Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Radny Rady Miejskiej Złotowa zaprosił dzieci na plac Paderewskiego

Radny Rady Miejskiej Złotowa zaprosił dzieci na plac Paderewskiego
To już tradycja, że radny Zygmunt Muzioł przygotowuje obchody Dnia Dziecka. Mnóstwo lodów, słodyczy, napojów, konkursy i występy artystyczne

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
contact contact
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 6.06.2018, 23:31
Żadnego z tych radnych czy kandydatów na nich nie stać na taki gest aby samemu zorganizować taką imprezę dla dzieciaków. Mam ogromny szacunek za prostotę i szczerość radnego choć w wielu rzeczach nie jestem z nim zgodny ale jednego nie można mu zarzucić, robi to z przekonania i serca. Zygmunt nie jest typem karierowicza.
widz
widz 6.06.2018, 23:14
Czy ktokolwiek inny zorganizował tutaj kiedyś dzień dziecka? A przynajmniej z tyloma darmowymi podarunkami dla maluchów? Brawa również dla lodziarni na rogu, Pani z okienka zawołała z daleka znajomych (1 czerwca) idących z dziećmi, aby podeszli po balony i darmowe lody :) WYBORCO co znaczy " i to z takim autorytetem " ? A gdzie ci z autorytetem?
Nie oszukujmy się.
Nie oszukujmy się. 7.06.2018, 09:47
Być może też na codzień leczą kaca kacem na ławkach. Wtedy tam także biegają dzieci i jedzą lody. Rozumiem że tacy są potrzebni rodzicom tych i nie tylko tych dzieci w Radzie Miasta.
Wyborca
Wyborca 6.06.2018, 20:11
Warto było wybrać pana Muzioła dla tej huuucznej imprezy. Nie wiem czy płakać czy się śmiać. Dzieci jak dzieci chcą się bawić i to jest fajne ale czy do tego potrzeba radnego i to z takim autorytetem.

Pozostałe