Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Bardzo dobry wybór!

  • 1.10.2018, 09:09 (aktualizacja 01.10.2018 09:22)
Bardzo dobry wybór! Marta Konek jest autorką wielu wydawnictw promocyjnych!
Urząd Miejski w Złotowie podał do publicznej wiadomości wyniki naboru na stanowisko podinspektora ds. promocji w ratuszu

Na bipie Urzędu Miejskiego ukazała się informacja burmistrza Adama Pulita o wyniku naboru na wolne stanowisko pracy podinspektora ds. promocji. W Wyniku zakończenia procedury naboru wybrana została pani Marta Konek, zamieszkała w Walentynowie. W uzasadnieniu napisano, że kandydatka spełniła wymogi formalne postawione w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy, otrzymała największą ilość punktów z rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto wykazała, iż posiada niezbędną wiedzę oraz odpowiednie kwalifikacje do pracy na wskazanym stanowisku. Komisja rekrutacyjna oceniła, że posiadane doświadczenie gwarantuje prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku podinspektora ds. promocji w Urzędzie Miejskim w Złotowie.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Wybór Komisji Rekrutacyjnej oceniamy jako bardzo dobry, p. Marta Konek pracując w ratuszu w Łobżenicy dała się poznać z jak najlepszej strony!!!

Marta Konek, wszechstronnie wykształcona, jest współautorką przewodników i monografii „Łobżenica – miasteczko na Krajnie”, „Przez lasy i jeziora”, „Łobżenickie obrazki”, „Łobżenickie zaułki”, „Ballada o naszej Krajnie”, „Naturalisko czyli Łobżenicka Fabryka Tlenu”.. Jest autorką scenariuszy wielu przedstawień oraz tekstów kabaretowych, przez kilka lat prowadziła kabaret BOOM. W 2013 roku była koordynatorką projektu, w ramach którego wydany został tomik wierszy „Wiersze nieoficjalne. Antologia pięciu poetów”. W 2015 roku Towarzystwo Miłośników Łobżenicy wydało kolorowankę „Legenda o Łobżenicy” z tekstem jej autorstwa, a w 2017 roku przewodnik turystyczny „Łobżonka – od źródeł do ujścia”, uzupełniony w 2018 roku mapą Łobżonki wraz z dopływami. W ramach obowiązków służbowych współpracowała w zakresie opracowywania materiałów promocyjnych i dziennikarskich z Tygodnikiem Nowym, Panoramą Złotowską, Panoramą Łobżenicy, Faktami Pilskimi, Tygodnikiem Pilskim i TV Asta.

M. Konek, co również jest bardzo ważne, posiada umiejętność pisania wniosków i rozliczania projektów – skutecznie aplikowała w imieniu organizacji pozarządowych o środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Powiatu Pilskiego, Gminy Łobżenica i Lokalnej Grupy Działania Krajna nad Notecią.

Posiada umiejętność tworzenia i prowadzenia profili na portalach społecznościowych, jest aktualnie administratorką profili: Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica, Towarzystwa Miłośników Łobżenicy, Koła Pszczelarzy w Łobżenicy i Tygodnika Nowego. Jako pracownik samorządowy administruje stroną internetową Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica. Warto dodać, że nowa pani podinspektor ds. promocji jest rodzinnie silnie związana ze Złotowem, jej ojciec p. Longin Judycki był nauczycielem i trenerem piłki nożnej w klubie Sparta Złotów.

Pani Marcie życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy!

Janusz Justyna

 


 


 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Daj pan ludziom odetchnąć.
Daj pan ludziom odetchnąć. 4.10.2018, 13:16
Burmistrz jak już by chciał dobrze dla miasta i mieszkańców to dawno zwolnił by agresywną i pełną nienawiści urzędniczkę urzędującą na parterze po lewej stronie korytarza. Urzędniczkę która myśli że pracując w urzędzie miasta robi łaskę petentom mającym nieszczęście udać się tam w związku z sprawą do załatwienia. Zwolnienie jej i przyjęcie w to miejsce uśmiechniętej i zadowolonej z pracy osoby rozjaśniło by cały urząd a i ludzie wchodzili by bez stresów.
he
he 7.10.2018, 13:47
chodzi o sekretariat ?
Zbychu
Zbychu 6.10.2018, 01:27
Mowa o wice? Jeżeli tak to się zgadzam w 100-procentach, wizerunkowo dla Urzędu masakra !!!
Do tchórza jakich wielu
Do tchórza jakich wielu 4.10.2018, 19:21
Bez sensu ta pisanina, bo i tak nie wiadomo o kogo chodzi, a burmistrz bez konkretnej skargi na piśmie na jakiej podstawie ma wezwać na dywanik, no i kogo?
Teresa W.
Teresa W. 4.10.2018, 20:16
Ja popieram powołanie pani Konek jak i każdej nowej osoby nie upapranej w komunistycznej przeszłości. Tchórzem z19:21 to jesteś sam bo nawet tu nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy. Każdy kto miał z tą panią do czynienia wie o kogo chodzi. Widzisz takie mamy prawo aby mówić jak jest bo urzędnik powinien być dla ludzi a nie oni dla urzędnika. Widzę że ty podobnie jak ona nie potrafisz nic innego tylko obrażać . Jeśli chodzi o wezwanie na dywanik to w obecnej sytuacji jest to tak realne jak start polskiej rakiety na księżyc. Mam nadzieję na zmiany po wyborach i nowe rozdanie.
Do tchórza jakich wielu
Do tchórza jakich wielu 5.10.2018, 21:58
Piszesz emocjonalnie i od rzeczy. Zrozum, ze g.znaczy takie anonimowe narzekanie na forum, może sobie ulżysz i tylko tyle. Nie wiem o kim mówisz i z kim z urzędu mnie porównujesz - zresztą nieważne :) Próbowałem cię nakłonić do złożenia skargi, może zebrałabyś więcej podpisów oprócz swojego - i wówczas byłaby realna szansa żeby ugryźć problem - w innym przypadku to tylko czcze gadanie - i masz rację w tej sytuacji nic się nie zmieni, zmiana na stanowisku burmistrza też nie pomoże - chyba ze nowy będzie działał niezgodnie z prawem. Nie twierdzę, że to, co mówisz na temat jakiejś urzędniczki, jest nieprawdą, ale wnerwia mnie takie anonimowe narzekanie i żądanie, aby to stanowiło podstawę do zwolnienia kogoś. Komunistyczne (bezprawne) metody działania to na szczęście już przeszłość w tym mieście, ale wybór należy do ludzi - przy złych wyborach mogą wrócić
Teresa W. do jawnego Komucha z 21:58
Teresa W. do jawnego Komucha z 21:58 5.10.2018, 22:26
No nic mowiąc twoim językiem powiem: ale jesteś głupim wazeliniarzem wchodzącym złu w du.ę. Widać jaki bohater nie anonimowy a być może największy kabel w mieście. To już nie jest tchórzostwo tylko paskudny ślinotok do paskudztwa. Nie ma sensu poświęcać czas na takie mędy jak ty a o komunistycznych metodach to jest wręcz pewne że po wyborach one rzeczywiście się skończą. Baj baj i bujaj się zakompleksiony klakierze bo rzeczywiście nic nie zrozumiesz.
Do tchórza jakich wielu
Do tchórza jakich wielu 7.10.2018, 13:49
Masz ewidentny problem, aby czytać ze zrozumieniem
Michał
Michał 4.10.2018, 14:23
To prawda.
Ja
Ja 2.10.2018, 00:52
Tylko czy to stanowisko jest potrzebne? Sam burmistrz zajmuje się wyłącznie promocją (siebie). Promocja promocję promocją pogania. Reklamy gadżety spoty... gadanie o niczym. Owszem, we wspolczesnych realiach reklama jest konieczna, ale u nas ewidentny przerost formy nad treścią.
Gościu
Gościu 3.10.2018, 00:08
mi się wydaje że burmistrz by się tak nie musiał promować gdyby nie ten permanentny czarny PR ze strony ludzi związanych z poprzednią władzą, których marzeniem jest powrót do koryta
Tiaa..
Tiaa.. 3.10.2018, 11:22
Gdyby się nie "musial" promować, to co on by robil???
Krzysztof
Krzysztof 1.10.2018, 20:49
Miasto bardzo duzo zyska dzieki Marcie
Pelna pasji, otwarta na ludzi.
Powodzenia
Przemek
Przemek 1.10.2018, 15:39
Mocnej i skutecznej osoby do promocji miasta brakowało. Powodzenia Pani Marto!
Konkrety proszę konkrety
Konkrety proszę konkrety 1.10.2018, 12:06
Co oprócz pisania i aplikowania swoich wizji zyskają mieszkańcy.
Rozwazny
Rozwazny 1.10.2018, 14:06
Przeciez dopiero konkurs wygrala. Dajcie kobicie chociaz przyjsc do pracy :-)
Też rozważny
Też rozważny 1.10.2018, 15:06
No tak ale dla kogo będzie pracować dla mieszkańców czy tylko dla papierowych osiągnięć burmistrza
wice
wice 1.10.2018, 18:58
Na pewno nie dla Larvy, jak inna podwładna burmistrza od wodociągów
Vice
Vice 2.10.2018, 15:31
Tego wpisu nie rozumie.Prosze rozwinac wypowiedz
Wysoka Komisja
Wysoka Komisja 1.10.2018, 09:55
Wszędzie Żydzi. Masoneria rządzi Światem.
Oksi
Oksi 1.10.2018, 10:23
Wszędzie debile. Głupota rządzi światem. Miło?
Brawo pani Marto! Powodzenia w nowej pracy i wielu pozytywnych ludzi na zawodowej drodze.
Wojtek
Wojtek 1.10.2018, 09:28
Naprawdę dobry wybór

Pozostałe