Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

"Szydercy" -odcinek 18.

  • 4.05.2018, 10:08 (aktualizacja 15.06.2018 18:43)
"Szydercy" -odcinek 18.
Tematy złotowskie zdominowały program telewizyjny o charakterze publicystyczno-satyrycznym, który prowadzi Marek Barabasz (Tygodnik Nowy), oraz Mariusz Szalbierz (Fakty Pilskie)

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kolega ze Złotowa
Kolega ze Złotowa 4.06.2018, 19:57
Maras po co srasz we własne gniazdo?
Tytan
Tytan 26.05.2018, 17:13
Panie Marku nie pamięta pan swoich dawnych związków z lewicą??? Krótka pamięć ? Amnezja?
Hej
Hej 12.05.2018, 14:14
Jestem duchem i sercem z Marszem Wolności
K
K 13.05.2018, 19:25
A ja częścią odbytniczą i kilwaterem po strudze moczu uderzającego w jeziorko w muszli klozetowej.
słuchawka
słuchawka 12.05.2018, 13:20
chodzą słuchy że się mariuszowi posypał doszczętnie ten komitet
Precz ze szprychami w kołach
Precz ze szprychami w kołach 12.05.2018, 13:48
Jest w mieście zacięcie, by jak najmocniej rozkurzyć G8
bea
bea 7.05.2018, 12:49
Brawo Panowie, trafne komentarze
Anty klika
Anty klika 6.05.2018, 19:01
pięknie pojechane po tym lewicowym buractwie ze Złotowa, gratulacje panowie, chyba po raz pierwszy w historii Złotowa ktoś się odważył skrytykować to towarzystwo
Bambino
Bambino 6.05.2018, 18:27
Hahahahaha, super program :)))
Ścianka
Ścianka 6.05.2018, 14:04
Panowie popatrzcie w lustro
dobre i to
dobre i to 6.05.2018, 13:31
Po komentarzach jasno wynika, że program powinien częściej zahaczać o tematykę złotowską lub powstać coś o Złotowie extra. :-)
@
@ 6.05.2018, 13:44
Naucz się czytać ze zrozumieniem. "Prymitywny" i "żałosny" to nie zalety. W Złotowie mają do czynienia z inteligentnymi odbiorcami.
BLUE
BLUE 6.05.2018, 14:03
Zalety są odwrotnie odczytywane do jęku wydawanego przez e-graficiarzy na forach.
green
green 6.05.2018, 14:23
Hehe, a ci "e-graficiarze" to oczywiscie tacy, ktorzy mają inne zdanie niż twoje. Każdy sam potrafi ocenić "wartość dziennikarską" jękow tych panów
BB
BB 6.05.2018, 13:56
3/4 formatek w telewizji jest prymitywna i żałosna, jedyne co sięga szczytom inteligencji przyszłej lemingozy jest program Hipnoza prowadzona przez nomen omen Filipa Hajzera
Piotr R
Piotr R 6.05.2018, 12:33
O co chodzi z tym przekrętem u alkoholików i związanym z nim zawiadomieniem do prokuratury? Nie pada to w programie Marasa , ale gdzieś to mi się rzuciło w oczy wcześniej. Nie mogę tego odszukać.
podpis
podpis 7.05.2018, 22:43
zdaje się że sprawa dotyczy sfałszowania czyjegoś podpisu przez AA
Oh
Oh 6.05.2018, 12:44
Juz wam sie tematy pomalu koncza,caly czas te same stare kotleciki.
Wezcie zie do roboty bo jelonek nie uniesie i wtedy bedzie dopiero wstyd.
ryj zarośnięty jak foca
ryj zarośnięty jak foca 6.05.2018, 14:07
Temat podpisów i zawiadomienia dopiero wystrzeli podobnie jak temat wyzbycia się przez miasto udziałów w MZUK, usadowienie się radzie nadzorczej i kontrakt na zatrudnienie syna. To tylko zwiastuny bardzo ciekawych tematów na wybory.
Baner
Baner 5.05.2018, 21:16
Obejrzałem.gorsze i to dużo gorsze niż TVP info.zenada p Marku
Roman
Roman 6.05.2018, 11:48
Ja oglądam już od jakiegoś czasu TVP INFO i Szyderców i bardzo mi się podoba.
@
@ 6.05.2018, 12:02
Współczuje ci Roman
mozna
mozna 5.05.2018, 15:42
Panie Marku tak Pan sie rozwodzi o naukach bialoruskich,a czy Pana zona czsem w tym roku nie jedzie do Nieswieza na Bialorusi
Prosze o odpowiedz,moze byc w tym Pana prymitywnym programie
Szyba
Szyba 6.05.2018, 11:55
Ja słyszałem, że złotowska Merinoł Monroł nazywana też AA dopisała się do wycieczki na Białoruś (Nieśwież) Ponoć chce na miejscu odłączyć się od wycieczki. Tam założy własny komitet na Białorusi do momentu, aż w Złotowie będzie można z powrotem podpisywać się na liście, kto chce i za kogo chce. Obecnie jest to niemożliwe, bo burmistrz zgłasza podobne rzeczy do prokuratury.
Ja
Ja 6.05.2018, 13:53
Szyba i co dalej z tym zgloszeniem?
Powiem Ci.
A no ***,slepak
Prokurator napewno jest komuchem z G8.
TM
TM 6.05.2018, 09:26
A skąd wiesz?
kos
kos 6.05.2018, 10:09
pewnie stad wie, ze sama dostała propozycję, ale nie chciało jej się jechać
Oh
Oh 6.05.2018, 10:08
Jeleń na rondzie gada.
Cuda normalnie
do panów Barabasza i Szalbierza
do panów Barabasza i Szalbierza 5.05.2018, 11:11
Mozecie sobie nie lubić AL (na tym bazuje cala wasza koncepcja), ale w kwestii prawyborow niestety pani A. ma rację. To tutaj to co najwyżej ankieta z przypadkowymi nazwiskami a nie żadne prawybory.
Ciekawość
Ciekawość 6.05.2018, 18:23
Kto to AL i kto to Pani A.?
lipa
lipa 5.05.2018, 13:30
Komitet nie potrafi wskazać kandydata na burmistrza?
odp
odp 6.05.2018, 07:18
komitet jest w panice. Na forach kampania antypulitowa w toku
polewa na maksa
polewa na maksa 6.05.2018, 12:05
Leszczu już trzy cienkie na raz pali z nerwów! Pali głupa , że nie ma nic wspólnego z komitetem.
do odp
do odp 6.05.2018, 12:04
Za to kampania pulitowa w artykułach na tym portalu trwa caly rok i jak widać z odwrotnym skutkiem.
Nie dla lewicy
Nie dla lewicy 5.05.2018, 11:37
Hej, prawybory lewicowe, a tu były, ot, gazetowe, z szeroką gamą kandydatów. O co ci kaman?
Do powyżej
Do powyżej 5.05.2018, 11:48
A ilu z tej "szerokiej gamy kandydatow" zapytales czy chcą kandydowac?
tvp info
tvp info 5.05.2018, 10:55
To nie program o charakterze "publicystyczno satyrycznym" tylko prymitywno - tendencyjnym.
T
T 5.05.2018, 09:47
Tego sie słuchać nie da. To jest odgrywanie wlasnych kompleksów cudzym kosztem. Współczuję autorom.
a propos
a propos 5.05.2018, 10:30
białej damie słusznie przygadali, bo się przyzwyczaiła że wszystko, w tym i media mają opanowane i pod kontrolą
podniecony
podniecony 5.05.2018, 00:04
polecam nowy seksowny konkurs fundacji Złotowianka - SŁODKA DZIURKA :))
kontrole powinny zamykać takie zakłady fryzjerskie
kontrole powinny zamykać takie zakłady fryzjerskie 4.05.2018, 23:05
Po prawej fryzura stworzona przez amerykańską fryzjerkę.Po lewej ta sieczka na głowie to fryzura polskich fryzjerek.
Lepiej do fryzjera nie chodzić bo po co mają oszpecic kobietę i jeszcze im za to płacić.
fak
fak 4.05.2018, 23:53
nie oceniałem tego w kategoriach udany-nieudany, ale masz rację - to zdecydowanie nieudana, oszpecona, kopia Monroe :)
dobre
dobre 4.05.2018, 22:17
w temacie plagiatów - fryzura babci AA porównana do fryzury Monroe :)))

Pozostałe