Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Seniorzy się szkolą

  • 24.10.2018, 09:09
Seniorzy się szkolą
Spotkanie organizacyjne kursu komputerowego dla seniorów 65+ za nami – odbyło się ono w minionym tygodniu w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zakrzewo. Ze względów organizacyjnych optymalna liczebność grupy została określona na dziesięć osób. Co istotne, nadal można zapisać się na szkolenie, które jest całkowicie darmowe.

Celem projektu jest aktywizacja osób powyżej 65 roku życia w obszarze kompetencji cyfrowych poprzez działania szkoleniowe oraz animacyjne (nie ma górnej granicy wieku uczestnika). Efektem realizacji projektów ma być włączenie seniorów w budowę społeczeństwa informacyjnego w Polsce, rozwój funkcjonalnych kompetencji cyfrowych i umiejętności korzystania z IT w codziennym życiu. Każdy z uczestników otrzyma kilkumiesięczne wsparcie w projekcie. Szkolenia będą prowadzone z wykorzystaniem mobilnych pracowni komputerowych i tabletów. Senior, który będzie obecny na zajęciach, po zakończeniu szkolenia otrzyma tablet na własność. Fundacja Partycypacji Społecznej realizuje projekt Cyfrowa Wielkopolska dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Na chwilę obecną pozostało jedno wolne miejsce na kurs – zapraszamy! 

UG Zakrzewo

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe