Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Nowy ambulans w Okonku

  • 6.11.2018, 11:22 (aktualizacja 06.11.2018 13:06)
Nowy ambulans w Okonku

Dyrekcja Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie poinformowała dzisiaj o realizacji zakupu i dostawy nowego ambulansu sanitarnego na potrzeby systemu państwowego ratownictwa medycznego. Inwestycja została zrealizowana dzięki pomocy finansowej samorządów lokalnych i organu tworzącego. - Jest dowodem wzorowej współpracy wszystkich samorządów poszczególnych miast i gmin dla dobra całej społeczności naszego powiatu - mówiła dyr. Joanna Harbuzińska. Ambulans będzie na stałe w Okonku. 

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Inicjatorem zakupu ambulansu była burmistrz Okonka M. Sameć. Chęć podjęcia podobnej inicjatywy zgłosił burmistrz  Jastrowia Piotr Wojtiuk. 

(jj) 

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe