Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Na rozmowę... z wuwuzelą!

  • 4.06.2018, 12:27
Na rozmowę... z wuwuzelą!

Myślę, że na długo zapamiętam twarz przerażonego niepełnosprawnego dziecka wpychanego po schodach przy wtórze wuwuzeli (rodzaj trąby) i krzyków. Komu było obojętne zdrowie dzieci, by zmanipulować rodziców, aby przyszli w niedzielę 27 maja zakłócić spotkanie z posłem Janem Ardanowskim i próbować uniemożliwić rozmowę o naszym kraju? Komu? To w skali kraju wiemy, gdyż podobne akcje odbywały się w wielu miejscach. To inicjatywa środowisk PO, Nowoczesnej i KOD, którzy gdy organizują spotkania to przyjdzie ledwie 5-6 osób. Jeżdżą więc po kraju nawet dyżurni bojówkarze, których zadaniem jest rozbijanie spotkań konkurencji politycznej. Kto w Złotowie dostał polecenie służbowe? Do kogo zadzwonił telefon: „Wiecie, rozumiecie, byliśmy Wam przychylni, ale teraz czas na rewanż za bonusy”. No tak, jak mawiał poeta:” Tylko zachód słońca jest za darmo...”. Wszystko ma swoją cenę.

Ostatecznie nasze spotkanie się odbyło w innej sali. Była bardzo dobra frekwencja i dobre pytania, można było w spokoju rozmawiać. Zmieniliśmy charakter spotkania na zamknięty i ci, którzy chcieli rozmawiać z posłem poszli do sali kina. Ci, którzy chcieli zadymy, zostali przed salą. Chyba sposób ten stanie się naszym złotowskim patentem na zadymiarzy.

Termin organizacji zadymy do której doszło w Złotowie co do dnia i godziny pokrywał się z naszym spotkaniem. Nagle wszyscy rodzice chcieli rozmawiać. Z wuwuzelami, które jak widać ze zdjęć rozdawała pewna kobieta, współorganizatorka zadymy. Do uczestnictwa namawiał banner na stronie organizacji Złotowianka, która niedawno wyprowadziła się z pomieszczeń przy parafii św. Rocha. Skoro ludzie chcieli rozmawiać, dlaczego z problemami niepełnosprawnych nikt dotychczas nie pojawił się na dyżurze któregoś z dwóch posłów PIS, którzy od kilku miesięcy przyjmują zainteresowanych?

Za całość oczywiście nie winię rodziców. Nawet za to, że wykrzykiwali pod naszym adresem, że jak Platforma dojdzie do władzy to będziemy jeździć na wózkach inwalidzkich. Ja ich rozumiem. Wychowanie i problemy z dzieckiem niepełnosprawnym to duże wyzwanie i kosztowne, a turnusy rehabilitacyjne drogie, co wykrzykiwała pod budynkiem jedna z matek. Za całość winię lokalnych mocodawców, którzy często mający gęby pełne frazesów o apolityczności i strojący się w piórka obrońców dzieci, próbowali wciągnąć nas w awanturę. Bez rezultatu!

Cała sprawa będzie miała swój finał, bo była Policja i ona musi to rozliczyć. Czy doszło do zakłócenia spokoju i porządku? Czy doszło do zagrożenia zdrowia i życia dzieci niepełnosprawnych? Czy były groźby karalne? Czy zgromadzenie było legalne? To pytania na które trzeba odpowiedzieć.

Ale my idziemy dalej.

Wiesław Fidurski

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krysia
Krysia 8.08.2018, 21:08
Ja się zgadzam o publikowanie,nazwisk tych faszystów i bolszewików w Złotowie.
KIK
KIK 9.08.2018, 08:41
Ja też się zgadzam dodałbym tylko aby na liście znaleźli się wszyscy członkowie PZPR bo to oni byli żywym sztandarem komunistycznego ciemnogrodu.
Polak antykomunista
Polak antykomunista 8.08.2018, 20:10
Już jutro przekażę,do internetu PolaKokoło 20 nazwisk,którzy wywodzą się bandyckich komunistycznych rodzin,z UB,SB,MO,ZOMO,którzy protestowali w obronie przed Sądem Rejonowym w Złotowie,komunistycznego Sądu Najwyższego.Również rozwiozę ulotki w całym powiecie,o zdrajcach Polski Niepodległej i o SZMALCOWNIKACH.
podpis
podpis 7.08.2018, 21:25
Już nie za długo,podam wszystkie nazwiska,które z rodowodem komunistycznym,z UB,SB i bandyckiej PZPR,protestowali pod Sądem Rejonowym w Złotowie,w obronie komunistycznego SN.Niech mieszkańcy Złotowa poznają,tą hołotę antypolską.
Zgrzytanie zębami
Zgrzytanie zębami 8.08.2018, 00:40
Uzgodniłeś to z rodziną?
Fakt
Fakt 7.08.2018, 22:11
Pod tym felietonem pisanie o UB, SB i PZPR to kpina z ludzi Solidarności.
Jan
Jan 3.08.2018, 19:42
CYT: " Zmieniliśmy charakter spotkania na zamknięty i ci, którzy chcieli rozmawiać z posłem poszli do sali kina. Ci, którzy chcieli zadymy, zostali przed salą. Chyba sposób ten stanie się naszym złotowskim patentem na zadymiarzy." - czyli wpuszczono na salę tych, którzy się zgadzali a tych co mieli inne zdanie - uznano za "zadymiarzy". Oto cała "kwit esencja" PiSu!
kolo
kolo 3.08.2018, 08:43
Fidurski funkcjonariusz komunistycznej służby więziennej poucza? Niebywały ma tupet Powienien zniknąć z przestrzeni publicznej
wybory tuż tuż
wybory tuż tuż 3.08.2018, 12:34
Otóż to przebierańców nam nie trzeba.
Mamy ich dość.
Głosujmy na prawdziwy PiS a nie ich karykatury.
Hanik
Hanik 13.07.2018, 15:17
Panie Fidurski,wicie, rozumicie....pan pamięta te klimaty z dawnych czasów gdy komuna wydawała się być na wieki wpisana w nasz los, bo dzielnie je pan współtworzył, czyż nie? Dlatego nie pojmie pan, że tak jak za czasów pierwszej Solidarności, ludzie sami się organizują, by dać wyraz swojemu oburzeniu, na organizowanie nam tu postkomuny przez pańskich znajomych w rodzaju Piotrowiczòw ...
podpis
podpis 21.06.2018, 20:11
Jak ciebie spotkam ty czerwono świnio,za wpis Stary Gąsior na mieście to ci dam prawym sierpowym w ten czerwony ryj.Może zaczniesz chodzić w tedy prosto.
podpis
podpis 1.08.2018, 22:23
Proszę nie używać nieswoich nicków.
zablokuj mnie jak to robisz na facebooku - tego chcę
zablokuj mnie jak to robisz na facebooku - tego chcę 21.06.2018, 19:55
Może niech o tym zrobi felieton Pan Tomasz. Ludzie chętnie się dowiedzą z czym się powinno kojarzyć JJ.
pytam
pytam 21.06.2018, 19:39
Dlaczego Janusz nie przeprosi,Polaków że pochodzi z rodziny komunistycznej,która była wrogiem Polski Niepodległej.Może znów w prowadzi CENZURĘ i zablokuje ten wpis.
podpis
podpis 21.06.2018, 19:05
Nie trzeba znać,administratora Janusza Justyny,syna komunistycznego milicjanta MO.
podpis
podpis 1.08.2018, 22:24
Proszę nie używać nieswoich nicków. Złodziej
Zzz
Zzz 28.06.2018, 17:37
Oj panie Stefanie i znowu.
Donald
Donald 21.06.2018, 17:49
Prawda jest taka,że wszystkie świnie czerwone,są przeciwko Panu Fidurskiemu i PIS.
To widać
To widać 8.08.2018, 09:14
Donald musisz wiedzieć że on wśród tych ,,czerwonych świń" czuje się jak ryba w wodzie.
szyfrant
szyfrant 21.06.2018, 17:43
Ten co się wpisał jako "Do krajana,nikodem,o wald mieszkaniec,to administrator.KOMPROMITACJA.Został rozszyfrowany.
Admin
Admin 21.06.2018, 17:58
Stary gąsior za*** 4 wpisy do siebie jeden po drugim. Nie trzeba nim być kto zna gościa.
mieszkaniec
mieszkaniec 21.06.2018, 15:25
Ja jestem rozczarowany,tym Piotrem Tomaszem z Krajenki,który zmienił poglądy o 180% i stanął w obronie bojówek bolszewickich z PO+Nowoczesnej+KOD,którzy użyli swoich dzieci jako tarcze,zakłócając spotkanie posła PIS.Jesteś już skończony a do ciebie miałem zaufanie.
Do Krajanonikodemowaldkomieszkańca.
Do Krajanonikodemowaldkomieszkańca. 21.06.2018, 15:33
Już to pisałeś w poprzednich postach, wyluzuj. Nie rysuj tyle.
Nikodem
Nikodem 21.06.2018, 14:35
Lewackie świnie używając dzieci niepełnosprawne do celów politycznych,to jest skandal i hańba.Niech się zwrócą o pomoc do PO i PSL,która okradał Polskę,Polaków i nie pełnosprawnych.
Palcem w hucie
Palcem w hucie 20.06.2018, 14:55
Robić z dziecka polityczną tarczę to podłość. Ale z dziecka niepelnosprawnego to podłośc podwójna. Jednak wyjątkową podłością są wywody ludzi którzy robią interesy na niepełnosprawnych .Mają w d ,,, ich problemy.Chcą gotówki na kolejną wycieczkę, imprezę itd
Karma do ciebie wróci
Karma do ciebie wróci 20.06.2018, 17:50
Świnia, ludzka, jesteś
do świętej
do świętej 21.06.2018, 11:24
Zobacz kim Ty jesteś? Ludzi co wyrażają własny pogląd wyzywasz od świń, życzysz im kalectwa. Widać i czuć z daleka że jesteś powiązana z przemysłem żebraczym. Podłość was zdradza.
Kriss
Kriss 17.06.2018, 11:23
Panie Wiesławie brawo za przełamywanie lodów
Iks
Iks 7.06.2018, 17:03
Panie Wiesławie, mam nadzieję że PiS ich dokładnie rozliczy
No cóż
No cóż 10.06.2018, 21:17
On nikogo nie rozliczy bo sam w tym gó.nie siedzi po uszy. Prawdy to Pan Wiesław boi się jak ognia dlatego do tej pory nikogo nie rozliczył a okazji było mnóstwo.
LauretWiedzyOKomunie
LauretWiedzyOKomunie 7.06.2018, 15:28
Panie Radny, KOD to nie jedyni zadymiarze. Jednych lokalnych zadymiarzy (jest pan z nimi na zdjęciach) ostatnio dorwała prokuratura.
X5
X5 6.06.2018, 00:34
Szacun dla Wiesława, trzeba pokazywać ludziom prawdę
Popis
Popis 5.06.2018, 20:37
Jeżeli szef PiS na terenie powiatu złotowskiego myli 26 z 27 i co gorsza sobotę z niedzielą,to co to znaczy i o co tu chodzi?
podpis
podpis 1.08.2018, 22:25
Proszę nie używać nieswoich nicków. Podłoto
podpis