Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Przebierańcy

  • 11.09.2018, 12:22 (aktualizacja 11.09.2018 12:23)
  • Janusz Justyna
Przebierańcy

Ostatnio miałem okazje być w jednej z miejscowości, gdzie z rozmowy z jednym z mieszkańców dowiedziałem się, że tamtejszy kandydat na burmistrza kocha PIS. Zdębiałem i mało nie spadłem z krzesła ponieważ ów kandydat miał udokumentowaną współpracę z komunistyczną służbą bezpieczeństwa. Następnego dnia podobny „strzał” ,gdy w rozmowie usłyszałem, że pewien Kowalski stwierdził, że dostał propozycję startowania z listy od pana B z PIS-u. Zdumiałem się, gdyż pan B. całe życie kręcił się wokół partii, której bliski jest zielony kolor i nie zauważyłem go ani razu na spotkaniach zwolenników PIS, które organizowałem. Przejrzałem dokumentację i w spisie swoich członków PIS też go nie dostrzegłem. Widocznie był to jeden z tych „głęboko zakonspirowanych” członków PIS, który się ujawnił.

No cóż takich nawróconych będzie coraz więcej, im wyższe notowania ma PIS, im bliżej wyborów. O co chodzi? O mieszanie ludziom w głowach. Pojawiają się różni przebierańcy startujący pod szyldem „Bardzo grzeczne Misie” lub „Jeszcze bardziej grzeczne Misie” i bardziej samorządni lub najbardziej samorządni. Taki to czas, gdy porzucają swoje szatki ludzie z SLD, PSL czy Platformy i zaczynają robić za polityczne dziewice, podczas gdy są na przeciwnym biegunie. Dezerterują ze strachu. Dlatego też zalecam wyborcom ostrożność i cenię tych kandydatów, którzy są wierni swoim przekonaniom i nie udają nikogo innego, tylko startują pod swoim szyldem partyjnym. Szanuję, mimo że ich wielokrotnie krytykuję.

Wiesław Fidurski

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J23
J23 Dzisiaj, 16:09
Znowu się odezwał były funkcjonariusz ZOMO i PZPR.Który jest już znany jako przebieraniec w PIS,który został wyrzucony.
Elżbieta l
Elżbieta l Dzisiaj, 08:47
Każdą zdradę można pięknie wytłumaczyć jeżeli ma się wpływy i pieniądze. Dlatego wiedząc o tym nie możemy takich ludzi ponownie dopuścić do władzy.
były funkcjonariusz
były funkcjonariusz Wczoraj, 22:39
Fidurski kandydatem do Rady Powiatu. Pamiętajcie o tym byli funkcjonariusze; SB, PZPR, MO, ORMO i Służby Więziennej. On był funkcjonariuszem socjalistycznej SW i głosujecie na niego
Dyrektywa
Dyrektywa Wczoraj, 22:56
Proletariusze wszystkich służb PRL mobilizujcie się. Już nadszedł czas.
PRL
PRL 2 dni temu, 15:12
Prawdziwi komuniści, którym bliska jest pamięć służb komunistycznych, powinni traktować pana Wiesława jak swojego człowieka w PIS. Fidurski do Powiatu. Kiedy w 80-tych latach setki tysięcy ludzi rzucało legitymacje PZPR On wstąpił do służby więziennej. Pamiętajmy o tym przy najbliższych wyborach.
Oczywiste
Oczywiste 2 dni temu, 19:58
Ryby także te grube najlepiej czują się wśród tego samego gatunku. Dotyczy to także ludzi którzy zmienili swój front działania tylko po to aby na zakręcie historii powrócić do swoich.
Kosiarz
Kosiarz 2 dni temu, 11:31
Jaki kto jest to każdy widzi i na pewno od dawna wie na kogo zagłosuje. Nie potrzebne mu żadne mamienie kampanijne.
Grażka
Grażka 2 dni temu, 09:04
Na tak obleśny PiS jaki prezentuje znany wszystkim pan wypisujący same wulgaryzmy to ja ani nikt mądry nie zagłosuje.
GMO
GMO 2 dni temu, 08:16
Piotr Tomasz na Facebooku znalazł więcej przebierańców i nie spadł z konia. O wie w czym rzecz i nieraz o tym pisał.
Rysiu
Rysiu 18.09.2018, 22:40
A ja spadłem z krzesła jak zobaczyłem na liście PiS do powiatu Pana Karola Godlewskiego, który 4 lata temu z listy PO startował do miast! Kocha tych gdzie są zyski?!....
Jurek
Jurek 18.09.2018, 20:54
Ja jestem przekonany,że ten wróg PIS,będzie atakował o północy.Nie wiem ale za te wpisy,przeciw PIS i Polsce Niepodległej,powinien się zainteresować ABW i prokuratura Generalna.Kto mu za to płaci!!!
z Jastrowia
z Jastrowia 18.09.2018, 20:37
Czytam te paszkwile komunistyczne,tego palanta komunistycznego z pl.Paderewskiego,który tak jadem nienawiści,ma do PIS i do Pana Fidurskiego.To jest prawdziwy POLONOFOB,jestem przekonany,że jemu za te wulgarne wpisy,płaci PO,PSL,Nowoczesna,KOD i Obywatele UB.NIe spotkałem,żeby on atakował komunistów.Dobrze że został wyrzucony z PIS.jako zdrajca i szmalcownik.
Piotr Pabian
Piotr Pabian 18.09.2018, 22:00
Co to za chory psychopata . Na kogo on się powołuje. Niech pan panie psychopato poda w którym komentarzu padło na pana F. tyle jadu co pan wylał na nieznanego nam człowieka. Dlaczego tyle razy wymienia pan nazwisko pana Fidurskiego. To pan swoimi durnymi wpisami go atakuje. Nie wiem co pan F. na to ale ja bym nie chciał aby jakiś niezrównoważony psychicznie człowiek tyle razy w swoich idiotycznych komentarzach przytaczał moje nazwisko. Przecież pan panie Jurek z Jastrowie a w rzeczywistości stary Złotowiak nie pisze że ktoś pana obraził czy wyrządził panu krzywdę tylko z lubością wciska pana Fidurskiego w swoje osobiste flustracje i zwidy polityczne. Z tego co prześledziłem wnioskuję że to pan jako,, kolega" fakty"ABC" od długiego czasu bez powodu atakuje jakąś osobę z pl. Paderewskiego. Jeżeli ta osoba pana obraziła proszę zgłosić to w prokuraturze a nie obrzucać jej paszkwilami. Co pan chce przez te wpisy osiągnąć. Gdyby to na mnie trafiło na pewno nie byłbym tak cicho jak pomawiany pan z Paderewskiego. Szacun dla jego cierpliwości tym bardziej że z tego co jest napisane w innych komentarzach on pana zna ale tego co on panu zrobił chyba nikt nie wie.
Magda
Magda 18.09.2018, 20:02
A ty szmalcowniku komunistyczny,pod pisując się,jak z os.Słowackiego 4,byłeś w komunistycznym wojsku,ślubowałeś wierność PRL i Leninowi a w stanie wojennym byłeś w ZOMO.Ja się pytam kto tobie pasożycie dał od blisko 20 lat rentę .Odpowiem tobie,dali tobie komuniści,bo byłeś ich kapusiem.Efekt jest taki,dostałeś kopa,bo PIS rozpoznał zdrajcy Polski Niepodległej.Jak się dowiedziałem,próbowałeś wejść do SLD,PO,PSL,Nowoczesnej i KOD.A ciebie olali!!!
Sąsiadka z sąsiedztwa do Magda, Gerard, AS, ABC itd.
Sąsiadka z sąsiedztwa do Magda, Gerard, AS, ABC itd. 18.09.2018, 21:07
No i widzisz jak się przyznałeś fałszywy człowieku.
Ja znam cię bardzo dobrze jako Ormowca Komornika i byłego członka PZPR. Tak jak za PRL tak i teraz codziennie ciebie widuję i mijamy się dlatego też mogę się tylko roześmiać. Ponownie rozmawiałam z tym którego wrabiasz i oczerniasz, powiedział mi że jesteś chory i mam dać ci spokój oraz że porozmawia z tobą być może nawet w sądzie jak przyjdzie na to czas. Co zaś się tyczy wyborów samorządowych to on już wie na kogo odda swój głos. Pozwolił mi tobie oznajmić że wbrew temu co piszesz swoim plugawym językiem, będą to kandydaci PiS zarówno do Rady Miasta jak i Powiatu. Abyś dostał białej piany pozwolił mi przekazać ci że będą to Pani Iwona F. i Pan Zbigniew B. Z tego też co mi powiedział to nic mu nie wiadomo aby nie był członkiem PISu w każdym razie żadnej takiej informacji nie otrzymał. Jedno jest pewne że z takimi osobami jak ty sąsiedzie to on się nie utożsamia co nie wyklucza nieuniknionego waszego spotkania. Ponadto on poglądów nie zmienia w przeciwieństwie do ciebie zawistny i chory człowieku.
Gerard
Gerard 18.09.2018, 18:07
Helmut masz korzenie niemieckie i masz tam rodzinę.Jedyne wyjście jest wyjazd do Makreli,to będziesz zamiatał ulice.Tusk tobie zagwarantuje.Tam to możesz,atakować PIS i Fidurskiego,tobie zapłacą euro Makrela i rublami Putin.
AS
AS 18.09.2018, 16:31
Znowu,,ten debil postkomunistyczny z placu Paderewskie-przebieraniec ,który został wyrzucony z PIS,teraz się podszywa jako ABC.Teraz już dostał na głowę.
Os. Słowackiego 4
Os. Słowackiego 4 18.09.2018, 19:03
Przecież AS i ABC to jeden i ten sam chory człowiek ze Słowackiego. To już nie jest przebieraniec to członek złotowskiego PiSu zagorzały ORMO-wiec, Komornik który W PRLu i nie tylko nachodził uczciwych ludzi za co wybili mu wszystkie zęby. Teraz atakując uczciwych ludzi czyni to samo a z powodu braku uzębienia pluje sobie po parszywej gębie i obraża człowieka który nawet o tym nie wie. Będę musiała go powiadomić bo to rzeczywiście staje się psychopatyczne i nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą
Ten osobnik PiSowi napewno nie przysporzy głosów.
ABC
ABC 18.09.2018, 11:56
Fidurski radny powiatowy to były funkcjonariusz komunistycznej służby więziennej. Obecnie w PIS
ABC
ABC 17.09.2018, 22:25
Fidurski zdębiał jak się dowiedział ze ktoś wstąpił do PIS. A co powiedzieć o nim, który ma przeszłość w komunistycznej służbie więziennej, do której wstąpił pod rządami Jaruzelskiego i Kiszczaka?
PRL
PRL 17.09.2018, 22:21
Prawdziwi komuniści, którym bliska jest pamięć służb komunistycznych, powinni traktować pana Wiesława jak swojego człowieka w PIS. Fidurski do Powiatu. Kiedy w 80-tych latach setki tysięcy ludzi rzucało legitymacje PZPR On wstąpił do służby więziennej. Pamiętajmy o tym przy najbliższych wyborach.
informatyk
informatyk 15.09.2018, 19:11
Wiadomo już,sprawdziłem IP,który pisze paszkwile pod pseudonimem G.F.,,Obywatel,Złotowiak,sw,WFROP itd,przeciw PIS,To jest znany postkomunista,który był przebierańcem i został wyrzucony z PIS.
Fela z Górznej
Fela z Górznej 14.09.2018, 20:55
A jak Fidurski był nauczycielem to mówił coś uczniom kto odpowiada za Katyń? Jakoś nie słyszałem.
Uczeń
Uczeń 14.09.2018, 21:58
Kiedy był nauczycielem. Data.
obywatel
obywatel 14.09.2018, 20:51
Fidurski ma udokumentowaną pracę dla komunistycznego reżimu jako funkcjonariusz Służby więziennej. Jakoś nie przeszkadza mu to pchać się na świecznik PIS i pouczać innych. Niech Fidurski powie jakie działania podejmował przeciwko PZPR w latach 80-tych oprócz tego, że zgłosił się do służby w zbrojnej formacji kierowanej przez PZPR?
Do obywatel
Do obywatel 14.09.2018, 21:59
Ach to było dawno.
G.F.
G.F. 14.09.2018, 10:37
Jestem oburzona wpisami ABC. Jego wpisy napewno nie pomagają panu Fidurskiemu. Jeżeli to jest członek PiS a jego chamstwo przekazem dla mieszkańców to nic tylko należy się wstydzić takich ludzi. Natomiast jeśli chodzi o inne wpisy to też nie zauważam aby ktokolwiek poza ABC obrażał kogokolwiek. Jeśli ich komentarze są obraźliwe i atakujące to cóż można by powiedzieć i napisać o felietonie samego pana Fidurskiego.

Pozostałe