Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Niezawodni wolontariusze

  • 8.10.2018, 12:45
Niezawodni wolontariusze
Wolontariusze z firmy PROVIDENT POLSKA SA w ramach akcji „Tak! Pomagam” odnowili świetlicę w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Złotowie

Kolejna akcja „Tak! Pomagam” firmy PROVIDENT POLSKA SA była skierowana do zaprzyjaźnionych uczestników i pracowników z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Złotowie. W ramach siódmego już finału akcji przekazano wsparcie finansowe w kwocie 2.550,00 złotych, które przeznaczono na zakup farb i narzędzi malarskich, drewnianych narożników na filary oraz wykonanie niezbędnej usługi elektrycznej. Wolontariusze z firmy PROVIDENT POLSKA SA oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Złotowie w dniu 05.10.2018 r. spotkali się przy pracy związanej z wykonaniem prac malarskich w świetlicy Warsztatu.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Wspólna praca stwarzała okazję do integracji, pogłębienia dotychczasowych więzi oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, zwłaszcza przez osoby niepełnosprawne. Tak jak w wielkiej rodzinie, każdy pracował dla wspólnego dobra i dawał z siebie to, co najlepsze.

Dzięki darczyńcom z firmy PROVIDENT POLSKA SA uczestnicy i pracownicy Warsztatu mogli zrealizować jedno ze swoich małych marzeń. Odnowiona świetlica zachwyca swym pięknem, a estetyczne otoczenie zachęca do przebywania w nim oraz podejmowania nowych wyzwań.

Ponadto, pan Artur Krusik z firmy PROVIDENT POLSKA SA, przekazał wolontariuszom z WTZ upominki w postaci notesu i długopisu. Dzięki czemu możemy planować nasze kolejne przedsięwzięcia oraz wydatki z nimi związane. Zrewanżowaliśmy się małym poczęstunkiem przygotowanym przez pracownię gospodarstwa domowego, który pomógł zregenerować siły niezbędne do pracy.

W imieniu kierownictwa, pracowników i uczestników WTZ w Złotowie dziękujemy za wkład własnej pracy oraz wsparcie finansowe ukierunkowane na poprawę warunków pobytu uczestników w naszej placówce. Tylko dzięki tak wspaniałym i życzliwym ludziom, dostrzegającym potrzeby innych i chętnych do współpracy możemy marzyć o lepszym jutrze.

Wszyscy wolontariusze na czas wykonywania prac remontowych, zostali objęci ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków w ramach polisy ubezpieczeniowej, zasponsorowanej przez agenta ubezpieczeniowego PZU S. A, Pana Stanisława Pawełka.

 

Irena Kachel, WTZ

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe