Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Szkolenie trenerów i animatorów

  • 30.10.2018, 23:46
Szkolenie trenerów i animatorów
W dniach 26-28 października na szkoleniu w Złotowie przebywała grupa blisko 40 trenerów sportowych i animatorów z trzech województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 Przeprowadzone zostały zajęcia teoretyczne w hotelu Zacisze i praktyczne w hali widowiskowo - sportowej "Złotowianka": zarządzanie projektami sportowymi, organizacja imprez sportowych, a także podniesienie umiejętności z zakresu prowadzenia gier zespołowych. Inicjatorem szkolenia był Jakub Pieniążkowski. Głównym dla mnie celem całego przedsięwzięcia była przede wszystkim promocja miasta i obiektów sportowych Złotowa. Część trenerów już wyraziła wstępnie chęć przyjazdu ze swoimi drużynami do naszego miasta na obozy sportowe.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

JP

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe