Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Mariola Wegner powalczy o fotel Burmistrza Złotowa

  • 10.05.2018, 23:16 (aktualizacja 11.05.2018 16:07)
Mariola Wegner powalczy o fotel Burmistrza Złotowa
Kandydatka na burmistrza jest radną Rady Miejskiej w Złotowie. Aktualnie pełni w niej funkcję przewodniczącej komisji rewizyjnej. Od kilkunastu lat pełni obowiązki kierownika działu rehabilitacji Szpitala Powiatowego w Złotowie.

Po ukończeniu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu rozpoczęła pracę w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Złotowie. Od tego czasu działa na rzecz osób niepełnosprawnych i ich integracji ze środowiskiem. Jest współzałożycielką Fundacji Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Krajna” oraz Klubu Złotowskich Amazonek skupiającego kobiety po amputacji piersi spowodowanej chorobą nowotworową. Przez cztery kadencje była przewodniczącą Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych w Złotowie. W 2013 roku za swoją działalność społeczną otrzymała Nagrodę Powiatu Złotowskiego.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Mariola Wegner jest kandydatką Klubu Radnych „Zadbajmy o Złotów”, który posiada większość radnych w obecnej kadencji Rady Miasta Złotowa. Na bazie klubu radnych ma zostać zawiązany komitet wyborczy, który w nadchodzących wyborach samorządowych wystawi również kandydatów do rady miejskiej.

(amb)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (77)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
joa
joa 13.05.2018, 15:13
Dokładnie tak jak piszą poniżej uważam, że nie ma co patrzeć na wyniki plebiscytu przez kilka dni pani Jęsiek była na 2 miejscu a tu nagle członkowie Zadbajmy o ... Przeskoczyli ją dużą ilością punktów, podobnie było z ostatnią pozycją Buczka, który nagle przeskoczył z ostatniego miejsca kilka pozycji wyżej. Szkoda, że w Złotowie nie ma jakiegoś niezależnego portalu.
Oral B
Oral B 13.05.2018, 19:04
Na tym polega plebiscyt, że rekordy zmieniają się z dnia na dzień. Buczek miał koło 200 i niewiele poprawił. Zdumiewające są wyniki ogólnie kandydatów Lewicy Razem. No, ale skoro postawiono ich przeciwko sobie to jest walka! Być, albo nie być. Lewica razem nie szanuje swoich ludzi, stworzyła walkę kogutów wypuszczając do jednej klatki dwóch dyletantów, karierowicza i człowieka z prawicy oraz nieutemperowaną lewaczkę. Jeżeli nie szanują siebie, trudno żeby szanowali mieszkańców.
Kto nie ze mną, ten przeciwko mnie
Kto nie ze mną, ten przeciwko mnie 13.05.2018, 15:43
Hm, jaką miarą byś mierzyła niezależność portalu? Gdyby wyniki sondaży były po twojej myśli?
Joa
Joa 13.05.2018, 22:21
tak naprawdę są po mojej bo będę głosowała na Pulita
centra
centra 13.05.2018, 10:35
Jak tak patrzę na ten fikcyjny plebiscyt pomijając, że jego wyniki są nierealne to biorąc pod uwagę osoby można stwierdzić, że w Złotowie lidzie z kręgów zbliżonych do SLD/Lewica Razem wystawili najwięcej kandydatów. Tak więc jeśli ktoś chce głosować na nie lewaków to pozostają tylko 3 nazwiska. Poprawcie mnie jeśli się mylę
Paweł
Paweł 13.05.2018, 12:00
Dwóch, Fidurski nie startuje na burmistrza, otwiera listę do powiatu. Iwonka będzie startować od Pulita na radną. Tym sposobem Pulit bierze rozbrat z PS i traci innych cennych radnych i prawdopodobnie nie wprowadzi żadnego radnego.
Xyz
Xyz 13.05.2018, 17:17
Popraw mnie jesli sie myle,ale czy kiedykolsiek Pulit wprowadzil ze swojej listy jakiegos kandydata do rady.
On nie ma. i nigdy nie bedzie mial zaplecza w radzie to jest dno.
ChoćbyDlaJaj
ChoćbyDlaJaj 13.05.2018, 10:26
Na znak protestu przeciw tym lokalnym politykierom w większości o nieszczerych intencjach głosujmy na pana Zygmunta
Jerzy i Stanisław
Jerzy i Stanisław 12.05.2018, 23:10
Mariola, nawet jak wygra, będzie tylko marionetką. Za sznurki będzie kto inny pociągał
obserwator
obserwator 13.05.2018, 01:39
widać to po każdym głosowaniu na sesjach
Złotowiak
Złotowiak 12.05.2018, 12:50
Laleczko za wysokie progi na twoje nogi . Nie masz żadnych szans na burmistrza jasne !!
Zbyszek
Zbyszek 12.05.2018, 10:53
A ja sobie codziennie oddaję głos na pana Jana Maksimczyka bo to dobry kandydat
Jola
Jola 12.05.2018, 12:46
A ile kliknięć daje adm. Pulitowi.
kos
kos 12.05.2018, 23:27
żyj sobie dalej w takiej świadomości ... :)
do Jola
do Jola 12.05.2018, 14:35
99% to oczywiste
Bis
Bis 12.05.2018, 15:01
115 % to wyliczone
renia
renia 12.05.2018, 10:29
zastanawiający jest ten dobry wynik Marioli Wegner w plebiscycie na tym portalu , uważam że w rzeczywistości ma mniejsze poparcie
Real
Real 12.05.2018, 23:01
To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, nie bierz tego na poważnie. Z ostatniego miejsca można przeskoczyć na pierwsze. Jest na to wiele sposobów w tym również ingerencja administratorów portali. Traktowac to można tylko jako zabawę
Mariola
Mariola 12.05.2018, 10:23
Zauważyła, że codziennie można oddać głos w tym plebiscycie. Ten plebiscyt to bzdura na resorach.
Edek
Edek 12.05.2018, 23:04
Dopiero to zauwazyłaś hahah nie nalezy tego traktowac poważnie raczej w ramach zabawy jak wszytko co piszą te nasze lokalne portale
podpis
podpis 12.05.2018, 23:33
oczywiscie, 4 lata temu w rankingu przedwyborczym A.Pulit był na 2 lub 3 pozycji, a suma sumarum wygrał :)
Do podpis
Do podpis 13.05.2018, 00:14
Nic dwa razy się nie powtarza a i ludzie są mądrzejsi i nie dadzą więcej się oszukać. On to wie i czuje.
N
N 12.05.2018, 11:08
Mozesz codziennie oddać setki głosów. Kazdy może, musi tylko znać ten sposób. Wielu go zna, co widać w wynikach. A admin podkreca ilość wejść na stronę ficyjnymi komentarzami.
seba
seba 12.05.2018, 12:23
Zdradź mi ten sposób bo ja próbowałem i mi nie przyjmuje więcej niż jeden głos
Mariola
Mariola 12.05.2018, 18:33
za każdym razem inne IP musi być. Ot cały sekret
Maro
Maro 12.05.2018, 18:23
Wiesz co to są ciasteczka... :)
www
www 11.05.2018, 23:54
Jak PZL24 nie potrafi ogarnąć tematu głosowania w tych plebiscytach to niech się za to nie zabierają bo to jest jakaś fikcja. Możesz w ciągu pół godziny przeklikać jakieś 100-200 pustych głosów.
M
M 12.05.2018, 11:18
Jak? Tylko raz na dobę.
głosujący
głosujący 12.05.2018, 10:10
Bzdury piszesz
Fogofago
Fogofago 11.05.2018, 21:36
Mariola? Średni wybór
WielkaSciema
WielkaSciema 11.05.2018, 16:56
Ten plebiscyt to jakaś farsa nie wierzcie w to !!!!
Jeszcze bodajże godzinę temu Buczek zamykał stawkę (chyba od tygodnia) na 10tym miejscu a teraz w ciągu kilkudziesięciu minut ma już 211 głosów i jest na 6 pozycji !!! . Kto manipuluje tymi danymi albo ten cały portal zrobiony jest nieudolnie. Każdy może nabić komuś ile tylko chce głosów.
Wielka ściema i tyle.
Tam to jest ściema
Tam to jest ściema 12.05.2018, 00:34
Pilnuj swojego portalu wielka ściemo
Marcin
Marcin 11.05.2018, 18:07
Ale brednie piszesz, obserwuję ten ranking. Wczoraj miał 196.
testosteron
testosteron 11.05.2018, 23:49
Nie prawda też rano widziałem mniej tak jak pisze WielkaSciema
Smok
Smok 12.05.2018, 10:53
Oj ludki pomyliły wam się portale
Trójca
Trójca 12.05.2018, 00:37
Z pozycji admina pewno można się tylko zaśmiać nad twoją dyskusja... Potrojenie jaźni?
fdfd
fdfd 11.05.2018, 18:04
też to zauważyłem, nie ma co wogóle takich bzdetów brać pod uwagę
Obserwator
Obserwator 11.05.2018, 14:03
Tylko Mirek Jaskólski.
Tadziu
Tadziu 11.05.2018, 13:19
A ja słyszałem że Wełniak kandyduje , a później że Jaskólski, co tydzień to inny kandydat Lewicy Razem. Kogo przyniesie kolejny tydzień?
DS
DS 11.05.2018, 13:32
To był blef Leszcza, napisał mu wywiad, ale Wełniak się boi startować. On chce być przewodniczącym rady.
R
R 11.05.2018, 23:41
Cicho!
pogupieli wPiS-ie
pogupieli wPiS-ie 11.05.2018, 12:41
aKaczor powiedział,że program "mieszkanie+' bez kaucji i bez partycypacji 30tysięcy (jak u P.Pajaka TBS) będą tylko dla tych co wezmą ślub.To trzeba będzie zapłacic partnerowi /partnerce za papierek(fikcyjny slub w Urzedzie Stanu Cywilnego).W Niemczech kupują ślub(fikcyjny) aby dostac pochodzenie a w Polsce ,żeby dostac od UM mieszkanie na wynajem bez kaucji po 10zł/m2.
Złotowiak
Złotowiak 12.05.2018, 12:57
fikcyjny ślub w Urzedzie Stanu Cywilnego to nie ślub , to zwykła rejestracja jasne !! Ślub to jest w Kościele lewacki miernoto podpisujący się ksywą ,,pogupieli w PiS-ie "
WPIS do powyżej.
WPIS do powyżej. 11.05.2018, 13:25
Ty już nie pogłupiałeś, ty jesteś bezmózgowcem chorym na PiS.
Wiedz ciemna maso że PiS tworzą też ludzie a ich obrażanie świadczy o twojej wrogości do państwa polskiego.
@
@ 11.05.2018, 14:59
Państwo, w ktorym mieszkam nazywa się jeszcze POLSKA, nie PiS!! To wasze haslo "wrogość do państwa" to twór czysto propagandowy. PiS to nie państwo, to wielka pomylka narodu polskiego.
WPIS do @
WPIS do @ 11.05.2018, 20:17
Skoro tak to widzisz to znaczy że nie wiesz co to Polska. Jeżeli wg., ciebie właściwa POLSKA to PO a powszechne złodziejstwo, zakazy i wyzysk człowieka jest cechą państwa w którym chcesz mieszkać to musisz POczekać do wyborów. Jeżeli większość opowie się za państwem rządzonym przez PiS nie pozostanie ci nic innego jak wyjazd do sPOkojnego kraju zarządzanego przez Łukaszenkę a rządzonego przez wiecznego prezydenta Rosji Putina serdecznego przyjaciela Tuska.
@
@ 11.05.2018, 22:52
Kim ty jestes, zeby mi mówić, gdzie mam żyć? A Rosja to akurat kraj, do ktorego najbardziej zbliża nas twoja jedynie sluszna partia. I sam bedziesz żył w kraju zarządzanym przez prezesa jak Rosja przez Putina. Nie jestem zwolennikiem żadnej konkretnej partii, ale klamstwa propagandowe PiSu są tak obrzydliwe, że żadna inna partia ich nie przebije. Każdy myślący to widzi. A ty wmawiaj sobie dalej, że twoja partia jest "prawa i sprawiedliwa". I oskarżaj wszystkich innych o cale zło.
F
F 12.05.2018, 15:21
Podaj jakiś przykład kłamstwa z***
Jestem dumny z obecnej Polski.
Jestem dumny z obecnej Polski. 12.05.2018, 09:06
Krótko jestem Polakiem i patriotą, głosuję w demokratycznych wyborach których wyniki szanuję i nie donoszę na swój kraj. Jeżeli kiedyś wygra PO też to szanuję i nie będę nikogo wołał o pomoc aby obalić ich rządy. Jesteś typowym obłudnikiem który twierdzi że jest apolityczny a jednocześnie zgodnym chórem z PO, Nowoczesną, KOD siejesz nienawiścią do Pisu parti i ludzi którą wygrała wybory w demokratycznych wyborach. Ja w przeciwieństwie do ciebie nikogo nie oskarżam o jakieś wymyślone zło którego szukasz.
Xxx
Xxx 11.05.2018, 12:27
Zygmunt Muzioł wygra wybory!
Do Xxx
Do Xxx 11.05.2018, 13:32
A w które dni będzie przyjmowanie interesantów na przyjacielskie rozmowy przy piwie.

Marian
Marian 11.05.2018, 13:17
Oby już nie
musi nadejść nowe silne zarzadzanie
musi nadejść nowe silne zarzadzanie 11.05.2018, 11:45
czas na kobiety.Pani Mariola W. jaki ma program? po Akademii Wychowania Fizycznego na Burmistrza? słaba teoretycznie.Musi dużo nauczyc sie prywatnie o gospodarce,Funduszach z zewnątrz , z kilku źródeł,musi być biegła w kalkulacjach,stratach ,zyskach,elektronicznym rozliczaniu Budzetu miasta<z powiazaniami z Wojewodą,Marszałkiem,oraz wieloma strukturami a także dyrektywami odgórnymi.24godziny na pracę na tym stanowisku to za mało.Zatrudnienie w Urzedzie Miasta należy skrócić o połowę bo panie siedzą tylko i patrzą na zegarek,kiedy kończy sie czas pracy,za mało pracują=są niewydajne.Strona internetowa miasta działa z poślizgiem...
urzędnik
urzędnik 11.05.2018, 13:56
No kogoś z taką wiedzą to na księżycu musisz poszukać. A co do zmniejszenia o połowę zatrudnienia, to widać, że faktycznie jesteś kolego z księżyca i nie za bardzo wiesz o czym mówisz. A jak się nie wie o czym się mówi, to najlepiej milczeć.
Do urzędnik
Do urzędnik 11.05.2018, 14:18
Przyznałem ci plus bo trzeba być z księżyca aby godzić się na tak wysokie zarobki i rozpasanie nadmiaru urzędników. W złotowskim urzędzie to więcej załatwił by jeden portier niż obecna masa rozdętych urzędników. No tak jeżeli jesteś w tej grupie to rzeczywiście lepiej milcz.
Mieszkanka
Mieszkanka 11.05.2018, 13:34
Ważne aby pani Mariola nie skakała po jeleniu i nie latała po telexpresie z głupotami. Ważne aby była dla ludzi i miasta.
pysk
pysk 11.05.2018, 11:43
Komitet powinien sobie kupić bardzo wydajną wyparzarkę
Zorientowany Wyborca
Zorientowany Wyborca 11.05.2018, 11:22
Jeżeli ta pani kandyduje to będą pyskówki w kampanii. Paliwem jest nienawiść do Pulita, moim zdaniem wykorzysta to Jan Maksimczyk, który wejdzie do drugiej tury po czym wygra w niej z Pulitem
Wyborczyni Pulita do zdezorientowanego wyborcy
Wyborczyni Pulita do zdezorientowanego wyborcy 11.05.2018, 20:21
Nie zarzucaj innym nienawiści skoro nie wiesz jaką nienawiścią do swoich wyborców zabłysnął Pulit w tej kadencji.
wybieram MW
wybieram MW 11.05.2018, 09:30
Bardzo trafny wybór!!! Jest szansa, że w Złotowie pierwszy raz zasiądzie w fotelu Burmistrza Kobieta (i to z klasą).
Marta
Marta 11.05.2018, 12:20
Z klasą?
Kropka
Kropka 11.05.2018, 05:23
Mieli 5 kandydatów, teraz mają 3 wrogów i jednego kandydata. Chciwość LMariusza nie zna granic, mieszał, mieszał i teraz tylko iść do spiżarni i układać reklamówki. Tyle błędów w tym komitecie, że żal patrzeć. Chciwość ludzi zaślepia. Dwóch lewicowych kandydatów będzie się wykrwawiać dla powtórki z rozrywki. Leszczu dałeś Maksimczyka, żeby zmyć zapach komuny ze swojego komitetu? Jesteś głupi, tyle w temacie.
ryba
ryba 11.05.2018, 07:29
Kamil, idź spać, zamiast bzdury wypisywać.
Jasiu
Jasiu 11.05.2018, 12:19
O 5 32 to ludzie raczej wstają z łóżek! Dziwne jak władza w takim małym miasteczku emocjonuje mieszkańców.

Pozostałe