Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Plebiscyt wyborczy na burmistrza miasta Złotowa

  • 29.08.2018, 19:53 (aktualizacja 30.08.2018 02:18)
  • contact contact
Plebiscyt wyborczy na burmistrza miasta Złotowa

Do wyborów samorządowych pozostało kilkadziesiąt dni, komitety wyborcze układają jeszcze swoje listy kandydatów na radnych. Proponujemy udział w plebiscycie-sondzie dotyczącej wyborów na Burmistrza Złotowa. Znamy już bowiem kandydatów na stanowisko burmistrza miasta (w kolejności alfabetycznej). 

W trakcie głosowania z przyczyn technicznych sondę na pzl24.pl przełożono w sondę-plebiscyt, z uwzględnieniem wyników dotychczasowego głosowania!

contact contact

Plebiscyt: W wyborach burmistrza Złotowa (21 października br.) zagłosuję na następującego kandydata:


Propozycja
1PULIT AdamGłosuj
Głosy: 1402
2JASKÓLSKI MirosławGłosuj
Głosy: 985
3MAKSIMCZYK JanGłosuj
Głosy: 720
4Jeszcze nie wiemGłosuj
Głosy: 517

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (97)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czy naprawdę tak musi być.
Czy naprawdę tak musi być. 17.09.2018, 13:11
No widzi pan panie J. Justyna. Czy warto nie stosować regulaminu i usuwania komentarzy typu ,,Wyborca". Nie wiem co pan z tego ma ale czy warto rozpowszechniać obelgi, kłamstwa czy pomówienia typu ,,banda pulita". Przecież pan doskonale wie kto to pisze o ,,Żydokomunie" Antypolakach", dalej nie chcę przytaczać bo poprostu nie warto. Zastanawia mnie co pan chce ugrać tym napuszczaniem jednych na drugich, napewno nie szacunek.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.09.2018, 14:44
Przecież wyborca ma rację, nie nożna jednoczesnie startować w wyborach z czyjejs listy i udawać rzetelne politycznie dziennikarstwo.
WEKTOR
WEKTOR 17.09.2018, 18:45
Oczywiście że ma rację ale to nie upoważnia nikogo do określania współpracowników burmistrza mianem "bandy pulita".
Wyborca
Wyborca 17.09.2018, 12:38
Panie Januszu, powinien Pan z czegoś zrezygnować, bo to trochę nie obiektywne pisać o sobie lub innych z bandy pulita.
Pzl
Pzl 16.09.2018, 18:07
Ale Janusz podciagnąłes swemu...... Aż wstyd po co ci to było straciłeś w moich oczach i wielu napewno innych jako redaktor, teraz to......... Domyśl sie
do niedorozwoja hihihi
do niedorozwoja hihihi 16.09.2018, 22:41
Pilnuj złodzieju swojego podwórka. Idź lepiej pomóc Żelichowi w studio, bo przy kompie pęknie ci kałdun od śmieciowego żarcia z lidla.
Super G.
Super G. 17.09.2018, 01:49
Trafione!!! Obrzympała, złośliwiec, frustrat.
Hej!
Hej! 16.09.2018, 21:19
Pilnuj, pilnuj plebiscytu, tylko do tego się nadajesz. Hej!
Realista
Realista 16.09.2018, 11:57
Bzdurne te plebiscyty i sondy internetowe. Skoro tutaj jedna osoba może oddać glos raz na dobę, to jaki to ma sens? Pokaże tylko, kto ma najwytrwalszych klikaczy w swoim sztabie. No i na ogół czyj portal tego wyniki. Tyle w temacie.
Echo
Echo 15.09.2018, 22:48
Takie ujadanie jakie stosuje .....internauta...... na stronach ZŁOTOWSKIE PL. było by niedopuszczalne. Widać jak na dłoni gdzie kultura a gdzie hautura.
HG
HG 16.09.2018, 22:35
To ***j Kasia do zlotoskie.p[l i tam czytaj te sztuczne komenty.
internauta
internauta 15.09.2018, 19:31
Wiadomo to już,że jest tutaj znany mieszkaniec Złotowa,który został wyrzucony z PIS,który pisał donosy na Adama Pulita i na PIS.
Rodzina Fifielskich
Rodzina Fifielskich 15.09.2018, 21:49
Z całą rodziną nieraz przeglądamy wiadomości ze Złotowa i powiatu. Czytając poszczególne komentarze nie moźemy pojąć jak można puszczć bluźnierstwa podpisującego się internauta Fakty itd. Przecież to nie ma nic wspólnego z polityką naszego regionu. Panie administratorze to pan ponosi odpowiedzialność za publikowanie komentarzy z jego strony, które jak zauważyliśmy niejednokrotnie w haniebny sposób naruszały pana dobre imię. Co pan chce zrobić aby ukrucić takie zachowania.
prawda
prawda 15.09.2018, 18:39
Oczywiście ,że Adam Pulit,zostanie ponownie burmistrzem.Nie pomogą te paszkwile,tej hołoty komunistycznej,szmalcowników antypolskich.
ale cienkie fajki
ale cienkie fajki 15.09.2018, 18:48
Larwiusz na głowie staje żeby skopać Pulita. Szczerbę między siekaczami wentyluje trzema papierosami pod rząd.
Nie głosuję
Nie głosuję 15.09.2018, 14:35
W Złotowie wybór burmistrza to śmiech na pustyni.
Też nie głosuję
Też nie głosuję 15.09.2018, 18:21
No jak nie śmiech jak burmistrz A. Pulit mógłby objąć 2 kadencje przez aklamacje. A ile by zaoszczędzono.
stan
stan 15.09.2018, 13:29
Pulit wygra z palcem w d... bo nie ma prawdziwych kontrkandydatów, którzy mogą się czymś pochwalić Jakólski - żadnej działalności, Maksimczyk - zero działalności tylko poparcie Wełniaka które już dawno uległo defraudacji. Przez chwilę w Złotowie była jeszcze brana pod uwagę radna Jęsiek, ale wygląda na to nie nie wystartuje , a szkoda bo przy obecnym układzie wyborczym miała by wielkie szanse
Roman&Teresa
Roman&Teresa 15.09.2018, 07:56
Na złotowskich rondach pojawiły się tajemnicze stalowe ramy na bannery. To zwiastuje, że powoli Złotów zamieni się w wyborczą choinkę kandydatów. Kandydaci zaś będą twierdzić, że mieszkańcy są dla nich najważniejsi. Oj jak lubię ten okres.
Sól drogowa sól tej ziemii
Sól drogowa sól tej ziemii 15.09.2018, 08:41
Tajemnicze? Rama nie jest dla mnie tajemnicza i nie muszę czekać na baner bo wiem doskanale jaka facjata tutaj zawisnie. Rozbite krawężniki drogowe dociążające konstrukcję to dla mnie hasło wyborcze tego jegomościa. Dosłownie, nie potrzebuję tu baneru. Widzę wszystko bez banera. Bez kitu Roman.
zmiany w postawie
zmiany w postawie 15.09.2018, 09:18
Widzę przemianę u kadydata. W zeszłej kampani jak prze*** wybory to miał krwężniki granitowe. Teraz widzę, że pijarowcy doradzili dać betonowe. To symbolizuje skromność, branie małą łyżeczką. No, ale niestety dalej branie!
KLM
KLM 15.09.2018, 18:11
Na rondzie koło Pałacu Działyńskich leżą właśnie granitowe krawężniki. Wiem bo byłem i widziałem.
jaskółka nisko lata będzie padać
jaskółka nisko lata będzie padać 15.09.2018, 08:56
Haaahahaha. Dokładnie. Krawędziaki z PZD zdradzają hasło: Mienie Powiatu Moim Mieniem Teraz Zadbajmy o Mienie Złotowa!
dobre
dobre 15.09.2018, 09:03
Corrigenda! Hasło nie do tego kandydata. Jeżeli "Zadbajmy o Złotów" to konstrukcja powinna być dociążoną kawałkami słupów energetycznych. Mimo wszystko ubaw od rana. Hahahahahahaha.
Wełniak wróć
Wełniak wróć 13.09.2018, 22:37
Brudny jest obecnie Złotów,głównie w miejscach wypoczynku.kosze na smieci tygodniami nie opróżniane sa naokoło promenady,porozrzucane butelki,lampy uliczne swiecą sie w dzień na promenadzie.Psy luzem pod rower wpadaja.Nikt nie panuje nad sytuacją i nie kontroluje.
Tyka
Tyka 14.09.2018, 12:47
lepiej nie , bo znów warstwy będą ginąć na drogach.
xyz
xyz 12.09.2018, 14:50
COOH przedstaw się pośmiejemy się z ciebie. Nie ośmieszaj się swoimi głupimi śmiesznymi złośliwymi wpisami. Zagłosuj na swojego idola.
Ijk
Ijk 13.09.2018, 20:12
, dlaczego nie?
xyz
xyz 12.09.2018, 07:43
Jaskólski jest dobrym menedżerem i dyrektorem zna ludzi i im pomaga będzie bardzo dobrym burmistrzem.
COOH
COOH 12.09.2018, 11:23
Prawda jest inna. Jest menedżerem jakim był dyrektorem SP3, nigdy go nie było. Na burmistrza trzeba mieć argumenty i siłę przebicia. A z tego co słyszę to głos wróbelka oczka w dół i paniczny strach przed konfrontacją. Jak tu takim wygrać?
kos
kos 15.09.2018, 11:08
głos wróbelka, a to dobre :))))
kamien
kamien 11.09.2018, 22:02
Należy stawiać na młodych - S.Wełniak, M.Jaskulski to chyba już emeryci. Co oni mogą zrobić dla miasta. Gdyby udało im się wygrać - to byłoby to nieszczęście
Niby nic a jaka wielka różnica
Niby nic a jaka wielka różnica 15.09.2018, 14:33
To starsi powinni stawiać na młodych a nie młodzi na młodych. Nigdy też młodzi nie powinni stawiać na starszych. Oni powinni ich szanować i słuchać.
Zlotowiak
Zlotowiak 10.09.2018, 06:14
Ha ha ha ale Pulitowi podciagnoles kandydacie na radnego. Co już nerwowy chodził to trzeba było mu pkt dodać żeby się nie stresował. Jaja ten sondaz
Ritter
Ritter 10.09.2018, 09:36
Pilnuj, pilnuj, sondażu, tyle masz do roboty. Kmiocie
Janek
Janek 7.09.2018, 13:16
Myślę i liczę, że wspólne debaty kandydatów dadzą jasny kierunek osobom niezdecydowanym. Bardzo mnie martwi, że tak wiele osób nie jest jeszcze zdecydowana.
Mig
Mig 7.09.2018, 16:31
A gdzie debaty chyba na psychiatryku. Tylko tam można by zrozumieć o co im chodzi. Asta Net po ostatnich wyborach niewiarygodna. Być może debaty przeprowadzi RMF tak samo wiarygodna jak i poprzedni organizatorzy debat. Pic na wodę i fotomontaż, no chyba że przyjdzie znowu ktoś kto poruszy mieszkańców mówiąc że jego program będzie pochodził od nich samych. Ale to już było i skończyło się jak zawsze na oszustwie.
Mol
Mol 7.09.2018, 21:41
Obojętnie gdzie, debaty są oczekiwane przez społeczeństwo.
Sam
Sam 7.09.2018, 02:18
Najgorsza jest złotowska wesz co nagania jak mucha końska.
Pl
Pl 4.09.2018, 13:02
Kto to jest Maksimczyk? Nikt go nie zna.Co dobrego zrobił dla Złotowian?Nie jest znany z jakiegokolwiek zaangażowania. To tylko marionetka Wełniaka.
Roman
Roman 4.09.2018, 17:21
Ja go nam i będę na niego głosował
Plotek.com
Plotek.com 3.09.2018, 21:29
Chodzą słuchy, że Mirosław nie będzie startował
e tam
e tam 15.09.2018, 11:10
wystartuje czy nie i tak przegra
Adam
Adam 3.09.2018, 15:48
Pulit jest bardzo słabym samorządowcem nie będę na niego głosować.

Pozostałe