Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Protest przybiera na sile

  • 7.08.2018, 00:19 (aktualizacja 07.08.2018 00:24)
Protest przybiera na sile
Wpis na facebooku: Protest przeciwko budowie chlewni w Krajence. Nie pozwólmy zasmrodzić naszego pięknego miasta!

Mieszkańcy Krajenki nie chcą chlewni w pobliżu ich miasta. W najbliższy piątek 10 sierpnia o godz. 18.00 mają zamiar protestować - zobacz plakat!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podpis
podpis 8.08.2018, 21:37
Od 23 stycznia 2015 roku obowiązuje decyzja Starosty Złotowskiego OS.6233.2.2015 zezwalająca na zbieranie i magazynowanie niebezpiecznych odpadów w Jastrowiu w środku osiedla mieszkaniowego na terenie spółdzielni mieszkaniowej w bezpośredniej bliskości placu zabaw dla dzieci i nikomu to nie przeszkadza. A Państwo chcecie jeść schabowe? A może półtusze hodowane są na księżycu? Co hadziaje?
Stan
Stan 8.08.2018, 18:21
Jaka firma to buduje?
Jola
Jola 7.08.2018, 22:31
Janusz, dlaczego obrażasz ludzi? Trochę kultury,bo swoim wpisem pokazałeś,że w twoich butach słoma nadal siedzi.
oni
oni 7.08.2018, 20:54
Inwestor sie wycofałj
Ania
Ania 7.08.2018, 21:37
Gdzie jest to napisane?
ja
ja 7.08.2018, 22:13
Pismo leży u pana burmistrza.
Ania
Ania 7.08.2018, 23:28
Kogo? Dunczyka!
Myk
Myk 7.08.2018, 16:02
No tak co by nie miało powstać to problem a przecież w naszym czerwonym zagłębiu zapachniało by tylko starą komuną.
podp[is
podp[is 8.08.2018, 21:56
Tyko komuna żre świninę?
PG
PG 7.08.2018, 09:20
taka chlewnia to praca dla 5...moźe 8 ludzi.... (jedynie). Na zachodzie całkowicie zmechanizowane chlewnie dla 10.000 i wiecej świn. Działaja praktycznie automatycznie bez ludzi (prawie). Produkcja gnojowicy jest tak olbrzymia, źe wywozie sie ja kilkadziesia kilometrów aby nie wytruć lokalnych pól nadmiwrem azotu. LOkalne społeczeństwo NIE MA PRAKTYCZNIE NIC z takiego przedsiewiecia! poza smrodem i zniszczeniem środowiska...
Czesław
Czesław 7.08.2018, 14:29
Świnki śmierdzą, ale szyneczka z nich smakuje?
Grażyna
Grażyna 7.08.2018, 14:58
No z tych świnek to szynka chyba nie najlepsza, a chlewnie postaw sobie Czesław koło domu i w tak bliskiej odległości od miasta to pogadamy. A te muchy w okolicy ........
Janusz
Janusz 7.08.2018, 17:16
Grażyna, ty pani wielkomiejska pełną gębą a zapominasz się gdy idziesz za potrzebą szukasz prowadzona nawykiem stodoły. Słoma z butów już wytrzepana? Jaki to gatunek świń nie śmierdzących z których jadasz szynkę?

Pozostałe