Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Pulit nadal burmistrzem

  • 4.11.2018, 22:36 (aktualizacja 05.11.2018 19:09)
Pulit nadal burmistrzem

Wyniki w obwodach i lokalach wyborczych

                            Jaskólski              Pulit

Urząd Miasta.       260.                      436

SP 2.                       118.                      314

ZCAS.                     313.                    511

CKZIU.                    323.                    511

Ziemowit.              390.                    514

MOPS                    394.                    429

ZSK                       433.                      481

Przedszkole 2.     441.                    583

Szpital.                     2.                       8

Areszt.                      1.                       2

Razem               2675                 3789

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kosmos
Kosmos 6.11.2018, 22:24
Ten facet z14:24 naprawdę oszalał.
Koniec
Koniec 6.11.2018, 17:31
Leszcz ośmieszył gazetę do dna. Przykro było patrzeć na ten krzyk rozpaczy. Jak widać dla mieszlańców nie miało to znaczenia. Przegrał podstawiony kandydat, kandydat przegrany, przegrał naczelny i jego czasopismo.
Kropka
Kropka 6.11.2018, 17:54
A Ty przegrałes swoją uczciwość i twarz.
Opluwasz gazetę ktirej należy się największy szacunek za pisanie prawdy wbrew władzy. Wybory pokazaly, że polowa mieszkańców nie chce tego burmistrza, więc ta pożal się Boże wygrana nie upoważnia cie do wyciągania wnioskow o tym co myślą mieszkańcy. Kazdy wie, że z innym przeciwnikiem Pulit przegral by z kretesem.
Futur1
Futur1 6.11.2018, 19:50
Jaki szacunek? Do tych rzygowin?
do idioty
do idioty 6.11.2018, 14:24
Ten prostak komunistyczny,który na pisał"Teraz wiecie to patriota i katolik",godzina 5;21,ma zaburzenia psychiczne.To jest Andrzej Stefaniak z pl.Paderewskiego PSYCHOPATA,który został rozszyfrowany w PIS i dostał kopa w tyłek.Dzis on zajadle atakuje Pulita,Fidurskiego i nawet ze swojej rodziny,nazywając ich funkcjonariuszami komunistycznymi.Pisał do nosy i ciągle ma do czynienia Policją z sąsiadami i z sądami. Niech się przyzna skąd on ma tą rente od blisko 20 lat.Powinien się leczyć na głowę i popędzić jego do roboty.,.
Anna
Anna 7.11.2018, 14:46
"Źródło sygn. IPN Po 666/23336.
Woj.Urząd Spraw Wew. w Pile.
Akta osobowe ORMO
Gąsiewicz Stefan im. ojca Piotr.
Członek ORMO od 1972r do 1980r.
Dokumentacja akt - donosy 1tom."

Ciekawe.... naprawdę ciekawe.... to cytat z poprzedniego komentarza..... kto tu jest postkomunistą czy farbowanym lisem? Takie obelgi pod adresem P. A. Stefaniaka nadają się tylko do Prokuratury.... mam nadzieję że ktoś za to odpowie!!!!
hania
hania 6.11.2018, 10:52
Gratulacje dla Burmistrza Pulita !!!!!!!!!!!!
Złotów się cieszy !!!!!!
dzieci głosu nie mają ale mają 500+
dzieci głosu nie mają ale mają 500+ 6.11.2018, 18:36
ta Hania to dziecko,córka piłkarza
Do hani
Do hani 6.11.2018, 12:29
Pisz za siebie! Miasta w to wasze nazistowskie bagno nie mieszaj.
Teraz wiecie jaki to "patriota" i "katolik"
Teraz wiecie jaki to "patriota" i "katolik" 6.11.2018, 05:21
Panie Stefanie to nie ten z Paderewskiego. Nie znam go natomiast znam ciebie jeszcze z PRLu. Jak widać twój zawód i psia służba odcisnęły na tobie swoje piętno dlatego nadal wrabiasz innych. Pewnie internauci się zdziwią że ten który od lat ich wyzywał od komunistów a teraz pana Jaskólskiego i tego z Paderewskiego od bolszewi, żydokomuny, faryzeuszy, Autochtonów czy szmalcowników to nikt inny jak KONFIDENT PRL pan S. Gąsiewicz ze Złotowa.
Źródło sygn. IPN Po 666/23336.
Woj.Urząd Spraw Wew. w Pile.
Akta osobowe ORMO
Gąsiewicz Stefan im. ojca Piotr.
Członek ORMO od 1972r do 1980r.
Dokumentacja akt - donosy 1tom.
Złotowianin
Złotowianin 6.11.2018, 05:06
Do komucha. Człowieku gdzie ty żyjesz??? Warto odwiedzić lek. rodzinnego i poprosić o skierowanie do psychiatry. Od 30 lat żyjemy w innym ustroju a ty tego nie zauważyłeś. Nie obrażaj ludzi .zrób coś dla miasta . Przestań z komuchami bo to już było. Wstydzę się za twoje wpisy.
Antykomuch
Antykomuch 5.11.2018, 23:52
Widmo czerwonych czasów oddalone na kolejne 5 lat, brawo!
IQ500
IQ500 5.11.2018, 23:36
Runął Kaczy Dołek więc runęła i Lewica Razem, domek z kart zaczął się sypać, kolejne karty to układowe lewicowe media lokalne
Komuch
Komuch 5.11.2018, 23:23
Jaskólskiemu współczuję.Zabierz Cichego z tego grona weteranów i Maksimczyka-miałem go za rozumnego Gościa-kompletny zawód.
Cichy kombatant i Ty powinniście być eksponatami na Wojska Polskiego nr.muzeum nie pamiętam.
Komuch
Komuch 5.11.2018, 23:18
Stachu,kto zapłaci za remont Laguny???
Jakbyś był ok.sam byś zaproponował sposób.
Niestety nie ma już co sprzedać,ale jako Komuch zaproponuj publiczną zbiórkę!!!!
Wskaż konto,ja pierwszą kwotę wniosę.
Komuch
Komuch 5.11.2018, 23:15
Leszczu,też zastanów się ,czy może nie zacząć być uczciwym??
Takie dziennikarstwo zniszczymy!!!
Komuch
Komuch 5.11.2018, 23:12
Wełniak dał d..y.
Chciał przechytrzyć wszystkich i się zakiwał.
W nowej radzie powinni Go posadzić w oślej ławce,gdzieś w kącie.
Stachu,Pulit jest lepszy.Nie jestem Jego fanem ,ale ma jakiś pomysł-nie tylko sprzedawać rodowe srebra.
Cała Twoja bytność w Złotowie to wyprzedaż.
Infrastruktura prawie cała do odtworzenia,Twój kumpel Chmielu ,który się zawsze bał,teraz też próbuje się chować w Powiecie.
Tak łatwo nie będzie,będziemy rozliczać.Zaniechania również.
Zadowolony
Zadowolony 5.11.2018, 22:59
Piękny wynik. gratulacje, oby się lepiej rządziło niż przez ostatnie 4 lata
Marta
Marta 5.11.2018, 21:02
Głosowałam na Pana Pulita, ale bardzo się denerwowałam po tych hejterskich artykułach w tak dużej ilości, nie pamiętam w Złotowie takiej sytuacji, żeby prasa w tak jednostronny sposób opisywała burmistrza, to może być świetny temat na jakąś pracę dyplomową pod tytułem "Antydziennikarstwo na przykładzie kampanii wyborczej w Mieście Złotowie" lub coś w tym stylu
Batko-Primo do beknięcia
Batko-Primo do beknięcia 5.11.2018, 20:59
No to teraz czas na rozliczenia . Na pierwszy ogień proponuję sprawę remontu pomostów Zabajki na jez. Zaleskim.
Dla prokuratora sprawa będzie wyjątkowo prosta i oczywista
Tobi
Tobi 5.11.2018, 20:01
Ciekawe jak Parówa Leszcza to zniesie
hehehehe
hehehehe 5.11.2018, 20:55
karolek przewąchiwacz?
Beka
Beka 5.11.2018, 19:57
Teraz poczekamy aż CBA sprawdzi przeciek kwoty oferty firmy Bubu.
Fajka
Fajka 5.11.2018, 19:44
Komuna zdechła, Larva się już nie podniesie z tego upadku
Botoz
Botoz 5.11.2018, 19:50
4 lata rzygania i choooja to dało.
Terenia
Terenia 5.11.2018, 19:40
Gratulacje dla pana Burmistrza
podpis
podpis 5.11.2018, 19:32
Ja już teraz wiem o kogo się rozchodzi z tego pl.Paderewskiego,który był wrogiem A.Pulita i PIS.Teraz on jako postkomunista,przechodzi frustrację i za łamanie psychiczne.
Janina
Janina 5.11.2018, 19:41
Nie On tylko Janina.
Zdjęcia nie wstawię.

Pozostałe