Sobota, 22.09.2018, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Protest po Sądem Rejonowym

  • 3.07.2018, 20:27 (aktualizacja 04.07.2018 02:28)
  • Janusz Justyna
Protest po Sądem Rejonowym

Protest przeciwko zmianom w polskim sądownictwie pod złotowskim Sądem Rejonowym. Protestujący okazują także wsparcie dla kobiet. Przemawiał dr Paweł Owsianny, Stanisław Godlewski, Roman Koenig oraz Henryk Szopiński.

H. Szopiński nawiązywał do tradycji Związku Polaków w Niemczech, który walczył na Złotowszczyźnie o polskość. W jego opinii przed mieszkańcami Ziemi Złotowskiej wyrosło podobne zadanie...

(jj)

Janusz Justyna

Zdjęcia (39)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
morok
morok 9.07.2018, 08:55
Każda zmiana istniejącej sądowniczej patologii na pewno przynajmniej nie zaszkodzi. Przecież sędziowie którzy piszą idiotyzmy w wyrokach takie jak na przykład tu: http://www.funkcjonariusze.pl/sedzia-macal-i-kladl-sie-na-niej-wbrew-jej-woli-a-sad-to-naruszenie-nietykalnosci/ (tam osądzają kolegę - sędziego) powinni być dyscyplinarnie usunięci z zawodu i mieć postawione zarzuty przekroczenia uprawnień. A celowe przekręcenia i bzdury w wyrokach i ich uzasadnieniach są nagminne. Inna sprawa że to co robi rząd, to nie jest w pełni reforma. Byłaby taką gdybyśmy wprowadzono system amerykański czyli Common Law - ławy przysięgłych tak w postępowaniach karmnych jak i cywilnych.
jasiu
jasiu 6.07.2018, 17:49
a ja wam powiem weźcie się wreszcie za uczciwą pracę nieroby !!!
Paweł P
Paweł P 6.07.2018, 11:24
Nie znam się na procedurach reformy sądownictwa, ale kiedy widzę kto ustawia się pod sądem to automatycznie czuję, że rząd robi dobrze! Trudno pomysleć inaczej kiedy widzi się 3 kelnerów Merkelowej, przy***sa platformy z Krajenki, donosiciela i ladacznicę z kodu. Gdzieś w oddali widzę wdowę po komuniście i resztę twarzy nie rozpoznaję. Myślę że też są związani z PRLem do grobowej deski.
Złotowiak
Złotowiak 7.07.2018, 12:37
Tam stoją folksdojcze plujące jadem na moją ojczyznę !!! won do berlina !!!!
WiFi
WiFi 7.07.2018, 14:42
Nadajesz z innego ip? Rodzina wie?
do opasłego admina
do opasłego admina 8.07.2018, 00:44
Zgłoszę to twojemu przełożonemu. Nie masz prawa sprawdzać danych ludzi dla przewagi w konwersacji. Jako złodziej stołowy, wielki przegrany w Kahoota z dziećmi, który się popłakał.
Fuj
Fuj 8.07.2018, 01:02
Śmierdzisz na dużą odległość. He, he. Złodzieju z Magazynu.
Twój przyjaciel
Twój przyjaciel 8.07.2018, 01:21
Tym razem **** przesadziłeś. Komentarz na który odpowiedziałeś nie jest mój. Skan już zrobiony więc możesz sobie wyrzucać komentarze. Będziesz karany, więc nie będziesz mógł kandydować na radnego. Spotkamy się w sądzie. Może to Cię nauczy zaprzestania trolowania. Podpisuj się pod swoimi pijackimi wywodami. Zobaczymy czy na sali sądowej będziesz taki cwaniak. Z samego rana zgłaszam sprawę. Pozdrawiam. Mam nadzieję że w końcu ludzie się dowiedzą jakim typem jesteś. Cwaniak w internecie.
Friends
Friends 8.07.2018, 12:44
Janusz czemu wykropkowałeś swoje nazwisko? Wstydzisz się? Skoro potrafisz trolować - przyznaj się. Twoje komentarze zostały zgłoszone na policję. Odpowiesz za swoje wybryki w internecie.
Wallenrod
Wallenrod 6.07.2018, 11:32
Fiu, fiu, jaki znawca, czyli jesteś z ich kręgu, tylko zachowujesz się jak Piotrowicz
Paweł P
Paweł P 6.07.2018, 14:26
A jak zachowuje się Piotrowicz? Podaj przykład trudno, zrozumieć co masz na mśli? Może to ty jesteś z ich kręgu? Nie wiem jakieś dziecko milicjanta albo kacyka PZPR?
Skąd my to znamy
Skąd my to znamy 5.07.2018, 21:36
O kurde. Ponad połowa dorosłych mieszkańców przyszło pod sprawiedliwy i wolny sąd jakich w Polsce jest wiele. Co ten PiS chce, czy nie widzi że broni ich większość widoczna na zdjęciach i to nie tylko u nas. Trochę to przypomina sytuację przed referendum o przystąpieniu do UE. Ponoć wtedy też większość opowiadała się za obroną polskości i niezależności a tym samym wolności naszego kraju. I co po referendum okazało się że tych bojaźliwych obrońców swojego koryta była tak znacząca siła że dzisiaj jesteśmy w Uni a nie poza nią. Tym razem będzie podobnie.
historyk
historyk 5.07.2018, 20:27
Prawda jest taka,ze ten portal PZL24,jest własnością przestępcy podatkowego,byłego członka PZPR Henryka Stokłosy.Dobrał sobie szmalcowników,aby kontrolowali jego portal i atakował wpisy antykomunistów.
złotowiak
złotowiak 5.07.2018, 16:56
Naczelny administrator,to komunistyczny CENZOR.Sam blokuje wypowiedzi antykomunistyczne a daje sam zielone łapki,dla postkomunistów.To jest cynizm i obłuda tego postkomunistycznego administratora.
Wkrótce
Wkrótce 5.07.2018, 19:48
Puk, puk! Kto tam? Prokuratura!
Ja
Ja 5.07.2018, 17:40
Ty zlotowiak masz postkomunistyczny tok myślenia, to wszystko.
złotowianka
złotowianka 5.07.2018, 07:56
Pytanie: gdzie byli dzisiejsi strajkujący, gdy koalicja PO-PSL podnosiła wiek emerytalny Polaków i gdy zabierano pieniądze z OFE?
Odp
Odp 5.07.2018, 10:06
Wiek i tak podniosą, prędzej czy później. A dlaczego rozdaje się moje pieniądze na 500+ itd? Co ja z tego mam?
aqq
aqq 5.07.2018, 14:02
Co masz z tego? Cóż, porównaj ceny chleba, masła, paliwa sprzed trzech lat i obecne.
Kosa!
Kosa! 5.07.2018, 00:55
Jak unia przywali, to się ze***ie. Starczy, że zabiorą rolnikom. Cepy i kosy czekają.
Iwona
Iwona 4.07.2018, 22:57
Ta najmłodsza prześliczna obywatelka jest we właściwym miejscu. Niech się uczy, bo u nas jeszcze długo będzie o co walczyć.
Donald
Donald 4.07.2018, 20:48
Fakty są takie,że ta hołota komunistyczna,która protestowała pod sądem mają w 100%,rodowód z byłą komunistyczną agenturą,z PZPR która mordowała Polskich patriotów już od 1944 roku.Zapamiętajcie te mordy tych świń komunistycznych.
Staruch
Staruch 5.07.2018, 00:13
Znowu cię bierze stary capie?
antybolszewik
antybolszewik 4.07.2018, 20:19
Zapamiętamy te mordy tych komunistów,wrogów Polski Niepodległej i Kościoła katolickiego.Tylko w mordę ich lać na ulicach.
Wot
Wot 4.07.2018, 20:03
Sekretarz Komitetu Miejskiego PZPR dziś adwokat. To norma Złotowskiego wymiaru niesprawiedliwości.
Znawca
Znawca 4.07.2018, 15:55
Kibicuję PiSowi by odpadł.
cdn
cdn 4.07.2018, 11:45
Wczoraj ta szumowina z komunistycznych rodzin,przyszła zapalić świeczkę.Widać teraz jak ta kasta komunistyczna z SN najwyższego poniosła klęskę.Należy jeszcze im obniżyć do najniższej emerytury.Tego Polacy chcą.
emeryt
emeryt 4.07.2018, 17:08
A co Ty na to, że niektórzy z liderów PIS w powiecie biorą wysokie emerytury a zaczynali służbę w komunistycznych służbach w 1987 r. za czasów Jaruzelskiego i Kiszczaka, Może zacznij czystkę od nich?
opa
opa 4.07.2018, 10:55
Komuszki do puszki !!!
Eryk
Eryk 4.07.2018, 10:26
Jestem zgrabna i powabna
Jaraosław
Jaraosław 4.07.2018, 10:07
I co powiecie na to, że Jarosław Kaczyński dobiera sobie do współpracy członków PZPR o których POLAK napisał niżej że mają kres na rękach?
Byli członkowie PZPR to zaufani ludzie gwardii PIS a nie jakieś miernoty, którzy działali w opozycji. Gdyby działalność przeciwko stanowi wojennemu był konieczna dla Polski to Jarosław Kaczyński by stanął na jej czele. A tak to sobie beztrosko spędzał czas stanu wojennego, nie niepokojony przez SB
nasi w PIS
nasi w PIS 4.07.2018, 09:56
warzą PIS dla Konstytucji jest prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz, członek PZPR do 1989 r. sprawujący w PZPR eksponowane funkcje. Jakoś to zwolennikom PIS nie przeszkadza choć to splunięcie w twarz społeczeństwu. Oto lista ministrów z PIS którzy byli na stanowiskach w PZPR: Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości 2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, 3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP n 4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, 5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. 6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - p 7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP ( 8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. 9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, 10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - 11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. 12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; 13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP 14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - 17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A.
Popieram
Popieram 4.07.2018, 07:46
Brawo!
Polak
Polak 4.07.2018, 07:02
Towarzysz sekretarz Komitetu Miejskiego komunistycznej PZPR która ma na rękach krew Polaków na czele. Jest TW Student i garstka tych co chcą aby było jak było. I Szopiński któremu się w głowie pomieszały prawdy Polaków.
Marysia
Marysia 4.07.2018, 22:53
Kiepski z Ciebie Polak, oj kiepski. A jakie obrzydliwie PIS-owskie słownictwo masz.

Pozostałe