Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Leśne Dukty 2018

  • 12.09.2018, 01:54 (aktualizacja 12.09.2018 10:33)
  • Janusz Justyna
Leśne Dukty 2018
Około 360 osób stanęło na starcie w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Lipce, by wziąć udział w rajdzie Leśne Dukty!

Rajd zgromadził na starcie 200. dzieci ze szkół podstawowych z powiatu złotowskiego i ościennych oraz 127. biegaczy i 30. miłośników nordic walking. 

Bieg główny:

Mężczyźni:

1. Jan Poczewski - Złotów

2. Piotr Poczewski - Złotów

3. Marcin Starszak - Osiek n. Notecią

Kobiety:

1. Klaudia Sójka - Człuchów

2. Agnieszka Kaczor - Debrzno

3. Anna Frieske - Debrzno Wieś

Nordic walking:

1. Wojciech Deja - Złotów

2. Stanisław Lenartowicz - Stara Łubianka

3. Przemysław Jasiłek - Radawnica

Przedszkole:

Chłopcy:

1. Mieszko Kowalski

2. Rafał Drewa - Łąkie

3. Aleksander Jarosz

Dziewczęta:

1. Elena Skrętna - SP Lipka

2. Zofia Klimek - SP Lipka 

3. Milena Jabłońska

Rocznik 2004

Chłopcy:

1. Dominik Kowalec - SP Radawnica

2. Przemysław Kucwaj - SP Lipka

3. Jakub Kaszubowski - SP Lipka

Dziewczęta:

1. Dominik Skiba - SP Łąkie

2. Krystyna Józefko - SP Lipka

3. Weronika Niemczynowicz - SP LIpka

Rocznik 2005

Dziewczęta:

1. Martyna Kosiarkiewicz - Wiking Rychnowy

2. Amelia Drąg - Złotów

3. Oliwia Paczkowska - SP Lipka

Chłopcy:

1. Dawid Kujawski - SP Debrzno

2. Gabriel Sikora - SP Radawnica

3. Wojciech Bielecki - SP Debrzno

Rocznik 2006

Dziewczęta: 

1. Małgorzata Ilinicz - PSP Krajenka

2. Jessica Wagner - PSP Krajenka

3. Patrycja Wróblewska - SP Radawnica

Chłopcy: 

1. Oliwier Krajenka - PSP Krajenka

2. Hubert Kaczmarczyk SP Debrzno

3. Bartłomiej Tabaka - SP Łąkie

Rocznik 2007

Dziewczęta:

1. Martyna Wergin - SP Łąkie

2. Zuzanna Pietrzak - PSP Krajenka

3. Wiktoria Kozdra - SP Łąkie

Chłopcy:

1. Marcel Kępiński PSP Krajenka

2. Patryk Słodowicz - SP Lipka

3. Dawid Buława - SP Łąkie

Rocznik 2008 

Dziewczęta:

1. Roksana Kamińska - PSP Krajenka

2. Zuzanna Rowińska - SP Łąkie

3. Karolina Kaszuba - SPS Człuchów

Chłopcy:

1. Emil Paczkowski - SP Lipka

2. Stefan Paprota - SP Łąkie

3. Alan Domek - SP Lipka

Rocznik 2009

Chłopcy:

1. Jan Borkowski - PSP Krajenka

1. Wiktor Mielkie - SP Łąkie

3. Bartosz Karbownik - SP Lipka

Dziewczęta:

1. Kaja Dropczyńska - SP Lipka

2. Hanna Lisowska - SP Łąkie

3. Martyna Pikulik

Rocznik 2010

Chłopcy:

1. Oskar Antoszko - SP Lipka

2. Mateusz Sylwerski - SP Lipka

3. Oliwier Łata - SP Lipka

Dziewczęta:

1. Julia Kepińska PSP Krajenka

2. Martyna Grabarska SP Lipka

3. Wiktoria Wiebskowska PSP Krajenka

Rocznik 2011

Chłopcy:

1. Szymon Redzimski - Jastrowie

2. Marcin Żak - PSP Krajenka

3. Dawid Banaczyk - SP Lipka

Dziewczęta: 

1. Amelia Wasyłyk - SP Łąkie

2. Wiktoria Sobiesiak - PSP Krajenka

3. Martyna Futerska SP Lipka 

Janusz Justyna

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe