Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Rowerowy Patrol Wodny - zwodowany

  • 14.09.2018, 11:06 (aktualizacja 15.09.2018 22:33)
  • Janusz Justyna
Rowerowy Patrol Wodny - zwodowany
Wodowanie roweru wodnego odbyło się 14 września o godz. 12.00 na pomoście przy Półwyspie Rybackim. Rower otrzymał imię Vanessa!

Wakacje się skończyły, więc czas po nich posprzątać. Dlatego zwodowano dzisiaj Rowerowy Patrol Wodny, aby w przyjemny i skuteczny sposób zebrać śmieci z Jeziora Miejskiego. Rower jest wyposażony w podbierak i worki na śmieci. Zapraszamy na darmowe rejsy - wystarczy, że przywieziesz odłowione śmieci z jeziora do Zagrody Krajeńskiej. Rower będzie dostępny na tych zasadach do końca sezonu tego roku i w kolejnych latach. Projekt zrealizowany dzięki społecznie odpowiedzialnym partnerom ze Złotowa:  Złotowski Korpus Ekspedycyjny, Archipelag Rozwoju, Sanikont Złotów, Związek Gmin Krajny, Bajo- Kajaki, Lokalna Grupa Działania, Swim Team Płonka, Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej.

Szukamy imienia albo nazwy dla Złotowskiego Rowerowego Patrolu Wodnego. 

Rower zwodowała matka chrzestna Vanessa Panek, której imieniem nazwano rower wodny. Vanessa zajęła 3. miejsce w konkursie wojewódzkim, jest uczennicą SP nr 1.

Na profilu facebookowym można wysyłać w komentarzach propozycje imienia / nazwy: https://www.facebook.com/urzad.miejski.zlotow/photos/a.394759354325582/495103184291198/?type=3&theater

Janusz Justyna

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ach no jo.
Ach no jo. Wczoraj, 22:08
Jak widać ten na dole to jakaś nowa odmiana katolika, który wyznaje że jego wiara opiera się na patronach postkomunistów z PSL PO i SLD. Jako inkwizytor stoi u bram kościoła i zapisuje kto do niego chodzi. Poza tym będąc w tej dziedzinie znawcą przedstawia które dyrektywy SB wykonują faryzeusze już po wyjściu z kościoła.
kolega
kolega Wczoraj, 21:09
Wiadomo że przeciwnicy Adama Pulita,który wygra w 100% w wyborach,to są postkomuniści z PSL,PO i SLD.Dziwię się że ten Grześ chodzi do kościoła katolickiego,jak faryzeusz a wykonuje jak za komuny dyrektywy SB.
Grześ
Grześ Wczoraj, 21:27
Cap się obudził.
Iks
Iks Wczoraj, 19:40
Świetny pomysł :-) Brawo. Złotów to niewielkie miasto ale jak widać można mieć ciekawe pomysły bez angażowania pieniędzy
Egg
Egg 14.09.2018, 22:09
Burmistrz nie umie do końca nazywać rzeczy po imieniu, a w tym mieście po poprzednikach jest dużo spartolonego. Chcecie kontynuacji, to wybierzcie konkurencję Pulita
Wyborca
Wyborca Wczoraj, 22:50
Ile potrzeba lat na to aby naprawić błędy poprzednika. Myślę że w obecnym tańcu z gwiazdami to przy kontynuacji było by to z 30 lat. Czy tego chcemy.
Złotowski Jeleń
Złotowski Jeleń 14.09.2018, 21:21
Czy kiedyś ktoś wyśle jakiegoś sms-a w końcu, abym się obrócił? Kasa na inwestycję poszła, trąbili potem nawet o mnie w Teleexpresie, burmistrz nawet się tak o mnie świetlano wypowiadał... A gdyby nie obrót o godzinie 12:00 to by mi du_a w podstawie do tego ronda przyrdzewiała
Szacun dla "jelenia"
Szacun dla "jelenia" 14.09.2018, 21:54
Autorze tego wpisu - jestem Twoim fanem!
Ten sam los czeka oczywiscie wszystkie te inwestycje pod publikę- petomaty, e-pocztowki, ekopatrol, kaczkomaty itd itp. Potrąbią, glośno będzie w mediach, ale komu to potrzebne i ile razy wykorzystane?? Może warto sie nad tym zastanowić.
Myślący
Myślący 2 dni temu, 10:19
Widzę, że lepiej zrobić "rodzinkę kaczek" na moście za horrendalne pieniądze, promenadę 1 m pod wodą, cieknący basen rehabilitacyjny, itp. Troszeczkę obiektywizmu
No nie myślący
No nie myślący Wczoraj, 21:31
Może i łatwo zrobić ale jak widać trudno to naprawić. Lepiej jest jak wszystko tonie.
stenia
stenia 14.09.2018, 16:24
Brawo Panie Adamie, kolejny ciekawy pomysł. A na hejt niech Pan nie zwraca uwagi, wiadomo że to konkurencja, która poza tym nic nie robi
terenia
terenia 14.09.2018, 16:52
Tak tak - niech Pan wymysla kolejne petomaty i inne bzduromaty, sprowadza telewizję i wszędzie się fotografuje. Tego wszystkim najbardziej tu trzeba. Niech pan dobrze pomyśli- moze jest jeszcze takie miejsce w mieście, gdzie nie zrobil pan sobie fotki...
Grzegorz Piękoś
Grzegorz Piękoś 14.09.2018, 19:14
Jednego wymyślać nie musi: hejtomatu - to perpetuum mobile każdego forum. Stawiam flaszkę, że połowa "życzliwych" na widok burmistrza szczerzy kły w uśmiechu i w pas się kłania. "Odważni" są tylko w necie...


PS. Pozdrawiam tropiciela moich wpisów - przykro mi, że zwykle kula w płot. Za to pod tym wpisem możesz sobie po mnie poużywać i w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku pójść spać.
hejtomat
hejtomat 15.09.2018, 09:51
dobrze gpx, aqq, Aqq+. j23+ Wiadomośc przyjęta
terenia
terenia 14.09.2018, 20:32
Panie Grzegorzu - zakladam, że miejsce Pana wpisu jest przypadkowe, gdyż nie jestem "tropicielem Pana wpisów".
Nie szczerzę też klów w uśmiechu na widok burmistrza i nie klaniam mu się w pas. Tę samą opinię, którą zapisuję tutaj reprezentuję w realu. A skoro anonimowość jest tu regułą, nie widzę powodu, aby tylko niektórym zarzucać tchórzostwo.
Grzegorz Piękoś
Grzegorz Piękoś 14.09.2018, 22:20
Wiem, że nie, dlatego włašnie pozdrowiwnia zamieściłem w post scriptum. :) Wpiasałem się pod tym postem, gdyż jest w nim wzmianka o wymyślaniu, stąd moja sugestia, czego wymyślać nie trzeba. A "tropiciel"? Cóż, wywołał mnie dziś coś ze trzy razy, za każdym razem próbując mnie obrazić. Chyba ma coś do mnie, tylko brak mu odwagi, by powiedzieć prosto w oczy. Ale to jego problem.

Pozdrawiam gorąco i serdecznie wszystkich.
Agata
Agata 14.09.2018, 19:23
Panie Grzegorzu szacunek za komentowanie z otwartą przyłbicą (lub jak mówią inni - bez kominiarki)
wyborca
wyborca 14.09.2018, 13:22
ŻENADA:
1. pseudoBurmistrza - popielniczki, rowerki, ławeczki ... masakra. Jeszcze chwilę temu wszystkie portale transmitują pierwszy przejazd Pulita autobusem po Złotowie!!! wydarzenie jakby pierwszą chałupę podłączali do elektryczności!!! Czy Pulit po zbrataniu w PiSem i Fidurskimi naprawdę myśli, że jak zapodał Kurski, że "ciemny lud wszystko kupi"????
2. pseudoRedaktora Justyny - może tak na czas kampanii wyborczej jako wiernopoddańczy redaktorzyna startujący z listy Pulita zawiesi swoją działalność redaktorską???!!!
@
@ 14.09.2018, 13:42
Lud tego nie kupi, bo po pierwsze nie jest aż taki ciemny, a po drugie - ma juz dość tych medialnych podrygów majacych zastąpić kierowanie miastem. Co chwilę jakiś "super pomysl" za kase podatników, petomaty, krawaty i inne pseudo-eko-maty. Ile nożna??!!!
wątroba zniszczona
wątroba zniszczona 14.09.2018, 13:30
Pilnuj pieczarek buraku.
Gosc
Gosc 14.09.2018, 12:16
No i kampania się zaczęła za nasze podatki. Basen nie naprawiony syf w mieście dużo rzeczy do zrobienia a on zajmuje się kajakami już sam nie wiem czy to burmistrz czy dyrektor zcasu a może jedno i drugie no ale napewno nie jest to rola burmistrza tyle tylko że potrafi się promować aż się zyg... C chce
qaz
qaz 14.09.2018, 19:50
za basen odpowiadają poprzednicy, w mieście nie ma żadnego syfu, "dużo rzeczy do zrobienia" dzieje się na bieżąco, a promowany jest złotów, a nie burmistrz - wiem, ciężko się przestawić po jedynowładztwie panującym tu do jesieni 2015 r.
wyborca
wyborca 14.09.2018, 16:25
Za basen to prokurator będzie rozliczał tych co go wybudowali w sposób karygodnie trefny

Pozostałe