Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Olimpiada przedszkolaka w Tarnówce

  • 8.11.2018, 00:36
Olimpiada przedszkolaka w Tarnówce
6 listopada na Hali Sportowej w Tarnówce odbyła się Olimpiada pt. „ Biało – Czerwoni” dla przedszkolaków z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości.

Turniej zrealizowano w ramach projektu „Piękna Polska Nasza Cała” - poprowadzony przez Joannę Rudzińską oraz Paulinę Kłundukowską - pod patronatem Wójta Gminy Jacka Mościckiego. Oficjalną część otworzyła Pani Joanna Rudzińska, w której przedszkolaczki złożyły sportową przysięgę. Następnie została przeprowadzona rozgrzewka, po której dzieci przystąpiły do konkurencji sportowych. W sportowej rywalizacji dzielnie brały udział dzieci z grup: „Sówki mądre główki”, „Biedroneczki”, „Jeżyki”, „Myszka Miki”. Na koniec rozgrywek zostały rozdane upominki oraz dyplomy dla przedstawicieli każdej z grup. Rywalizacja sportowa dostarczyła najmłodszym wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. W naszej codziennej pracy, a szczególnie podczas takich wydarzeń chcemy kształtować u dzieci uczucia patriotyczne, poczucie przynależności narodowej oraz wdrażać najmłodszych do poszanowania naszego narodowego dziedzictwa kulturowego.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Ewa Brożek, www.tarnowka.pl

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe