Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Piknik kandydatów KWW Adam Pulit

  • 6.10.2018, 10:09
Piknik kandydatów KWW Adam Pulit

Dzisiaj na placu Paderewskiego w Złotowie w godz. 10-12 trwa piknik kandydata na burmistrza i kandydatów na radnych z KWW Adam Pulit. 

Zdjęcia (15)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosc
Gosc 14.10.2018, 14:01
J.J radnym- uchowaj.:-)) :-)) on cale zycie silnie przestraszony.:-)) :-)) i te jego pomysly z ksiezyca.
Do
Do 11.10.2018, 15:39
Do "Też do mieszkańca",przecież ty tak atakujesz A.Pulita,pod kilkoma wpisami.Nie ośmieszaj się przebierańcu postkomunistyczny,jesteś znany.
Ona do Do
Ona do Do 11.10.2018, 19:20
Nie wiem do kogo piszesz bo cię nie znam i chyba nie chciała bym ciebie poznać ale nawet w tym krótkim wpisie wyzywasz mnie od jakiś przebierańców. Ja jestem sobą tzn osobą kulturalną o twardych poglądach, osobą której na pewno nie znasz. Mimo to a może przede wszystkim nawet ciebie po takich jak to powiedział Jarosław Kaczyński ,,knajackich" wpisach nie obrażam. Tak więc nie wiem co ciebie tak nakręca i przeciwko komu. Wiem jedno ludzie takiego pokroju jak ty nikomu nie są potrzebni bez względu na to kogo popierają.
mieszkaniec
mieszkaniec 10.10.2018, 19:39
Czytam ten jad nienawiści postkomuny z PO-PSL i SLD,przeciw Adamowi Pulitowi.Ale on wygra wybory,mieszkańcy są za Adamem,a nie za betonem komunistycznym Jaskulskiego.
mieszkaniec
mieszkaniec 11.10.2018, 19:12
następny zakuty łeb
Też do mieszkaniec
Też do mieszkaniec 10.10.2018, 22:47
mieszkaniec / nie wiem w jaki sposób chcesz pomóc A. Pulitowi skoro tyle jadu co ty wylewasz na wyborców to nikt w wszystkich komentarzach nie wylał na burmistrza ubiegającego się o drugą kadencję. Ma do tego pełne prawo ale, jeżeli tacy ludzie jak ty są jego największymi zwolennikami to będzie mu ciężko. On sam na swoich wiecach i spotkaniach z wszystkimi chcących go wysłuchać nie segreguje ich i nie obraża. Być może dlatego mieszkańcy po raz kolejny będą za ,,Adamem" ale na pewno będą przeciw tobie człowieku. A tak na marginesie to pan Adam chyba wstydzi się za ciebie mieszkańcu.
Do mieszkańca
Do mieszkańca 10.10.2018, 20:01
Sam jestes betonem który pewnie ma swoje korzysci i nie chce ich stracić po przegranej Pulita. Dla mnie Zlotow ożyl i wyladnial przed Pulitem, a teraz jest stagnacja i mrzonki o "zdrojach".
pst
pst 11.10.2018, 15:31
stagnacja chyba w twoim interesie
Wyborca
Wyborca 9.10.2018, 12:51
Pulit jest tak pewny siebie że nawet reklam nie wystawia w mieście, zobaczymy jak tą pewność siebie i zawyżoną samoocenę ocenią mieszkańcy 21.10
grafik
grafik 9.10.2018, 14:34
Spadaj do lawry komuchu.
wacek
wacek 9.10.2018, 08:24
Też jednak oddam głos na Pulita. Prawo i Sprawiedliwość i Adam Pulit to dobrana para. W końcu dowiemy się kto w Złotowie jest drugim sortem obywateli, kto jest prawdziwym patriotą, a kto zdrajcą i sługusem Merkel. No i tak ładnie się prezentuje w telewizji i na zdjęciach...
Do powyżej
Do powyżej 10.10.2018, 20:27
Nie pisz tak, nie wszyscy zrozumieją ironię.
stach
stach 9.10.2018, 11:31
Nie wiem co gorsza PiS czy SLD
zygi
zygi 9.10.2018, 14:38
zdecydowanie SLD
pet
pet 9.10.2018, 10:16
Z tego co wiem to Pulit był radnym Platformy Obywatelskiej. Starował tez z komitetu od Goławskiego. Żenienie go z PIS to zagrywka Larwy.
do pet
do pet 9.10.2018, 12:07
Bzdura! Pulit nie był radnym PO - on od nich tylko startował bo z PO miał największe szanse zostać radnym. Od Goławskiego? Bzdura! Goławski był tylko merytorycznym wsparciem Pana Burmistrza. PiS? Kolejna bzdura! Przecież nie zapisał się do partii tylko "przytulił" no bo sondaże PiSu rosną więc liczy że mu to pomoże. Generalnie bzdury piszecie bo nasz burmistrz jest generalnie apolityczny - tylko raz na 4 lata trzeba spojrzeć w sondaże i troszeczkę przemalować.
Enea
Enea 9.10.2018, 18:44
A Jan Maksimczyk do PIS-u należał czy tylko się przykleił w wyborach 2006 ? A teraz liczy na to ze wejdzie namaszczony przez bezpartyjnych wieloletnich SLD-owców?
PAUL
PAUL 9.10.2018, 14:55
pet i do pet po co ta przewalają był nie był, nieważne bo każdy z was kojarzy go z PO. Także pisanie o tym że jest apolityczny, nic bardziej mylnego każdy z kandydatów jest polityczny. Ja akurat doceniam to że skierował się do Prawa i Sprawiedliwości, nie wiem tylko czy będzie chciał realizować program PiS. Jeżeli wygra to niedługo otrzymamy odpowiedź. Jedno co jest ważne to to że musi wystrzegać się zbyt bliskich relacji z tzw figurantami a jest ich u nas taka sama masa jak i fałszu który po nich pozostaje.
pam
pam 9.10.2018, 18:30
Chciał nie chciał - i tak wszystko zależeć będzie od składu w Radzie, więc jeśli dostaną się tam ludzie mądrzy i aktywni, a nie figuranci, to się z Pulitem dogadają
TAK
TAK 9.10.2018, 19:00
Skład rady będzie taki sam.
Stach
Stach 9.10.2018, 00:25
Chyba jednak też zagłosuję na Adama, chociaż ostatnio podpadł bo nie był na chórach i nawet nikogo nie wysłał w zastępstwie
Jasio
Jasio 8.10.2018, 17:53
Oj Zdzislaw Zdzislaw ty chyba nie jestes ze Zlotowa?
Zbysio
Zbysio 8.10.2018, 18:36
Oj Jasio, a ty chyba jesteś od Naczelnika
Jasio
Jasio 8.10.2018, 20:28
Oj Zbysio ,a ty pewnie jestes od Wiesia
Jasio
Jasio 8.10.2018, 20:35
Przepraszam mialo byc od Wiesława,bo wy wrażliwi jesteście,a ja nie chce urazić.
Zdzisław
Zdzisław 8.10.2018, 15:17
Tylko Adam Pulit!!!! Najlepszy kandydat!!!! Reszta to figuranci od byłego Naczelnika
Ja
Ja 8.10.2018, 11:39
No tłumy. Ciasno było, że przejść trudno.
Do Ja
Do Ja 8.10.2018, 12:36
Tak jak na każdym tego typu spotkaniu. Ja, na przykład, popieram burmistrza, ale na pikniku nie byłem, nigdy nie chodzę na przedwyborcze spotkania
Ktoś
Ktoś 8.10.2018, 11:05
Dlaczego burmistrz nie wystartuje jawnie z komitetu PiS? Udawanie niezależnego jest w tej sytuacji oszukiwaniem wyborców
jasiu
jasiu 7.10.2018, 19:28
Panie Burmistrzu ,a gdzie pańska ekipa kandydatów na radnych,chyba ktoś Pana popiera!?
Kolejny raz pokazał Pan,że myśli tylko o sobie.
Ja jestem BOGIEM,reszta to byle co.
zdzich
zdzich 7.10.2018, 18:40
Autor artykułu - Janusz Justyna!!! I tym sposobem "redaktor" popełnia artykuł, w którym dokonuje autopromocji! PZL24 stało się PiSowską tubą propagandową. Pulit - PiS i Fidurscy - Justyna. Wszyscy warci siebie wzajemnie, a Pulit startujący najpierw z list PO do powiatu, potem z Goławskim PSL na burmistrza, a teraz nagle sojusz z PiSem. Czysty koniunkturalista i obłudnik. Wszędzie się przytuli gdzie ma swój interes. Kto wie może następne wybory to z SLD lub Kukiz bo wybór będzie miał już dość ograniczony.
Jurek
Jurek 8.10.2018, 15:19
Mirosław też już różne komitety obleciał, nawet na posła startował z SLD i kto to pamięta?
Pisowiec do zdzich
Pisowiec do zdzich 7.10.2018, 20:16
Jakbyś był zorientowany to byś wiedział że trzeciej kadencji nie ma. Ustawa chłopie Ustawa a po drugie lepiej z PiSsem wygrać niż z lewactwem znaleźć upokorzenie.
JJ
JJ 7.10.2018, 21:22
To świetnie że nie ma trzeciej kadencji i oby w tym przypadku nie bylo też drugiej. Nie dość ze burmistrz narcyz to jeszcze skumany z pisem
jasiu
jasiu 7.10.2018, 20:42
Jakbyś był zorientowany chłopie to byś wiedział chłopie ,że ustawa obowiązuje od tego roku ,więc jeszcze Pan nasz może rządzić 10 lat .
Wyborca
Wyborca 8.10.2018, 09:03
No właśnie i jest dosyć czasu aby pójść właściwą drogą jaką nakreśla PiS.
Jeżeli tak nie będzie to i tak skończy się na dwóch kadencjach. Sam napisałeś że może rządzić a to robi wielką różnicę.
Wyborcy nie gęsi swój rozum mają bo prawdziwi Polacy karku nie zginają.
wer
wer 8.10.2018, 10:06
Najwyraźniej nie jestem "prawdziwym" Polakiem, bo zawsze zginam kark, gdy mogę uderzyć się w głowę. Po poziomie niektórych wpisów widzę, że niektórzy tego nie robią...
Twój typ tak ma
Twój typ tak ma 8.10.2018, 11:29
Wer i teraz też zgiąłeś kark przed Starym bo Nowe cię kole w oczy.
Do Zdzich
Do Zdzich 7.10.2018, 19:06
W punkt!
Komuch
Komuch 7.10.2018, 12:27
Do mieszkańca Złotowa.
Proszę o głos na mnie.Jestem wprawdzie pod lokalnym szyldem,ale napewno mnie znajdziesz.
Niewiele mi to da,ale będę mógł się poczuć "mądrym".
mieszkaniec Złotowa
mieszkaniec Złotowa 7.10.2018, 09:53
Może i bym oddał na niego głos ale zwąchał się z PIS-em to z automatu go skreślam.To że utworzył swój komitet to nie zasłoni tego że dogadał się z panem z pisu dlatego w jego komitecie jest żona czołowego działaczu PIS-u.A Złotów jest za mądry żeby głosować za tym ugrupowaniem tak że mówię NIE Pulitowi i PIS-owi
Popieram mieszkanca Zlotowa
Popieram mieszkanca Zlotowa 7.10.2018, 13:03
Rowniez uważam że ta partia nie ma szans w Złotowie, tym bardziej po tych wszystkich aferach. I Pulit też dużo straci przez jawne układy z nimi.
zygi
zygi 7.10.2018, 14:23
Afery dotyczyły PO-PSL, gdzieś coś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele
Niestety
Niestety 7.10.2018, 14:36
Otwórz oczy i uszy Zygi. Żyjesz przeszłością
zygi
zygi 7.10.2018, 22:33
Żeby dokonywać właściwych wyborów, trzeba się interesować przeszłością. Bez wiedzy jesteś łatwym łupem do manipulacji
Wyborca
Wyborca 7.10.2018, 18:26
Zygi już nie ma szans on tylko startuje, meta jest za daleko.
Mieszkanka
Mieszkanka 7.10.2018, 14:19
To nie jawne układy Pulita tylko ryzyko które podjął po dobrych kontaktach z ludźmi. Kontaktach które pozwalają mu na zauważenie dobrej drogi ku społeczeństwu. Oczywiście realizacja programu tej drogi którą w kraju nakreśla PiS u nas nie jest jeszcze możliwa a to z prostej przyczyny. Nasz lokalny PiS odsuwając od się od ludzkich spraw stanął w miejscu przez co nie ma możliwości otwarcia się na młodych przez co nie jest rozwojowy. Przyczyny tego długofalowego trendu są bardzo widoczne lecz nie dotyczy to całego PiSu co też zauważył burmistrz Pulit. Dlatego też każdy z popierających PiS w miastach opanowanych przez stary układ komunistyczny powinien próbować wesprzeć osoby takie jak Pulit i inne osoby które zauważyły że brnięcie w stare układy nie ma racji bytu bo pozostawia miasta w stagnacji rozwojowej która w naszym mieście jest bardzo widoczna. Zmieniajmy Złotów w oparciu o nowe, kontrolujmy je pozostawiając stare za sobą i nie oglądajmy się wstecz.
do mieszkanki
do mieszkanki 7.10.2018, 14:27
Jesli ktoś nie wierzył w uklady Pulita z PiS, po tym komentarzu wie już wszystko.
kos
kos 7.10.2018, 22:45
Układanie się z uczciwymi ludźmi jest akurat zaletą
Pamiętajmy Karma Wraca
Pamiętajmy Karma Wraca 7.10.2018, 19:16
Oj niepoprawny jątrzycielu rodem KOD czyli Kijowski Oddaj Dzieciom alimenty.
A w co ma,, uwierzyć ktoś " co jest nie tak czy to że program Prawa i Sprawiedliwości dociera na wyżyny władz lokalnych. Przecież lepiej późno niż wcale tak jak napisałam ryzyko jest duże bo to wybór na 5 lat. Nikt z nas wyborców nie ma pewności czy po raz kolejny nie zostanie oszukany. Jednak czy nie jest lepszym podjąć ryzyko nawet w niepewność od pewności że druga strona skumana z typową postkomuną jako totalna opozycja do PiSu będzie robiła wszystko aby i następna kadencja podporządkowana była walce przeciwko rządzącym a tym samym przeciwko zwykłym ludziom. Też mam dylemat jak to będzie bo niech nikt się nie łudzi tym że wiele w składzie zmieni się rada miasta. Wydaje mi się że lekarstwem na tę sytuację jest merytoryczna współpraca na rzecz mieszkańców a tym samym rozwój naszego miasta. Kiedy ludzie zauważą efekty tej współpracy i odczują to w swoich środowiskach to cały samorząd będzie miał otwartą drogę do realizacji realnych zobowiązań wyborczych. Uważam też że każdego samorządowca który po wyborach działał by na szkodę mieszkańców należy ujawniać tak aby za cztery lata mając wyrobione zdanie wyborcy mogli zdecydować o dalszym jego losie.
Myślę że nadszedł już czas na skończenie z wszechobecnym zakłamaniem i poniżaniem ludzi którzy znajdując się w potrzebie szukają wsparcia wśród samorządowców i pomocy w urzędzie który to wreszcie powinien być dla nich a nie przeciwko nim. Każdy powinien wiedzieć że prawo jest dla ludzi a nie przeciwko nim. Tak więc panie Adamie dalej trzymać w odnowie i do przodu a sukces przyjdzie sam.
Mieszkaniec do mieszkańca Złotowa
Mieszkaniec do mieszkańca Złotowa 7.10.2018, 12:10
Możesz mówić nie Pulitowi, możesz zarzucać nepotyzm i układy kandydatom, możesz nie głosować na PiS ale nie masz prawa obrażać całego PiSu bo czy ci się podoba czy nie to tworzą go Polacy którzy mają do tego prawo. Takie prawo daje im demokracja, dlatego i ty masz prawo być przeciwko ludziom z którymi się nie zgadzasz co możesz wyrazić w wyborach ale nie masz prawa z przyczyny kilku osób obrażać wszystkich którzy tworzą Dobrą zmianę. Jeżeli do tej pory nie zauważyłeś korzyści szczególnie dla młodych rodzin to twój problem tylko nie odbieraj im prawa wyboru tego co pozwala im lepiej żyć i z wiarą że i w naszym mieście nadejdą czasy dla Dobrej Zmiany w której będą mieli oparcie.
Do mieszkańca
Do mieszkańca 7.10.2018, 13:00
To co robi PiS nie ma NIC wspólnego z demokracją ! NIC ! Poczytaj sobie wyjasnienie hasla POPULIZM.
Mieszkaniec i mieszkanka
Mieszkaniec i mieszkanka 7.10.2018, 14:26
No właśnie POPULIZM to nic innego jak to co piszesz a jeżeli to co robi PiS nie ma nic wspólnego z demokracją to powiedz to milionom matek korzystających dzisiaj z danych przez PiS obietnic w demokratycznie wygranych wyborach.
kom
kom 7.10.2018, 13:41
Pis wiele straciło w moich oczach, ale wolę już ten ich populizm, niż bezczelne kłamstwa i kradzieże ze strony poprzedniej władzy.
swojak
swojak 6.10.2018, 17:24
Szkoda,że nie ma żadnej sensownej alternatywy.
Jest
Jest 6.10.2018, 17:38
Pan Maksimczyk jest bardzo sensowną alternatywną, tylko trzeba dać mu szansę.zamiast brnąć dalej w te medialne pseudo-zdroje.
Sympatyk PiS
Sympatyk PiS 7.10.2018, 12:25
Kandydat przywieziony w teczce tak jak to się robiło w czasach słusznie minionych, naczelnik Złotowa też był kiedyś przywieziony w teczce
Do sympatyka PiS
Do sympatyka PiS 7.10.2018, 13:06
Przez takie myślenie wkrotce cofniemy się do średniowiecza
Ok
Ok 6.10.2018, 19:14
Maksimczyk to wełniakowa komuna. To już było.
Do Ok
Do Ok 6.10.2018, 19:43
Sam jestes pulitowa komuna. Widzimy jak jest teraz, ludzie mają dość.
Maniek
Maniek 6.10.2018, 17:02
Zagłosuję na pana Adama bo pozostali kandydaci są bardzo słabi. Jeden w ogóle nie znany, a drugi wychodzi z ukrycie i uaktywnia się w mieście tylko na czas kampanii. Więc jestem zmuszony oddać głos na pana Pulita choć strasznie drażnią mnie jego pomysły, pasje i wizje
Cv
Cv 6.10.2018, 15:51
Rozmowa z narcyzem jest sympatyczna do momentu, gdy wszystko idzie po jego myśli. Gdy pada krytyka pod jego adresem, zamiast chwili refleksji, narcyz po prostu ją od siebie odsuwa. Jest gotów obrazić się za uwagi nie po jego myśli i szybko ucina niekomfortowe znajomości.
Ktoś
Ktoś 6.10.2018, 14:16
Temu panu "pelnemu pokory i doświadczenia" przed kamerami już podziękujemy
renia
renia 6.10.2018, 14:00
Brawo Burmistrz. Będzie pozamiatane w pierwszej turze
Pluto
Pluto 6.10.2018, 13:15
Na miejscu Pana Adama bylbym pelen obaw,niewielu zwilennikow.

Pozostałe