Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Jubileusz państwa Hoffmann

  • 11.09.2018, 12:37
Jubileusz państwa Hoffmann
W dniu 10 września 2018 r. w sali ślubów Urzędu Gminy i Miasta w Jastrowiu, odbyła się uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego, złote gody świętowali: Państwo Krystyna i Feliks Hoffmann zam. w Jastrowiu

Małżonkowie uhonorowani zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Piotr Wojtiuk dziękując Jubilatom za duże zaangażowanie w budowaniu trwałego związku opartego na szacunku, zrozumieniu, miłości i odpowiedzialności.

Słowa uznania do dostojnych Jubilatów skierował Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kurzyna, przekazując Jubilatom list gratulacyjny.

W tak ważnej chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów od rodziny i przyjaciół. Po części oficjalnej wzniesiono toast za wytrwałość, zdrowie i szczęście. na dalsze lata.

Jubilatom składamy najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic.

www.jastrowie.pl

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe