Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Nowa koalicja w starostwie

  • 27.10.2018, 23:18 (aktualizacja 28.10.2018 09:03)
Nowa koalicja w starostwie

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, dzisiaj doszło do nowych ustaleń koalicyjnych w samorządzie powiatowym. Umowa koalicyjna Porozumienia Samorządowego z PSL została zerwana, PS zawarło nową umowę z Platformą Obywatelską. W tym układzie starostą byłby Ryszard Goławski, Małgorzata Sameć (była burmistrz Okonka) wicestarostą, a Julian Brewka przewodniczącym Rady Powiatu Złotowskiego. Nowy układ koalicyjny i powierzone stanowiska zostaną potwierdzone w przyszłym tygodniu.

(red)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komuch
Komuch 4.11.2018, 19:55
Chmielewski powinien być v-ce Starostą!!!
On się boi!!!!!
Był v-ce Ministrem u Tuska i Kopacz.Złotowianie to dupki!!!!!
Stachu to tchórz!!!!Niestety Ci co głosowali na niego muszą to wiedzieć.
Jurek z Unimetalu Go wspiera ,tylko po co?????
Brewka miej honor!!!!!!!!!!
Ten powiat to są jaja!!!!!
Anka
Anka 31.10.2018, 19:21
na AL nie ma inic innego niż spoty Jaskólskiego, masakra
obserwator
obserwator 30.10.2018, 00:47
Jak Goławski mógł zdradzić PSL skoro jest członkiem prezydium PSL w Poznaniu a Król jest członikiem zarządu Powiatowego PSL?
Trzej kandydaci od Sztycha nie należą do PSL. To jaki oni PSL. Sztych zdradził Goławskiego i to przyczyna upadku Sztycha.
selekcjoner
selekcjoner 29.10.2018, 01:08
Jest takie myśliwskie powiedzenie: Jak zranisz daniela, jego posoka do kamienia doprowadzi.
Flacha-Rycha
Flacha-Rycha 29.10.2018, 00:36
Ha ha ha ha ha ha ha . Prymitywna polityka Dyzmy była zawsze skuteczna
KIERAT
KIERAT 28.10.2018, 11:57
Czy pani Sameć opłacało się oddać Okonek Jasiłkowi. No chyba że to dało dużo radości temu co chciał wziąć powiat. Aaa on i w Złotowie rozgonił PiS mimo że od kilku lat wewnątrz trwała bezpardonowa lecz nieskuteczna walka o otwarcie się na mieszkańców Złotowa. Miasto mogłoby mieć rządy Pulit + PiS a nie podobnie jak w Okonku powrót do komunistów i postkomunistów którzy jak wezmą całą władzę w mieście długo jej nie oddadzą. Zresztą już teraz mamy walkę tylko między nimi a jedyny zadowolony złotowski PiS zaciera ręce bo znowu się udało. Tylko jest pytanie czy jego rola radnego będzie śledczym odbiciem poprzednich lat pomiędzy Starostwem i Urzędem Miasta i Sądem. I z czego tu się cieszyć ?
Komuch
Komuch 28.10.2018, 11:06
Szanowni Państwo...pieprzycie bez sensu. PO wygrała.2 była Lipka Goławskiego. Proponowany układ jest najbezpieczniejszy do rządzenia 12:7,wszystkie inne są bardzo chybotliwe. Brakuje tu p.Chmielewskiego jako vicestarosty(drugi wynik po Goławskim),ale napewno się boi poruty(która w tej kadencji napewno nastąpi ,ze względu na zadłużenie).Danie twarzy skandalowi utrudni mu kandydowanie w przyszłym roku do Sejmu. Mam na zakończenie 2 pytania jako wyborca: 1.Co Panowie Goławski,Chmielewski i Brewka planują zrobić w kwestii zadłużenia powiatu złotowskiego? 2.Co Panowie Szopiński i Chmielewski zamierzają powiedzieć Panu Schetynie i Kosiniak-Kamyszowi na usprawiedliwienie wyrzucenia PSL-u z dotychczasowej koalicji? Panie Szopiński koalicja sejmikowa w Poznaniu ma wiele warunków. Wszystkim Państwu życzę przyjemnej niedzieli
Lewy
Lewy 28.10.2018, 08:21
Jestem ciekawy przyczyny dla której zdradził Goławski PSL. Z PO nie będzie miał spokoju, prędzej czy później wejdą mu na głowę.
G
G 28.10.2018, 01:01
Powiat w g.....
GG
GG 27.10.2018, 23:39
Jaskółka nie będzie dyrektorem sterty piasku?
kolejarz
kolejarz 28.10.2018, 01:18
Będzie, kto miałby kupować kruszywo z jedynie słusznego źródła?

Pozostałe