Poniedziałek, 12.11.2018, imieniny: Konrada, Renaty, Witolda

Eliminacje do festiwalu - w Złotowie!!!

  • 10.09.2018, 23:51 (aktualizacja 11.09.2018 00:12)
Eliminacje do festiwalu - w Złotowie!!!

W Złotowie odbędą się eliminacje do III edycji ogólnopolskiego Festiwalu Danuty Rinn organizowanego przez Fundację Apetyt na Kulturę, popularyzującego twórczość słynnej wokalistki. Konkurs muzyczny, w którym mogą brać udział osoby, które ukończyły 12 lat (decyduje data urodzenia), uczestnik przygotowuje 2 piosenki w języku polskim w tym jedną z repertuaru Danuty Rinn.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

W związku z obchodami 100 – lecia Niepodległości, 3 edycja Danuta Rinn Festiwal nosi nazwę POLSKIE SKRZYDŁA. Piosenka śpiewana przez Danutę Rinn, była hymnem Podziemnej Solidarności i z racji przesłania, które niesie, wybrano ją jako motto tej szczególnej edycji festiwalu.

Eliminacje  regionalne: 08.10.2018 r. (poniedziałek) Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej w Złotowie, al. Piasta 26, 77-400 Złotów;

Finał III Danuta Rinn Festiwal odbędzie się 22.11.2018 r. w Domu Kultury Kadr w Warszawie.

Karty zgłoszeniowe dla dzieci i dla dorosłych oraz regulamin - KLIKNIJ Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem.

Każdy uczestnik nadsyła wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych na email fundacja@fank.pl w nieprzekraczalnym terminie 01.10.2018 r.

(jj)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe