Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Fraszki, bez flaszki???

  • 10.10.2018, 16:14 (aktualizacja 10.10.2018 18:03)
Fraszki, bez flaszki???

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotowie przygotowano spotkanie z Romanem Koenigiem, twórcą fraszek. Spotkanie otrzymało zabawną nazwę "Fraszki pisane bez flaszki", tak jak tytuł tomiku fraszek. 

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Pan Roman, do niedawna współpracownik naszej redakcji, jest emerytowanym nauczycielem. W swoim życiu robił wiele ciekawych rzeczy, był dyrektorem szkoły, trenerem, dziennikarzem, pracownikiem PKOL, autorem scenariusza filmu animowanego z Bolkiem i Lolkiem, kierownikiem warszawskiego wydawnictwa „Sport i Turystyka”, kierownikiem działu sportowego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, radnym powiatowym! To wynika z posłowia Mariusza Leszczyńskiego, jakim opatrzył tomik fraszek Pana Romana. O bohaterze dzisiejszego spotkania mówi się, że jest człowiekiem emanującym pozytywną energią!!!

Warto było się o tym przekonać zaglądając o godz. 17.00 do MBP!

Janusz Justyna

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sara
sara 10.10.2018, 20:48
Fajne ten Pan pisze te fraszki

Pozostałe