:42
Julita sama pisałas ? To akurat świadczy o tym że nikt z Tobą długo współpracy nie utrzyma.
Moim zdaniem to smierc dla Zcas majac za dyrektora kogos kto uważa że jest najmądrzejszy
:-(
:-( 3.12.2018, 19:27
Tak, płakać, bo takie wybraliśmy wladze, że nikt inny do tego "konkursu" się nie zgłosił.
Widz
Widz 3.12.2018, 16:21
Skacze po firmach jak zajączek. Ostatnio widziana w lokalnej TV.
str
str 4.12.2018, 14:51
I cieniutko w tej tv lokalnej wypadła, oj cieniutko. Aż żal kobity.
Ona
Ona 3.12.2018, 16:31
Szuka swojego miejsca. Co w tym złego?
Ola
Ola 4.12.2018, 09:30
Miejsca? Raczej ludzie nie dają rady z nią długo pracować. Fundacja tez już ją przeklęła
jestem za
jestem za 3.12.2018, 15:08
Nie znam osobiście Pani Julity ale jest aktywna i ma różne pomysły.
Dyrektor ZCASu musi byc aktywny.Myśle,że ma duże szanse bo jej się dużo chce i wiele może,nie tylko ze szkolnymi dziecmi ale z ludzmi miasta Złotowa od lat3 do 90.Wtedy ma szanse.W Niemczech nie ma rozgraniczen na młodych i starszych,czy starych.Wspólnie wszyscy się bawią.A tu "zakuta wiocha" .Jak Emeryci III-wieku zrobili zabawę to zaraz fala krytyki bo zmarszczki na zdjęciach widać.
A ty ,jeden z drugim zobacz swoją gębe w lustrze i policz swoje zmarszczki.Wnętrze człowieka jest najważniejsze i musi kochac wszystkich ludzi bez względu na wiek,trzeba być tolerancyjnym.
Pani Julita jest podobno nauczycielką ale nie wiem czego w szkole uczyła bo to tez jest ważne przy kandydaturze na Dyrektora Domu Kultury w Złotowie.(tę nazwę ZCAS trzeba zlikwidować.
Ja
Ja 3.12.2018, 14:14
Wielka radość ze jest JEDNA kandydatka. Ona na "konkursie" zostanie wysluchana? To miasto jest chore.
Nigdy
Nigdy 3.12.2018, 20:54
Gorsze jesy to że nie ma kontrkandydata

Pozostałe