Niedziela, 19.08.2018, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Brawo, Drogowiec!

• 10.06.2018, 18:10 (aktualizacja 11.06.2018 23:30)
  • Janusz Justyna
Trzyetapowy wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno rozgrywany podczas XXV Dni Młodości w Debrznie

Fotorelacja z II etapu Jazda indywidualna na czas (7,3 km)

Dziewczyny z Drogowca Złotów zajęły całe podium:

1. Daria Szebeko (czas 12:19)
2. Laura Pyszka (czas 13:55)
3. Nadia Macios (czas  15:05)

Brawo!!!

info z profili Drogowa:

W dniach 09-10.06.2018r. zawodnicy złotowskiego Drogowca startowali w III etapowym wyścigu kolarskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Debrzno rozgrywany podczas XXV Dni Młodości. Trzeba zaznaczyć, iż zawodnicy ścigali się również w starszych kategoriach wiekowych(Juniorzy+Kobiety Open).

09.06.2018r.- start rozpoczęliśmy od I etapu liczącego 40,5km. Nasi zawodnicy finiszowali w 3 grupie.

Dodatkowo w ramach rozjazdu młodzicy oraz Nadia stanęli na starcie wyścigu dla kl. I-VI. szkoły podstawowej

Nadia Macios-ścigała się razem z chłopakami ,zajęła wysokie IV miejsce open i I wśród dziewcząt.

Mateusz Groszczyk- WYGRAŁ w kategorii open.

Maksymilian Gąsiewicz- zajął III miejsce open oraz II w kategorii ministrantów, czyli obecnie w klubie mamy WICEMISTRZA POLSKI MINISTRANTÓW w kat. kl. IV-VI szkoły podstawowej!!!

IX miejsce: Mateusz Groszczyk 00:13:44

10.06.2018r.(po południu)  -III etap (54 km)- Na tym etapie dobrze spisał się Mateusz Groszczyk, dojechał w głównej grupie oraz zajął VII miejsce w juniorach, Maksymilian Gąsiewicz uplasował się na IX miejscu. Laura Pyszka II wśród kobiet.