Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Na rozmowę... z wuwuzelą!

Na rozmowę... z wuwuzelą!

Myślę, że na długo zapamiętam twarz przerażonego niepełnosprawnego dziecka wpychanego po schodach przy wtórze wuwuzeli (rodzaj trąby) i krzyków. Komu było obojętne zdrowie dzieci, by zmanipulować rodziców, aby przyszli w niedzielę 27 maja zakłócić spotkanie z posłem Janem Ardanowskim i próbować uniemożliwić rozmowę o naszym kraju? Komu? To w skali kraju wiemy, gdyż podobne akcje odbywały się w wielu miejscach. To inicjatywa środowisk PO, Nowoczesnej i KOD, którzy gdy organizują spotkania to przyjdzie ledwie 5-6 osób. Jeżdżą więc po kraju nawet dyżurni bojówkarze, których zadaniem jest rozbijanie spotkań konkurencji politycznej. Kto w Złotowie dostał polecenie służbowe? Do kogo zadzwonił telefon: „Wiecie, rozumiecie, byliśmy Wam przychylni, ale teraz czas na rewanż za bonusy”. No tak, jak mawiał poeta:” Tylko zachód słońca jest za darmo...”. Wszystko ma swoją cenę.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Ostatecznie nasze spotkanie się odbyło w innej sali. Była bardzo dobra frekwencja i dobre pytania, można było w spokoju rozmawiać. Zmieniliśmy charakter spotkania na zamknięty i ci, którzy chcieli rozmawiać z posłem poszli do sali kina. Ci, którzy chcieli zadymy, zostali przed salą. Chyba sposób ten stanie się naszym złotowskim patentem na zadymiarzy.

Termin organizacji zadymy do której doszło w Złotowie co do dnia i godziny pokrywał się z naszym spotkaniem. Nagle wszyscy rodzice chcieli rozmawiać. Z wuwuzelami, które jak widać ze zdjęć rozdawała pewna kobieta, współorganizatorka zadymy. Do uczestnictwa namawiał banner na stronie organizacji Złotowianka, która niedawno wyprowadziła się z pomieszczeń przy parafii św. Rocha. Skoro ludzie chcieli rozmawiać, dlaczego z problemami niepełnosprawnych nikt dotychczas nie pojawił się na dyżurze któregoś z dwóch posłów PIS, którzy od kilku miesięcy przyjmują zainteresowanych?

Za całość oczywiście nie winię rodziców. Nawet za to, że wykrzykiwali pod naszym adresem, że jak Platforma dojdzie do władzy to będziemy jeździć na wózkach inwalidzkich. Ja ich rozumiem. Wychowanie i problemy z dzieckiem niepełnosprawnym to duże wyzwanie i kosztowne, a turnusy rehabilitacyjne drogie, co wykrzykiwała pod budynkiem jedna z matek. Za całość winię lokalnych mocodawców, którzy często mający gęby pełne frazesów o apolityczności i strojący się w piórka obrońców dzieci, próbowali wciągnąć nas w awanturę. Bez rezultatu!

Cała sprawa będzie miała swój finał, bo była Policja i ona musi to rozliczyć. Czy doszło do zakłócenia spokoju i porządku? Czy doszło do zagrożenia zdrowia i życia dzieci niepełnosprawnych? Czy były groźby karalne? Czy zgromadzenie było legalne? To pytania na które trzeba odpowiedzieć.

Ale my idziemy dalej.

Wiesław Fidurski

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podpis
podpis Wczoraj, 20:11
Jak ciebie spotkam ty czerwono świnio,za wpis Stary Gąsior na mieście to ci dam prawym sierpowym w ten czerwony ryj.Może zaczniesz chodzić w tedy prosto.
zablokuj mnie jak to robisz na facebooku - tego chcę
zablokuj mnie jak to robisz na facebooku - tego chcę Wczoraj, 19:55
Może niech o tym zrobi felieton Pan Tomasz. Ludzie chętnie się dowiedzą z czym się powinno kojarzyć JJ.
pytam
pytam Wczoraj, 19:39
Dlaczego Janusz nie przeprosi,Polaków że pochodzi z rodziny komunistycznej,która była wrogiem Polski Niepodległej.Może znów w prowadzi CENZURĘ i zablokuje ten wpis.
podpis
podpis Wczoraj, 19:05
Nie trzeba znać,administratora Janusza Justyny,syna komunistycznego milicjanta MO.
Donald
Donald Wczoraj, 17:49
Prawda jest taka,że wszystkie świnie czerwone,są przeciwko Panu Fidurskiemu i PIS.
szyfrant
szyfrant Wczoraj, 17:43
Ten co się wpisał jako "Do krajana,nikodem,o wald mieszkaniec,to administrator.KOMPROMITACJA.Został rozszyfrowany.
Admin
Admin Wczoraj, 17:58
Stary gąsior za*** 4 wpisy do siebie jeden po drugim. Nie trzeba nim być kto zna gościa.
mieszkaniec
mieszkaniec Wczoraj, 15:25
Ja jestem rozczarowany,tym Piotrem Tomaszem z Krajenki,który zmienił poglądy o 180% i stanął w obronie bojówek bolszewickich z PO+Nowoczesnej+KOD,którzy użyli swoich dzieci jako tarcze,zakłócając spotkanie posła PIS.Jesteś już skończony a do ciebie miałem zaufanie.
Do Krajanonikodemowaldkomieszkańca.
Do Krajanonikodemowaldkomieszkańca. Wczoraj, 15:33
Już to pisałeś w poprzednich postach, wyluzuj. Nie rysuj tyle.
Nikodem
Nikodem Wczoraj, 14:35
Lewackie świnie używając dzieci niepełnosprawne do celów politycznych,to jest skandal i hańba.Niech się zwrócą o pomoc do PO i PSL,która okradał Polskę,Polaków i nie pełnosprawnych.
Palcem w hucie
Palcem w hucie 2 dni temu, 14:55
Robić z dziecka polityczną tarczę to podłość. Ale z dziecka niepelnosprawnego to podłośc podwójna. Jednak wyjątkową podłością są wywody ludzi którzy robią interesy na niepełnosprawnych .Mają w d ,,, ich problemy.Chcą gotówki na kolejną wycieczkę, imprezę itd
Karma do ciebie wróci
Karma do ciebie wróci 2 dni temu, 17:50
Świnia, ludzka, jesteś
do świętej
do świętej Wczoraj, 11:24
Zobacz kim Ty jesteś? Ludzi co wyrażają własny pogląd wyzywasz od świń, życzysz im kalectwa. Widać i czuć z daleka że jesteś powiązana z przemysłem żebraczym. Podłość was zdradza.
Kriss
Kriss 17.06.2018, 11:23
Panie Wiesławie brawo za przełamywanie lodów
Iks
Iks 7.06.2018, 17:03
Panie Wiesławie, mam nadzieję że PiS ich dokładnie rozliczy
No cóż
No cóż 10.06.2018, 21:17
On nikogo nie rozliczy bo sam w tym gó.nie siedzi po uszy. Prawdy to Pan Wiesław boi się jak ognia dlatego do tej pory nikogo nie rozliczył a okazji było mnóstwo.
LauretWiedzyOKomunie
LauretWiedzyOKomunie 7.06.2018, 15:28
Panie Radny, KOD to nie jedyni zadymiarze. Jednych lokalnych zadymiarzy (jest pan z nimi na zdjęciach) ostatnio dorwała prokuratura.
X5
X5 6.06.2018, 00:34
Szacun dla Wiesława, trzeba pokazywać ludziom prawdę
Popis
Popis 5.06.2018, 20:37
Jeżeli szef PiS na terenie powiatu złotowskiego myli 26 z 27 i co gorsza sobotę z niedzielą,to co to znaczy i o co tu chodzi?
MK
MK 5.06.2018, 14:02
Panie Radny Fidurski, proszę w trybie pilnym namówić posłów o wprowadzenie poprawki do ustawy o oświadczeniach majątkowych. Zarząd fundacji powinien koniecznie przedstawiać oświadczenia majątkowe swoje i swoich małżonków i żon.
aqq
aqq 5.06.2018, 19:11
Jak pokażą więcej, niż przeciętny beneficjent GOPS-u i 500+, to majątek skonfiskować, delikwenta rozstrzelać, a rodzinę zesłać do łagru. Jak nie pokażą więcej, to na pewno kłamią i fałszują oświadczenia - kara, jak wyżej. Sprawiedliwość społeczna musi być!
wyborca ze Złotowa
wyborca ze Złotowa 5.06.2018, 13:46
Precz z PiS-em
Resort-owcy
Resort-owcy 5.06.2018, 12:52
Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich ostania deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic. Józef Piłsudski. Bardzo dużo takich ludzi jest w Polsce, na naszym podwórku też ich pełno.
Czytelnik
Czytelnik 5.06.2018, 06:23
To bylo 26 maja a nie 27
Demokracja wg. PIS+1
Demokracja wg. PIS+1 5.06.2018, 13:21
,,Sala zamknięta pytania dobre" czy to czegoś nie przypomina bo w końcu parlamentarzyści wyjechali do ludzi na otwarte spotkania a nie z działaczem PiS. Pozatym ile w tej relacji jadu i prowokacji, ile wskazań kto i kiedy i z jakim dzieckiem może demonstrować, pytać i wogóle być przy okazji tych spotkań. Konsekwencją tak przedstawionej relacji jest obrażanie matek i wyzywanie od kalek dzieci niepełnosprawnych a wszystko po to aby pokazać że demokracja jest dla zdrowych i bogatych. Cały ten felieton trąci napuszczaniem jednych na drugich. W końcowej części odezwał się nawet zew nabyty z przeszłości mówiący mobilizacji już nie MO lecz Policji i mówienie jej co i kogo ona musi rozliczyć. Wtrącanie w tę tępotę myślenia parafi Św. Rocha jest wogóle nie uprawnione bo kościół nigdy nie występuje przeciw ludziom ani fundacjom, które tak wiele robią dla dzieci. Nie występuje nawet wtedy gdy mają oni inne poglądy polityczne, ludzie mogą mieć różne patrzenie na sprawy w Polsce i wara z tego powodu na nich nasyłać Policję.
krótka pamięć
krótka pamięć 7.06.2018, 23:37
To już lewaki nie pamiętają jak zrobili akcję zeby ukarać protest na pasencie?
Tff
Tff 4.06.2018, 22:55
Spij spokojnie ORMO czuwa
Ludiwk
Ludiwk 4.06.2018, 22:13
Przewrotność PiSu. Mówili, że za komuny był upadek, dno, dziadostwo. Teraz mówią, że PO wyprzedało świetne firmy, majątek polski... Weźcie się na logikę, matoły.
do durnia
do durnia 4.06.2018, 22:48
próbujesz wcisnąć że od upadku komuny do nieudolnych złodziejskich rządów platfusiarzy nie było przestrzeni czasowej?
Masz fajne imię - Do durnia
Masz fajne imię - Do durnia 4.06.2018, 23:06
Do durnia - Wymień jakiś zakład, który powstał w tym czasie

Pozostałe