Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Cyrk przyjechał…

Cyrk przyjechał…

To co się dzieje wokół wyborów samorządowych w Złotowie, to już historia przy której filmy Bareji to fraszka. Były burmistrz zwany też szesnastym radnym montuje koalicję, która rozpada się i trzeszczy. Grupa ta funkcjonuje już w radzie i tam spełnia rolę hamulcowych, którzy mają za zadanie rozwalać prawie każdy program burmistrza Pulita, nie wiadomo, czy dobry, czy zły. Teraz ogłasza program, który jest pełen ogólników niczym uchwała kolejnego zjazdu nieboszczki PZPR i wzbudza śmiech i politowanie zamiast zainteresowania. Popieramy, umocnimy i takie tam bzdety… Do tego cała galeria kandydatów na burmistrzów. Najpierw „nogę dał” były starosta przywołany do porządku przez starostę Goławskiego, który robi tu swoje gierki. Pan Jaskólski ogłosił szumnie, że ma program i tak dalej. Ale kogo on jest w stanie pociągnąć? Tam też tylko „umocnimy i popieramy”. Później Mariola Wegner, sympatyczna osoba, lecz tylko wierny żołnierz Wełniaka. Jednak nawet ona nie wytrzymała presji w grupie, w której miałaby być tylko marionetką. I chyba zauważyła, że zmierza donikąd.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Pytanie: po co to wszystko? Gołym okiem widać, że komuś czegoś brakuje. Komuś brakuje wpływu na obecną władzę w mieście, która może nie jest idealna, ale wbrew całej plotkarskiej machinie posuwa sprawy naprzód. Ktoś chce odzyskać dawne wpływy i uruchamia dziwne pomysły, robiąc przy tym masę błędów. Jeden z organów, poci się i stara zostawiając na boku standardy dziennikarskie i zamieniając się na coś w rodzaju lokalnej Trybuny Ludu. Aż żal patrzeć jak nieźli dziennikarze dali się zaprzęgnąć do propagandowego wozu.

A gdzie w tym bałaganie miasto i jego sprawy. Gdzie rozwiązywanie problemów? Gdzie plany rozwojowe? Otóż, tu widać, że nie o miasto tu chodzi.

Wiesław Fidurski

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (56)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klown
Klown Wczoraj, 11:15
Rzeczywiście cyrk zajechał. Podobnie jak w Gdańsku afera meriolacyjna gdzie miasto pozbyło się miejskich spółek wodnych, cieplnych tak i w Złotowie ktoś dobrze znany też detektywowi Fidurskiemu, oddał za fryko większościowe udziały miasta w ZEC. Może zamiast szukać afery kolejowej po torowisku jako PiS należało by doprowadzić do przeprowadzenia śledztwa kto jest winny i kto podpisał się pod "oddaniem" udziałów za kasę, która nie wystarczyła nawet na remont dróg lokalnych co też zrobiono po łepkach. Co w tym przypadku można powiedzieć o walce ze smogiem, kiedy prawicowy burmistrz Pulit ma związane ręce a ludzie za przyłącza muszą prywaciarzowi ogromne pieniądze. To co zrobiono w 2005-2009r.to był klasyczny wymyk cyrkowy w którym brał pan bezpośredni udział i być może w tm tkwi obawa o swój tyłek.
Rozumiem
Rozumiem Wczoraj, 15:14
Wiadomo nikt nie chce aresztu oglądać z celi. Pan pułkownik też.
Sąsiadka
Sąsiadka 18.05.2018, 22:11
Coś liche poparcie panie Wiesławie. Co się stało, ludzie przejrzeli pana czy co.
, K "
, K " 2 dni temu, 12:55
Co pan robi z ludźmi to już są szczyty. Widać za długa władza daje znać o sobie. Może przypomnieć panu Fidurskiemu nazwiska wszystkich sąsiadów z ul Słonecznej Kwiatowej Promykowej itd. My tego nie zapomnieliśmy. No dobrze a fimę transportową pan też nie pamięta. Widać cug do władzy najważniejszy. Zazdrościł pan ludziom chodników i dobrej sąsiedzkiej atmosfery dlatego pan ich kablował. Zresztą jak słyszę to od paru lat przerzucił się pan na miastowych. Nic innego tylko współczuję im.
Hłe, hłe, hłe
Hłe, hłe, hłe 17.05.2018, 21:12
Wielki Zderzacz Hadronów miasta Złotów vel Wieloryb udaje Greka i pyta, kto miesza. Dzisiaj pewien pan z tego zespołu mówił wszystkim, kto mieszał. Mieszał i miesza Wielki Zderzacz Hadronów, i jeszcze kazał sobie za to płacić.
Złotowianka
Złotowianka 17.05.2018, 15:50
Panie blogerze tyle o panu napisano a jeżeli jest to prawdą to co pan jeszcze robi w polityce. Skłaniam się do tego aby dołączyć do tych, którzy twierdzą że jest Pan oszustem i krętaczem politycznym. Pana działalność opozycyjną nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek opozycją. Jedyną walką którą pan prowadzi od lat to prywatna niechęć do Pana Wełniaka. Swego czasu cały Złotów żył sądem w których rozgrywał pan swoje prywatne dochodzenia z których nikt z opozycji nic oprócz wstydu nie miał. Wogóle to dziwną walkę z opozycją pan przyjął, zupełnie inaczej niż w całej Polsce robi to PIS. Pan z komunistami i dawnymi osobami służb służb rekreacyjnych pokazuje się wszędzie ba nawet pan u nich bywa. Muszę przyznać dziwna ta pana wieloletnia walka z opozycją. Myślę że styl który pan przyjął jest korzystny tylko dla pana dlatego też w moim mieście nikt z normalnych ludzi o wstąpieniu do tak zakamuflowanej opozycji nie chce wstępować. Stąd też i struktury i działalność PiS w Złotowie są na zerowym poziomie. Z tego pańskiego bloga wyczytałam tylko to co zawsze oraz to że dzisiaj dla pana autorytetem i solidnym kandydatem na burmistrza jest A. Pulit. No nie tym przekazem to pan już przegiął i jednoznacznie daje do zrozumienia że promując go jest Pan w opozycji do zwykłych mieszkańców, którzy pana Pulita mają dosyć. No taka opozycja rzeczywiście nikomu nie jest potrzebna. Jeśli nie jest prawdą to co napisałam to proszę mi napisać jakie działania opozycyjne aby umocnić PiS w Złotowie przez ostatnie trzy i pół roku pan podjął bo jakoś o żadnych nie słyszałam.
Też Złotowianka
Też Złotowianka 17.05.2018, 16:50
Jako znajoma pana też chciała bym wiedzieć to co pani powyżej ale mam pytanie z dalekiej przeszłości i początków pana kariery w SW to jest lat 1983 - 1985. Otóż jak w tym czasie był pan już w opozycji do Komuny stanu wojennego to dlaczego mój mąż chcąc podjąć pracę z poręczenia pracujących tam jako klawisze znajomych od ponad 30 lat nie uzyskał zgody od ówczesnego napewno znanemi i panu naczelnika Aresztu. Otóż pomimo wymaganego wykształcenia i rekomendacji nie został przyjęty z powodu odmowy przystąpienia do PZPR. Próbował dwa razy bo i po zmianie tego naczelnika z tym samym skutkiem. Wiem jak odbywało się przyjmowanie na klawiszy od śrdka stąd moje pytanie jak pan tam jako jedyny bezpartyjny z zewnątrz i opozycjonista w jednej osobie co pan głosi się tam uchował i bez sprawdzenia przez ręce zasłużonych Towarzyszy w randze oficerów był pan awansowany. Niech pan mi odpowie jak to było możliwe w stosunku do pana zaszczyczenie aresztu swoją osobą było możliwe a niemożliwe było w stosunku do mojego męża. Czyżby on był w tej właściwej opozycji.
To wszystko jest nadal aktualne
To wszystko jest nadal aktualne 16.05.2018, 10:00
Tak jest panie sierżancie.
Poza tym wszystko w porządku?
Tak panie sierżancie, wszystko jest w porządku.
Lokatorzy jacy?
A... mieszani.
Ale jest trochę elementu?
Ale mieszani.
Co to wy książki czytacie?
To informacje o lokatorach.
To ciekawe.
No.
Ja lubię poczytać takie życiowe książki. Będzie pełna, przyjdę, poczytam, zobaczymy. Będzie w porządku, będę pamiętał. Będę pamiętał, będzie dobrze. Będziemy kręcić, nie będzie dobrze. Rozumiemy się?
Rozumiemy się
Rozumiemy się 17.05.2018, 10:45
Piękny tekst. I to na podstawie tej zamkniętej kultury pan Wiesiu zbudował swój charakter. Tylko co się stało że ten tekst poza biblioteką nie przynosi oczekiwanych efektów. Jak się okazuje poza nią są lokatorzy świata a i czytelnicy którzy czytają inne książki. Książki które jak widać nie przypadły panu do gustu. Panie pułkowniku larum biją, władza ucieka co robić bo ani nogi nie potrafią jej dogonić ani rozum ogarnąć. A może by tak spocząć na mistrzowskich laurach w ogródku pod okiem sąsiada i przypominać sobie wycieczki po boksach i ich lokatorach których to w większości naganiali kolesie też w stanie spoczynku. No cóż nie da się dalej kręcić to znaczy że nie będzie dobrze ale czy to oznacza że kiedykolwiek było dobrze zwłaszcza dla lokatorów. Mimo wszystko niech pamięć panu o tym i o nich panie pułkowniku nie da zapomnieć.
Nic dodać nic ująć
Nic dodać nic ująć 17.05.2018, 11:10
To jest to to jest sedno podsumowania resortowej kariery.
Kolarz
Kolarz 17.05.2018, 12:16
Jak widać kręte są ścieżki rowerowe do niechlubnej kariery.
WPK
WPK 16.05.2018, 12:04
Ile przyjacielu wypiłeś że tak odjechałeś. Może boisz się że za szybko wytrzeźwiejesz dlatego chcesz przekazać że picie pokręci każde życie i lepiej o tym nie wiedzieć bo wtedy rozumiemy że nic nie rozumiemy.
podpis
podpis 15.05.2018, 20:10
Dlaczego zdjęcie tego człowieka jest takie małe?
podpis
podpis 17.05.2018, 18:37
Raz jeszcze pytam: Dlaczego zdjęcie tego człowieka jest takie małe i nie do końca wyraźne? Ja protestuję!!!
Wiesław
Wiesław 15.05.2018, 20:07
Dwie kadencje dla: polityków, burmistrzów, starostów, wojewodów, marszałków, prezydentów. Po tym czasie kategoryczny zakaz pełnienia i brania kasy publicznej. Niech idą tworzyć miejsca pracy lub znajdą zatrudnienie u prywaciarzy. Przewietrzyć te wszystkie twarze polityczne od 10 leci katujące nas paplaniną i stekiem kłamstw.
POP
POP 17.05.2018, 14:42
Dwie kadencje tak ale nie z Tobą Wiesławie.
Kawka
Kawka 16.05.2018, 02:53
No i niech pracują za najniższą krajową.... może wówczas rozumieliby problemy tych maluczkich....
maik
maik 16.05.2018, 10:02
Prawda to są wszystko cudotwórcy ale za czyjeś nie za swoje Chcą nam zbudować kraj ale za nasze my mamy być tymi do roboty a oni tymi co miesiąc w miesiąc nie ważne czy się ZAROBI CZY NIE kasa się należy w imię BRAĆ BRAĆ!!!!!!
WPIS
WPIS 15.05.2018, 13:06
Ktoś kto zostaje Burmistrzem w tak małej społeczności jak Złotów, nie powinien kierować się kluczem partyjnym lecz kluczem fachowości, moralności i bezstronności. Osoba taka po wyborze powinna zapomnieć o kolesiach, znajomościach a swoje wpływy z działalności powinna wykorzystywać dla dobra mieszkańców. Burmistrz przede wszystkim musi być dla ludzi a nie przeciw nim i to jest jego główne zadanie. Sprawy miasta powinny przede leżeć w gesti Rady Miasta przy współpracy z Burmistrzem. Ani Rada Miasta ani burmistrz nie powinien być hamulcowym działań dla dobra miasta. Z tym wszystkim powinien on docierać do mieszkańców i relacjonować swoje uwagi dla mieszkańcom. Nie powinno dochodzić do deprecjonowania wybranej przez suwerena grupy rządzącej z żadnej partii tym bardziej jeżeli samemu blokuje się i niszczy zamierzenia pojedynczych małych społeczności lokalnych. Każdy burmistrz już na starcie winien zdać sobie sprawę czy warto z urzędu szkodzić mieszkańcom. To przecież w tych najsłabszych tkwi siła wyboru zarówno Burmistrza jak i Rady Miasta. U nas jak widać wszyscy o tym zapominają a przypominają sobie o tym przed kolejnymi wyborami. Nie ma co się dziwić że mieszkańcy wybierają ludzi z starego porządku i to pomimo że od nich niewiele dostali. Czynią tak dlatego bo ich działania znali i znają, oni wiedzą że komuniści znając środowiska lokalne i pojedyncze osoby pomimo iż na dużo rzeczy im się nie zgadzali to jednak tej społeczności niczego nie zabierali. Nie może być tak że nowy burmistrz niby apolityczny po wyborze jak sęp wietrząc zysk chwalebny i uznaniowy wśród kolesi , brutalnie okrada tę społeczność z tego czym dysponowali i na co komuna się nigdy nie porywała. Takim zachowaniem burmistrz przyczynia się do wręcz do tragedi środowisk, które w swoim otoczeniu chcą coś pozytywnego zrobić. Coś tu jest nie tak, nie jest normalnne że nowy wybrany burmistrz przez ludzi którzy obdarzyli go zaufaniem dla swoich partykularnych celów stawał się ich wrogiem. Z tego też powodu nie ma co się dziwić tym komentarzom, które od ponad roku są brzemieniem dla obecnego burmistrza, który nie potafił przez kilka lat naprawić wyrządzonych krzywd i to jedną swoją decyzją. Jak widać chora ambicja i niepochamowana upartość nie przynosi owoców pojednania. Trwanie któregokolwiek burmistrza w okradaniu także z godności i gnębieniu niczemu niewinnych ludzi nie przyniesie mu chwały co wielu na tej stronie słusznie oddaje. No chyba że ich winą jest to że takiego burmistrza sobie wybrali a przecież uniknęli by swoich kłopotów i utrapień nie stracili by zdrowia gdyby go nie było a przecież miasto by się też rozwijało.
Magda
Magda 16.05.2018, 08:30
Bardzo dobrze ujęte spostrzeżenie. Na przykładzie dzisiejszego układu, kto da gwarancję że burmistrz Pulit mając Radę Miasta złożoną w przytłaczającej większości z PiSu będzie z nią współpracował. Jestem pewna że w razie kłopotów PiSu w kraju podobnie jak po 2005r on i wielu jemu podobnych odwróci się plecami i zweryfikuje swoje poglądy. Przecież to nie jest człowiek z PiS tylko wolny strzelec a takim to ja nie ufam. Zresztą z tego co czytam i tu i w mediach wielu szczególnie popierających Prawo i Sprawiedliwość mu nie ufa.
Orografia się kłania
Orografia się kłania 15.05.2018, 16:42
Dysortograf? Znam kogoś takiego niepochamowanego. He, he
WPIS
WPIS 15.05.2018, 17:20
Tak " Orografia " się kłania.
Widzisz śmieje się ten co się ostatni śmieje ale to nie w moim guście.
Tak więc pozdrawiam i nabijaj się dalej, kiedyś ci to wyjdzie bokiem.
Ireneusz
Ireneusz 15.05.2018, 07:25
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Wielu ludzi chciałoby dostawać okrągłe sumy od polskiego podatnika w imię zapisów ustawowych. Każdy z nas po 30 latach chciałby przytulic okrągła sumę w imię spełniłem swój obowiązek zatem mam bardzo dobrze opłacaną emeryturę. A jak jest to wszyscy wiedzą. W Polsce trzeba mieć bardzo mocny kręgosłup żeby znosić obłudę, kłamstwo, głupotę, dyskryminację wśród Polaków.
ghj
ghj 15.05.2018, 07:54
pretensje do polityków oni tak to poukładali w Polsce
Wyborca
Wyborca 15.05.2018, 06:02
Ktoś, kto ma zamiar zostać burmistrzem, nie powinien tak pisać o konkurencji. To po prostu nieetyczne, nawet jeżeli ma rację. Tak właśnie swoje szanse pogrzebał swego czasu Pan Jaskólski, który w końcowej debacie notorycznie oczerniał Pulita zamiast podnosić swoje "walory".
OP
OP 15.05.2018, 07:12
To prawda. Ludzie dążący do władzy potrafią oczerniać konkurentów a nie potrafią proponować lepszych rozwiązań, które byłby kontrargumentem.
Ja pierd...
Ja pierd... 15.05.2018, 01:32
Mam w rodzinie pisiora, gdy pytam go o afery z członkami PISu, to o niczym nie wie???!!! Mówi, że w TVP is nic nie mówili???!!!
WPIS
WPIS 15.05.2018, 09:26
Wymień afery z PiSem arogancie.
Błe
Błe 15.05.2018, 16:43
250 tys. zł dla wnuka p. Walentynowicz. To jest kradzież w białych rękawiczkach
Błe - nic ci nie pomoże
Błe - nic ci nie pomoże 15.05.2018, 18:19
Ty to już nie jesteś chory, ty jesteś opętany.
Kolo
Kolo 14.05.2018, 23:05
Świetna puenta tego co się w tam dzieje. Dodałbym, że pan Wełniak dobierając ekipę poszedł na ilość a nie na jakość i przyjął też tych, którym tak naprawdę zależy na karierze a nie dla dobra miasta.
Jili
Jili 14.05.2018, 21:01
Wiesiu,po prostu masz rację.
Wszystkie kundle oczywiście będą szczekać, to chyba ciągle jeszcze nie ten czas.
Potrzebny jest człowiek który określi program inwestycyjny na 4 lata.
Bez tez Wełniaka,on już spieprzył co można było.Sprzedał rodowe srebra, Pulit dokończył dzieła,Pani Kopicka oczywiście pomogła.
Niech Pani Iwańska powie ile trzeba pieniędzy na infrastrukturę Jej firmy i w jakim czasie, kto zapłaci za remont pływalni itd itd.
Przed wojną złotowianie myśleli racjonalniej.
Fr
Fr 15.05.2018, 01:16
Właśnoe miasto otrzymało 40 naniek na odnowe wodociągów.
wodofil
wodofil 15.05.2018, 10:57
wstrzymaj się do jutra z tym
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.05.2018, 20:55
Połowa osób na liście z tego portalu jest kompletnym nieporozumieniem! Bez doświadczenia, wykształcenia, kompletnie bez wiedzy o roli burmistrza! Już wolałbym, by burmistrzem został Chaplin!
Mieszkanka
Mieszkanka 14.05.2018, 21:37
No to masz go obecnie w urzędzie, Chaplin w każdym calu a niezmiennie towarzyszy mu Don Kichot z Zamańczy. Tak ten Chaplin i Kichot może liczyć tylko na poparcie doświadczonych wykształciuchów. Pospólstwo cicho być.
1125
1125 14.05.2018, 23:08
tylko, że Pulit jak na razie się sprawdza w roli burmistrze biorac pod uwagę kłody jakie rzuca mu obecna rada.
WPIS
WPIS 15.05.2018, 09:35
Kłody to on rzuca ludziom. Jakby im tego nie robił to by go wsparli. Po to poszedł na urząd a nie dla kasy i celebrytowania. Obecna rada nie była by problemem bo gdyby wypełnił swoją główną obietnicę wyborczą i zrobił tak mało a jednak tak dużo dla zawiedzionych Wełniakiem to dzisiaj 2 turę miałby w kieszeni. Tak uczciwość pomaga niemoralność gubi. Panie Pulit zachował się pan dokładnie tak jak Tusk po wyborach. Ludzie to zapamiętali, panu też zapamiętają i odpłacą . DEMOKRACJA Panie DEMOKRACJA
nieładnieWiesławie
nieładnieWiesławie 14.05.2018, 20:46
Panie Fidurski ,pan też nie ma zadnych szans być Burmistrzem.Te kilka osób ,które są za panem to za mało aby wygrać i zostać burmistrzem.Nie ma pan żadnych osiągnieć jako samorzadowiec .Nic dla miasta pan nie zrobił a bierze pan duże pieniądze.Tylko krytykuje innych..
Układowi - żegnaj!
Układowi - żegnaj! 14.05.2018, 16:41
Panie Wiesiu, gratulacje. Ryk świni oderwanych od koryta i wciąż odrywanych rozlega się po mieście.
Wyborca
Wyborca 14.05.2018, 16:57
Do kogo przypisujesz pana Wiesia głupolu. Pan Wiesiu jest od lat przy korycie tak że go nie obrażaj podstawiony rykaczu.
uczek tuczek słoń pierduczek
uczek tuczek słoń pierduczek 14.05.2018, 16:13
Wspominana gazeta Aktualności Lokalne jest sztabem wyborczym! Każdy kandydat był tam odpowiednio sfotografowany, ma już przygotowane portfolio na poczet przyszłych ulotek i innych materiałów wyborczych. Ten plan ma nie mieć przerwy w wypadku przejęcia władzy przez komitet "Lewica dla Złotowa zadbajmy o Siebie Jeszcze Raz" wówczas zlecenie wszelkich materiałów mają trafiać jak dawniej w ręce Leszca.
Anka
Anka 14.05.2018, 23:11
Dlatego będę głosował na Pulita bo czuję , ze "zadbajmy o Siebie" liczy tylko na koryto a nie dobro miasta.
do "Anka"
do "Anka" 15.05.2018, 00:10
Napisales tyle komentarzy na zlecenie, że ci sie juz zaczyna mieszac, czy piszesz jako kobieta czy mężczyzna.
Chce być trollem
Chce być trollem 15.05.2018, 00:49
Kto zleca? Mam czas, laptopa, internet. Mogę napierd... cały dzień!!! Pliz
JackStrong
JackStrong 14.05.2018, 15:05
Ja bym się nie wypowiadał na temat PZPR, jeśli sam wskoczyłbym w mundur przed 1989 rokiem... Aha, i piszemy "Barei", nie "Bareji".
Prawda mimo że cierpi jest cierpliwa.
Prawda mimo że cierpi jest cierpliwa. 14.05.2018, 15:03
Bzdety bzdety. W tym co pan napisał nie ma nic z prawdy. To między innymi dzięki takim ludziom jak pan komuna w Złotowie ma się dobrze. Przez lata pokazał pan że dla pana liczy się tylko pański interes. Tak tragikomiczny film mógłby powstać z pana działalności w samorządzie z której nic oprócz samozadowolenia nie wynika. Należy pogratulować panu udziału w intratnych stowarzyszeniach, radach, czy ostatnio w militarnej nieokreślonej jednostce zmilityrazowanej jako oficer miejski. Każdy z nas wie że stąd bierze się pańską przychylność do społecznego wroga tak dzisiaj już wroga zwykłych ludzi jakim jest burmistrz Pulit. Jak widać nie dojrzał pan nawet do tego aby aby stwierdzić że mieszkańcy nie oczekują od burmistrza honorowania kolesi lecz zrozumienia i pomocy kiedy jej potrzebują. Zresztą pan działa w podobnym stylu jak i on gdzie najważniejsze jest własne jestectwo a nie wychylanie się przeciw komunistom na rzecz mieszkańców. Staramy się to zrozumieć bo przecież nikt z nas nie wie czy komuna nie opanuje całego urzędu, dlatego nie dziwi nas też fakt że musi być pan wdzięczny Pulitowi za docenienie pana. Do czegoś trzeba się przykleić nawet jeśli to jest wbrew wyborcom. Nie dziwi nas też fakt że wie pan jak wyglądały zjazdy nieboszczki PZPR. Zresztą można do nich przyrównać spotkania z panem i burmistrzem, które już nie wzbudzają śmiechu lecz żal i politowanie. Zresztą pańskie felietony to też namiastka Trybuny Ludu w których porusza pan wszystko co nie interesuje ludzi głosujących na Dobrą Zmianę. To że komuna tasuje wśród swoich kandydatów to też pan zauważył a to że złotowianie oczekają kandydata na burmistrza z PiSu albo Zjednoczonej Prawicy, tego pan nie zauważa. No my wiemy że jeśli nie pan to nikt kandydatem ne będzie i z tego powodu trzeba się przyczepić do antyczłowieka Pulita któremu tyle pan zawdzięcza w tej kadencji.
Na koniec przytoczę cytat z pańskiego felietonu " A gdzie w tym bałaganie jest miasto i jego sprawy. Gdzie rozwiązywanie problemów? "
I pan śmie o to pytać!!!!
Wie pan już nie żal patrzeć na to o co pan pyta ale i żal tyłek ściska że po czterech latach rządów najgorszego burmistrza i grypy G8 chce pan prawych ludzi zaprzęgnąć do pańskiego propagandowego wozu.
Tak to co nam mieszkańcom obaj zafundowaliście to cyrk na dużych kołach.
Anka
Anka 14.05.2018, 18:03
Rewelacyjny i prawdziwy tekst jeszcze raz chylę czoła przed autorem komentarza powyżej. Jak przeczytałam wpis aluzję pana Wiesia na temat pana Andrzeja to jeśli można chciała bym zapytać po co pan panie Wiesiu chodzi do kościoła i czy da się tak spokojnie żyć.
Ok
Ok 14.05.2018, 17:30
Pan Andrzej świeżo po niedzielnej mszy jak zwykle na posterunku. Ormo czuwa.
Lulek
Lulek 14.05.2018, 19:07
To co robi Pan Wiesław przechodzi ludzkie pojęcie.... czepiając się prawego człowieka dzięki któremu wiele rodzin i osób samotnych uzyskało bezinteresowną pomoc przywracającą im sens życia czego o Panu i Pana koledze P. Pulicie powiedzieć nie można. Można powiedzieć że dla swoich interesów doskonale wykorzystał Pan swoją działalność przy każdym burmistrzu nie bacząc na innych.... o ile wiem żaden z tych wpisów nie jest autorstwa Pana Andrzeja ale co niektóre odzwierciedlają prawdę zarówno o Panu jak i Panu Pulicie. Być może chodząc do kościoła po punkty wyborcze Kościół jako instytucja Panu wybaczy.... czego nie mogę powiedzieć o ludziach którzy tego nie uczynią bo zło wyrządzone a nienaprawione przez Boga też nie będzie wybaczone....
Karolina Grabowska
Karolina Grabowska 14.05.2018, 20:17
Pan Wiesław to wiele zawdzięcza burmistrzowi i dlatego myśli że PiS to tylko on, nigdy nawet w tym felietonie nie odwoływał się Pan do zwykłych ludzi zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. W przeciwieństwie do szykanowanego Pana Andrzeja który zmobilizował wiele osób także na naszym osiedlu Westerplatte jak i Słowackiego do głosowania na PiS a i na Pana. Zresztą dobrze pan wie ile dzięki jego rodzinie pan skorzystał o czym jak widać pan zapomniał. Zapomniał pan do tego stopnia że bardziej docenił działania na swoją rzecz TW WITOLD-a i innych SB-ków niż to co przez lata dla pana uczyniła cała rodzina pana Andrzeja. O tym pana krzykliwym linczu na Pana Andrzeja wielu z nas słyszało od uczestników spotkania w GS ROLNIK, gnieździe sterowanym przez TW i chwalebną SB-cję. Nie Panie Wiesławie PiS to nie Pan to przede wszystkim ludzie którzy żyją na niższej stopie finansowej niż Pan to ludzie bez takich wpływów jakie ma Pan. Wielu z nas się na Panu poznało i dzisiaj już nas nie zdziwi także pański atak na ludzi którzy Panu i pana rodzinie nic nie zrobili.


podpis
podpis 15.05.2018, 20:17
Do Karolina Grabowska - doskonałe podsumowanie.
Anka do Ok Wiesiu
Anka do Ok Wiesiu 14.05.2018, 17:55
Wiadomo już kto ma komleks Pana Andrzeja. No jak widzimy PZPRowski ORMOwiec pisze w małych literach chyba w celach konspiracyjnych tak się tej formacji wstydzi. Myślę że jak Pan Andrzej po niedzielnej mszy to widać że wie po co tam chodzi.
!!!!!
!!!!! 14.05.2018, 16:34
Rewelacyjny jakże prawdziwy, trafiający w sedno tekst! Chylę czoła!
xyz
xyz 14.05.2018, 15:53
urojone szlachectwo czy rozdwojenie jaźni z tym pisaniem o sobie w liczbie mnogiej?
az
az 14.05.2018, 13:45
W punkt!

Pozostałe