Piątek, 19.10.2018, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Konferencja przedwyborcza Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej

  • 19.09.2018, 19:26 (aktualizacja 19.09.2018 21:15)
Konferencja przedwyborcza Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej

W sali Cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie odbyła się konferencja struktur powiatowych PO i Nowoczesnej, gdzie przedstawiono kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych. Konferencję prowadzi Piotr Pokajewicz. Kandydaci wyrażali przekonanie, że wygrają w przyszłych wyborach!

(red)

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 15.10.2018, 18:50
Nie dziwię się tej bojówce antypolskiej i antykatolickie PO-Nowoczesna-KOD-Obywatele PZPR,UB,SB,WSI,którzy zwalczają Polskę Niepodległą.To są złodzieje zdrajcy Polski i szmalcowniki.Polacy OBUDŻCIE się,nie głosujcie,na złodzieji którzy Polskę by chcieli sprzedać Niemcom i Sowieckiej Rosji.To są szmalcowniki i zdrajcy Polski Niepodległej.Ich ołtarzem jest antypolski TVN,POLSAT i Gazeta Wyborcza.
z Zakrzewa
z Zakrzewa 13.10.2018, 18:50
Ja tylko się dziwię,że ten faryzeusz antypolski i antykatolicki,z tej bojówki antypolskiej z PO Szopiński,przekracza,próg Kościoła katolickiego.A proboszcz nie reaguje.Mieszkańcy gminy z Zakrzewa OBUDŹCIE,nie głosujcie,bo dziś ks, dr.Bolesław Domański widzi toi!!!!
wyborca
wyborca 13.10.2018, 18:29
Sama nazwa Platforma,to pochodzi z języka niemieckiego antypolska.Prawda jest taka,że PO to jest bojówka antypolska i antykatolicka,która była zakładana przez zdrajców Polski po 1989 roku,Celem ich było reanimowanie komunistycznego PRL.Oni okradali Polskę i Polaków,aby Polska straciła suwerenność i była podporządkowana Niemcom i Rosji.Ta bojówka bolszewicka SZMALCOWNIKÓW z PO,która okradła na blisko 400 miliardów złotych,powinna być zdelegalizowana.A miejscem tych przestępców są KRATY!
Gość
Gość 13.10.2018, 12:22
Z tą załogą to Pokajewicz , Szopiński i Chmielewski to może z 2 lub 3 mandaty zdobędziecie. Czekam jak pan z Jastrowia się zachowa po wyborach , w końcu udało mu się rządzić w PO przy pomocy Szopińskiego i Chmielewskiego. A kiedyś go zwalczali ...........
Ola
Ola 10.10.2018, 20:06
Nie ośmieszaj się"Jestem Polką a nie anty Polką.Ty właśnie masz rodowód komunistycznych i popierasz zdrajców Polski.
z niezależnej
z niezależnej 8.10.2018, 19:22
Złotowianie nigdy nie głosujcie na bojówki bolszewickie,antypolskie z PO,PSL,SLD,Nowoczesnej.To są wrogowie Polski Niepodległej.To są szmalcowniki,oni służą Niemcom i sowieckiej Rosji.Ta szumowina,ma poparcie TVN i POLSATU,którą zakładała była agentura komunistyczna SB,KGB.Oni okradali Polaków przez ponad 20lat.Dziś ta banda komunistyczna mają milionowe majątki,z okradania Polaków.
kom
kom 9.10.2018, 01:35
Należy dodać, że i za poprzedniej władzy i obecnie, Żydzi mają prawo bezkarnie obrażać Polaków (rząd jest bardzo pobłażliwy dla ich antypolskości), a Polaków mówiących prawdę o Żydach nazywa się antysemitami, a nawet zamyka w więzieniu. Jak zwykle trzeba wybrać mniejsze zło - więc PIS
WOT
WOT 9.10.2018, 08:18
Człowieku przecież to wybory w Polsce i tutaj obrażani są Polacy kandydaci do samorządu. Czy ty nie widzisz różnicy. Napisz w swojej sprawie do rządu a nie obrażaj nas. Zresztą za rok wybory w których możesz zmienić wiele i też bez obrażania a za pomocą kartki wyborczej. Poza tym PiS nie jest mniejszym złem bo albo jesteś za albo przeciw. Dzisiaj większość jest za i ma rację a że raju nie będzie to chyba oczywiste.
kom
kom 9.10.2018, 14:50
to nie ja napisałem tekst 'z niezależnej", ale rozumiem osobę, która to pisała
Do kom
Do kom 9.10.2018, 15:01
Czyli witaj w jego klubie. Nic dodać nic ująć.
Jestem Polką nie antypolką
Jestem Polką nie antypolką 8.10.2018, 20:16
O Boże, dlaczego nikt nie reaguje na tego typu wpis z niezależnej
Przecież mamy kampanię wyborczą a nie szyderczą. My wszyscy jesteśmy Polakami a nie szumowiną i nikogo nie okradamy.
Panie administratorze kandydacie do Rady Miasta jaka pana reakcja na te obelgi.
Komuch
Komuch 1.10.2018, 17:48
Pioter wycofaj się,przecież to nienormalne żeby uczciwy facet startował z PO.
Mon9
Mon9 26.09.2018, 01:01
Nie jest wam wstyd startować z tego platformerskiego gówna?
PO-KO
PO-KO 26.09.2018, 01:25
Tak, jest tyle fajnych komitetów, szczególnie tych nieładnie nazywanych postkomunistycznymi.
rolnik
rolnik 22.09.2018, 17:23
Prawda jest taka PO i PSL,to są bojówki sowieckie antypolskie.Oni okradali Polaków i sprzedawali majątek narodowy,aby Polska straciła suwerenność.Nie głosujcie na tą mafię postkomunistyczną,która służy dziś Niemcom i Rosjanom.
slo
slo 26.09.2018, 09:51
Niektórym rolnikom w tym roku Słonko główkę przegrzało...
Prrr
Prrr 26.09.2018, 19:29
Temu powszechnie znanemu rolnikowi nie tylko przegrzało główkę ale i rozgotowało mózg stąd tylko obelgi wobec złotowian. Ciekawe kiedy zajmie się tym prokuratura.
Komuch
Komuch 21.09.2018, 16:18
Pioter czyś Ty ocipiał na stare lata.
Mama nie byłaby z tego zadowolona.
hoho
hoho 20.09.2018, 09:52
Gdzie niby wezmą te mandaty ????
abc
abc 21.09.2018, 01:09
Po jednym w Zakrzewie, Złotowie, Krajence i Okonku, a może i piąty w Jastrowiu
Dobre
Dobre 22.09.2018, 07:31
W Jastrowiu mandat Po ? Hahaha. Z kim ? Z tymi ludzmi na liście ? Poniosły cię Student marzenia.
Roman
Roman 20.09.2018, 00:40
Myślę że wezmą 5-6 mandatów i Rycho będzie się musiał z nimi układać
Obserwator
Obserwator 19.09.2018, 22:28
Patrzę na listy i mają mocną obsadę! Namieszają w kilku okręgach.
podpis
podpis 19.09.2018, 21:48
Smutek, smutek, smutek na twarzach...
Łomatko
Łomatko 19.09.2018, 20:57
Pioter aleś błysnoł brachu
Oho
Oho 19.09.2018, 20:42
Dobre. Na co oni liczą ?
Hahah
Hahah 19.09.2018, 20:05
Pokajewicz i wszystko jasne haha

Pozostałe