Poniedziałek, 16.07.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Protest po Sądem Rejonowym

Protest po Sądem Rejonowym

Protest przeciwko zmianom w polskim sądownictwie pod złotowskim Sądem Rejonowym. Protestujący okazują także wsparcie dla kobiet. Przemawiał dr Paweł Owsianny, Stanisław Godlewski, Roman Koenig oraz Henryk Szopiński.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

H. Szopiński nawiązywał do tradycji Związku Polaków w Niemczech, który walczył na Złotowszczyźnie o polskość. W jego opinii przed mieszkańcami Ziemi Złotowskiej wyrosło podobne zadanie...

(jj)

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
morok
morok 9.07.2018, 08:55
Każda zmiana istniejącej sądowniczej patologii na pewno przynajmniej nie zaszkodzi. Przecież sędziowie którzy piszą idiotyzmy w wyrokach takie jak na przykład tu: http://www.funkcjonariusze.pl/sedzia-macal-i-kladl-sie-na-niej-wbrew-jej-woli-a-sad-to-naruszenie-nietykalnosci/ (tam osądzają kolegę - sędziego) powinni być dyscyplinarnie usunięci z zawodu i mieć postawione zarzuty przekroczenia uprawnień. A celowe przekręcenia i bzdury w wyrokach i ich uzasadnieniach są nagminne. Inna sprawa że to co robi rząd, to nie jest w pełni reforma. Byłaby taką gdybyśmy wprowadzono system amerykański czyli Common Law - ławy przysięgłych tak w postępowaniach karmnych jak i cywilnych.
jasiu
jasiu 6.07.2018, 17:49
a ja wam powiem weźcie się wreszcie za uczciwą pracę nieroby !!!
Paweł P
Paweł P 6.07.2018, 11:24
Nie znam się na procedurach reformy sądownictwa, ale kiedy widzę kto ustawia się pod sądem to automatycznie czuję, że rząd robi dobrze! Trudno pomysleć inaczej kiedy widzi się 3 kelnerów Merkelowej, przy***sa platformy z Krajenki, donosiciela i ladacznicę z kodu. Gdzieś w oddali widzę wdowę po komuniście i resztę twarzy nie rozpoznaję. Myślę że też są związani z PRLem do grobowej deski.
Złotowiak
Złotowiak 7.07.2018, 12:37
Tam stoją folksdojcze plujące jadem na moją ojczyznę !!! won do berlina !!!!
WiFi
WiFi 7.07.2018, 14:42
Nadajesz z innego ip? Rodzina wie?
do opasłego admina
do opasłego admina 8.07.2018, 00:44
Zgłoszę to twojemu przełożonemu. Nie masz prawa sprawdzać danych ludzi dla przewagi w konwersacji. Jako złodziej stołowy, wielki przegrany w Kahoota z dziećmi, który się popłakał.
Fuj
Fuj 8.07.2018, 01:02
Śmierdzisz na dużą odległość. He, he. Złodzieju z Magazynu.
Twój przyjaciel
Twój przyjaciel 8.07.2018, 01:21
Tym razem **** przesadziłeś. Komentarz na który odpowiedziałeś nie jest mój. Skan już zrobiony więc możesz sobie wyrzucać komentarze. Będziesz karany, więc nie będziesz mógł kandydować na radnego. Spotkamy się w sądzie. Może to Cię nauczy zaprzestania trolowania. Podpisuj się pod swoimi pijackimi wywodami. Zobaczymy czy na sali sądowej będziesz taki cwaniak. Z samego rana zgłaszam sprawę. Pozdrawiam. Mam nadzieję że w końcu ludzie się dowiedzą jakim typem jesteś. Cwaniak w internecie.
Friends
Friends 8.07.2018, 12:44
Janusz czemu wykropkowałeś swoje nazwisko? Wstydzisz się? Skoro potrafisz trolować - przyznaj się. Twoje komentarze zostały zgłoszone na policję. Odpowiesz za swoje wybryki w internecie.
Wallenrod
Wallenrod 6.07.2018, 11:32
Fiu, fiu, jaki znawca, czyli jesteś z ich kręgu, tylko zachowujesz się jak Piotrowicz
Paweł P
Paweł P 6.07.2018, 14:26
A jak zachowuje się Piotrowicz? Podaj przykład trudno, zrozumieć co masz na mśli? Może to ty jesteś z ich kręgu? Nie wiem jakieś dziecko milicjanta albo kacyka PZPR?
Skąd my to znamy
Skąd my to znamy 5.07.2018, 21:36
O kurde. Ponad połowa dorosłych mieszkańców przyszło pod sprawiedliwy i wolny sąd jakich w Polsce jest wiele. Co ten PiS chce, czy nie widzi że broni ich większość widoczna na zdjęciach i to nie tylko u nas. Trochę to przypomina sytuację przed referendum o przystąpieniu do UE. Ponoć wtedy też większość opowiadała się za obroną polskości i niezależności a tym samym wolności naszego kraju. I co po referendum okazało się że tych bojaźliwych obrońców swojego koryta była tak znacząca siła że dzisiaj jesteśmy w Uni a nie poza nią. Tym razem będzie podobnie.
historyk
historyk 5.07.2018, 20:27
Prawda jest taka,ze ten portal PZL24,jest własnością przestępcy podatkowego,byłego członka PZPR Henryka Stokłosy.Dobrał sobie szmalcowników,aby kontrolowali jego portal i atakował wpisy antykomunistów.
złotowiak
złotowiak 5.07.2018, 16:56
Naczelny administrator,to komunistyczny CENZOR.Sam blokuje wypowiedzi antykomunistyczne a daje sam zielone łapki,dla postkomunistów.To jest cynizm i obłuda tego postkomunistycznego administratora.
Wkrótce
Wkrótce 5.07.2018, 19:48
Puk, puk! Kto tam? Prokuratura!
Ja
Ja 5.07.2018, 17:40
Ty zlotowiak masz postkomunistyczny tok myślenia, to wszystko.
złotowianka
złotowianka 5.07.2018, 07:56
Pytanie: gdzie byli dzisiejsi strajkujący, gdy koalicja PO-PSL podnosiła wiek emerytalny Polaków i gdy zabierano pieniądze z OFE?
Odp
Odp 5.07.2018, 10:06
Wiek i tak podniosą, prędzej czy później. A dlaczego rozdaje się moje pieniądze na 500+ itd? Co ja z tego mam?
aqq
aqq 5.07.2018, 14:02
Co masz z tego? Cóż, porównaj ceny chleba, masła, paliwa sprzed trzech lat i obecne.
Kosa!
Kosa! 5.07.2018, 00:55
Jak unia przywali, to się ze***ie. Starczy, że zabiorą rolnikom. Cepy i kosy czekają.
Iwona
Iwona 4.07.2018, 22:57
Ta najmłodsza prześliczna obywatelka jest we właściwym miejscu. Niech się uczy, bo u nas jeszcze długo będzie o co walczyć.
Donald
Donald 4.07.2018, 20:48
Fakty są takie,że ta hołota komunistyczna,która protestowała pod sądem mają w 100%,rodowód z byłą komunistyczną agenturą,z PZPR która mordowała Polskich patriotów już od 1944 roku.Zapamiętajcie te mordy tych świń komunistycznych.
Staruch
Staruch 5.07.2018, 00:13
Znowu cię bierze stary capie?
antybolszewik
antybolszewik 4.07.2018, 20:19
Zapamiętamy te mordy tych komunistów,wrogów Polski Niepodległej i Kościoła katolickiego.Tylko w mordę ich lać na ulicach.
Wot
Wot 4.07.2018, 20:03
Sekretarz Komitetu Miejskiego PZPR dziś adwokat. To norma Złotowskiego wymiaru niesprawiedliwości.
Znawca
Znawca 4.07.2018, 15:55
Kibicuję PiSowi by odpadł.
cdn
cdn 4.07.2018, 11:45
Wczoraj ta szumowina z komunistycznych rodzin,przyszła zapalić świeczkę.Widać teraz jak ta kasta komunistyczna z SN najwyższego poniosła klęskę.Należy jeszcze im obniżyć do najniższej emerytury.Tego Polacy chcą.
emeryt
emeryt 4.07.2018, 17:08
A co Ty na to, że niektórzy z liderów PIS w powiecie biorą wysokie emerytury a zaczynali służbę w komunistycznych służbach w 1987 r. za czasów Jaruzelskiego i Kiszczaka, Może zacznij czystkę od nich?
opa
opa 4.07.2018, 10:55
Komuszki do puszki !!!
Eryk
Eryk 4.07.2018, 10:26
Jestem zgrabna i powabna
Jaraosław
Jaraosław 4.07.2018, 10:07
I co powiecie na to, że Jarosław Kaczyński dobiera sobie do współpracy członków PZPR o których POLAK napisał niżej że mają kres na rękach?
Byli członkowie PZPR to zaufani ludzie gwardii PIS a nie jakieś miernoty, którzy działali w opozycji. Gdyby działalność przeciwko stanowi wojennemu był konieczna dla Polski to Jarosław Kaczyński by stanął na jej czele. A tak to sobie beztrosko spędzał czas stanu wojennego, nie niepokojony przez SB
nasi w PIS
nasi w PIS 4.07.2018, 09:56
warzą PIS dla Konstytucji jest prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz, członek PZPR do 1989 r. sprawujący w PZPR eksponowane funkcje. Jakoś to zwolennikom PIS nie przeszkadza choć to splunięcie w twarz społeczeństwu. Oto lista ministrów z PIS którzy byli na stanowiskach w PZPR: Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości 2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, 3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP n 4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, 5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. 6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - p 7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP ( 8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. 9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, 10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - 11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. 12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; 13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP 14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - 17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A.
Popieram
Popieram 4.07.2018, 07:46
Brawo!
Polak
Polak 4.07.2018, 07:02
Towarzysz sekretarz Komitetu Miejskiego komunistycznej PZPR która ma na rękach krew Polaków na czele. Jest TW Student i garstka tych co chcą aby było jak było. I Szopiński któremu się w głowie pomieszały prawdy Polaków.
Marysia
Marysia 4.07.2018, 22:53
Kiepski z Ciebie Polak, oj kiepski. A jakie obrzydliwie PIS-owskie słownictwo masz.

Pozostałe