Poniedziałek, 24.09.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Biało-czerwona flaga i piękny polonez

  • 3.05.2018, 15:54 (aktualizacja 03.05.2018 17:07)
  • Janusz Justyna
Biało-czerwona flaga i piękny polonez

Dzisiaj na placu Paderewskiego w Złotowie mieszkańcy miasta pod wodzą burmistrza Adama Pulita stworzyli wielką biało-czerwoną flagę i zatańczyli wspólnie poloneza!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

(jj)

 

 

Janusz Justyna

Zdjęcia (50)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do lokalnych redaktorów.
Do lokalnych redaktorów. 6.05.2018, 09:31

Po co niszczyć piękne drzewa aby wydawać złe gazety.
Stastyka nie kłamie
Stastyka nie kłamie 5.05.2018, 21:56
Trochę statystyki - film na (pzl24.pl) 89 wyświetleń, analogiczny film na (złotowskie.pl) 7942 wyświetlenia. Komentarze - pzl24.pl - 44 sztuki. Na złotowskie.pl - 13 sztuk. Jakie wnioski się nasuwają ?
T
T 6.05.2018, 11:56
Zlotowskie.pl podaje fakty, a ocenę pozostawia czytelnikom, natomiast tutaj autor w relacjach podaje wlasna ocenę co bylo dobre i piekne a co nie Podawanie takiej "papki" obraża czytelnika.
Stałam tam i byłam zachwycona.
Stałam tam i byłam zachwycona. 5.05.2018, 21:46
Fajna impreza. Przyszli wszyscy fani burmistrza. Mam nadzieję że takich imprez będzie więcej. Może by tak rewia mody, byłoby fajnie. Burmistrz zadbał o mnie też on wie co mi potrzeba i jak mam żyć. Jestem mu bardzo wdzięczna i rozumiem że na im mniej mi pozwoli swobody tym bardziej będę go zauważyła. Gratuluję udanej z wielkim rozmachem imprezy scenicznej, w roku jubileuszowym odzyskania Niepodległości. Dziękuję panu za wołanie do nas ludzkim głosem że sceny. Było to bardzo somatyczne i obscesyjne dlatego jako nieśmiała też nie skożystałam z zaproszenia do tańca. Zresztą jak widziałam nikt nie skorzystał z zaproszenia. Nie wiem czemu bo przecież burmistrz taki beztroski i wylewny. To nawoływanie ze sceny i ten łabędzi śpiew był cudowny.
Znajoma
Znajoma 5.05.2018, 18:31
Pulita burmistrzowanie rzeczywiście z piekła rodem. I on śmie się mieć za prawicowa. Człowiek prawicy to człowiek honoru. On to nie ma.
Optymista
Optymista 5.05.2018, 15:19
Kadencja faktycznej niemocy ze względu na G8. Dajmy szansę nowemu lub staremu burmistrzowi bez tych kijów w szprychach.
Wybierzmy człowieka a nie szatana.
Wybierzmy człowieka a nie szatana. 5.05.2018, 17:00
Pulit powinien sam odejść i zabrać Chołodowską która go wpędziła w łapy porzedniego systemu. On po tym co zrobił nie ma moralnego prawa wygrać wyborów.
lol
lol 6.05.2018, 10:00
no co ci takiego zrobił ?
Do lol. Wstyd mi za niego
Do lol. Wstyd mi za niego 6.05.2018, 10:44
Mi dzięki Bogu nic nie zrobił ale moim znajomym wyrządził potworną krzywdę, której nie da się usprawiedliwić.
Przez tego burmistrza przemawia tylko chamstwo i znieczulica a to wyklucza go z ponownego wyboru na to stanowisko. Zresztą o ile mi wiadomo wielu pokazał swoje prawdziwe oblicze a i sukcesów w tej kadencji żadnych nie widać. On poprostu zapomniał kto go wybrał i dlaczego. W stosunku do ludzi, którzy do niego zwrócili się o pomoc zachował się gorzej od najzagorzalszego komunisty okresu poprzedniego.
Maria Drążkiewicz
Maria Drążkiewicz 6.05.2018, 13:29
Wypada mi tylko potwierdzić powyższy komentarz. Też znam sytuację tych ludzi i wiem że to co burmistrz Adam Pulit im zrobił, nigdy nie powinno się wydarzyć. Trzeba być naprawdę złym człowiekiem aby jednym telefonem spowodować tyle zła, które na lata zauważyło na życie tych ludzi a i całego ich otoczenia. Byłam u nich a widząc ile zniszczeń fizycznych i psychicznych burmistrz dokonał mogłam tylko im współczuć. Nie dość że rodzina ta trafiła w bardzo brutalne i patologiczne sąsiedztwo to jeszcze otrzymała cios że strony burmistrza którego wybrali. Zauważyłam że oni nie nogą na nikogo liczyć i nigdy nie pochodzą się z tym co ich spotkało. Burmistrz zamiast pomagać stał się klubem niezgody który wybił w ich środowisko i rodzinę. Na to co tam jest szkoda słów, to można ocenić tylko wtedy jak się na własne oczy zobaczyć jakiej destrukcji otoczenia a i degradacji ulega budynek w którym zamieszkują i to z powodu decyzji podejmowanych przez chyba nienawistnego burmistrza. Gdyby tak nie było to zrobiłby wszystko aby pomóc tym którzy dla całej wspólnoty uruchomili proces przywracania normalności . Wiem że w tym przypadku wygrało koleśostwo a warunki które im stworzono po niezrozumiałych dla wielu z nas decyzji to rodzaj współczesnego niewolnictwa zależnego od chorego postępowania burmistrza Pulita. Podczas spotkania z tymi ludźmi zawsze im mówię żeby nie upadli na duchu i pocieszam maksymą, Ci którzy dla innych i dla siebie chcą dobrze często są oczerniani i krzywdzenia przez innych. Tylko czy ta prawda powinna wychodzić od samego burmistrza.
@
@ 6.05.2018, 15:22
Brawo dla Pani za odwage! Skonczy sie gadanie ze to jakies "trolle" piszą
Izabela
Izabela 5.05.2018, 15:15
Zona Burmistrza ubrana w flage Monako ?
Nieważne
Nieważne 5.05.2018, 17:01
Wsio ryba, jak nie spojrzysz biało czerwona.
Izabela
Izabela 6.05.2018, 22:32
Do gory nogami nie chodzi... wiec czerwono biala ... nie inaczej :)
pol
pol 5.05.2018, 09:26
Czytając wpisy "patriotów" poniżej mam pytanie . Czy 3 maja wywiesiliście flagę ? czy byliście na patriotycznej imprezie? Jak by Wam Wełniak zrobił 1 Maja z czerwonymi flagami to byście przyszli... Trzepnijcie sie w chore łby.
Patrioci do pol
Patrioci do pol 5.05.2018, 11:14
Odpowiadamy!!! pol.
Flagi wywiesiliśmy , świętowaliśmy jako wolni w swoim gronie a nie zniewoleni na zawołanie największego niegodziwca i dziedzica komunisty Pulita. Zobacz sobie kim on się otacza.
Nie świętowaliśmy żadnego 1 Maja za komuny i nie będziemy babrali się w błocie jaki stworzył w mieście i wśród ludzi Pulit, kóry próbuje wykorzystać patriotyczne święta o które walczyliśmy do swoich partykularnych celów.
Jeżeli przez 30 lat głosowałeś na Komunistów a tym samym na Wełniaka to twój problem.
Zatem nie obrażaj nas.
Freak
Freak 5.05.2018, 01:31
W tej chwili mamy protezę, namiastkę domu kultury. Brak ludzi z pomysłem, inicjatywą. Wszystko na telefon, ale bez szału. Pozwólcie Pulitowi rozpindolić ZCAS i wreszcie będzie dobrze.
WIDE
WIDE 5.05.2018, 08:47
Pulit już tyle rozpylił że niech niczego więcej się nie tyka bo wybuchnie i Złotów całkiem rozłoży na łopatki.
koment
koment 4.05.2018, 19:57
nie lubię publicznych wystąpień, więc nie uczestniczę w imprezach, którym towarzyszą kamery, ale podoba mi się sam pomysł i uważam, że jak na niskie zaangażowanie społeczne ogólnie, to ta impreza miała całkiem dobrą frekwencję/ Par do poloneza było niemało (i to w barwach biało-czerwonych) i wszyscy bardzo dobrze się zaprezentowali
Maro
Maro 5.05.2018, 13:06
"Impreza miała całkiem dobrą frekwencje" albo nie wiesz co piszesz,albo masz problemy ze wzrokiem...Frekwencja to była w Starej Wiśniewce- mimo że wioska, to potrafią coś zorganizować...
Par "tańczących" poloneza może było sporo, ale to co zaprezentowali nie miało nic wspólnego z reprezentacyjnym polskim tańcem narodowym...
Pl
Pl 4.05.2018, 20:10
A jakie mieli wyjście. To nie była impreza dla mieszkańców to było hasło które miało promować pana Adama. Bo przecież o to mu chodzi a nie o nas mieszkańców.
do Pl
do Pl 4.05.2018, 22:06
Niby na czym miała polegać ta promocja ?! Jest burmistrzem, więc normalne, że uczestniczy w tego typu imprezach, niechby tylko to olał, to dopiero byłby powód do krytyki - może o to ci właśnie chodzi ... dodatkowo, ledwo co go widać, bo wmieszał się pomiędzy ludzi
Do do Pl
Do do Pl 4.05.2018, 23:08
No nie bądź śmieszny. Przejrzyj zdjęcia a zobaczysz kogo ledwo widać. Jak byłeś to powinieneś słyszeć jak głośno skomlał ze sceny aby zachęcić tę garstkę ludzi do uczestnictwa w jego aranżacji niewypału. Nie ma co go usprawiedliwiać, myślał że po szumnych zapowiedziach i zdjęciu namiotu do udziału w tańcu przyjdą masy.
Niestety, ludzie mają dosyć jego zebrań po to aby mógł narzucić im po konsultacji sam ze sobą swoją wolę. Mają dosyć jego planów na Złotów do 2030r. Mają dosyć jego fotogenicznych wygłupów. W końcu mają dosyć lekceważenia i obrażania ich podczas spotkań grupowych jak i osobistych. Robienie przez cztery lata z ludzi wariatów nie zachęci do żadnych tańców. Dobrze się stało że wreszcie pokazano mu jakim może cieszyć się poparciem. Jeśli chodzi o jego uczestnictwo w imprezach to trzeba przyznać że jest wszędzie od seniora do przedszkola, tylko nic poza zabawą z tego nie wynika. Ważne jest to że klisza nie pękła a w lokalnych mediach będzie na pierwszym miejscu. On już olać nic nie może bo przez całą kadencję wielu olewał i oszukiwał a tego się nie zapomina.
do Dodo Pl :)
do Dodo Pl :) 4.05.2018, 23:26
dziękuję, już wiem o tobie wszystko :)
Do do Dodo Pl.
Do do Dodo Pl. 5.05.2018, 14:51
Koń by się uśmiał.
TW Zasłużony
TW Zasłużony 4.05.2018, 17:40
W wyborach samorządowych w Złotowie PiS powinien wystawić tylko swoich i nie powinien popierać żadnych lewaków, narcyzów, nowobogackich czy szpicli społecznych. Jeżeli tego nie zrobi to może się samorozwiązać. Kolejne wybory przegrać na rzecz nowo oświeconych prawicowych lewaków to byłby koniec horroru jaki od lat oferuje nam naczelny łącznik Komuny z. PiSem. To nie daje żadnych efektów bo każdy startujący z komitetu PiS przechdzi na stronę lewicy a pisowcy co ich wybrali odchodzą z podkulonym ogonem i przez cztery lata spotykają się na pogadankach z przeszłości nie mając żadnego wpływu na teraźniejszość. To się nie godzi.
MDM
MDM 4.05.2018, 09:54
Ten facet musi odejść. Mają go dosyć ludzie honoru tj. ,zwykli mieszkańcy, ludzie kościoła.
On nie dość że zraził do siebie mieszkańców to jeszcze zniszczył ich środowisko lokalne wprowadzając powszechny konflikt. Zasłynął powiedzeniem ,,Nic nie mogę" i pokazał to w dniu wczorajszym.
Ciekawe co na to wszystko będąca na jego usługach władza pis, władza która ponoć dała mu poparcie w nadchodzących wyborach.
Jola
Jola 4.05.2018, 09:19
Cos potwornego. Frekwencja tragiczna. Pomysl tak prosty ze autor ma chyba z 90 lat i nadal pracuje w Zcas. Zlotow nie ma ludzi w kulturze mlidych, energicznych, z pomyslami i swiezoscia. Ciagle dzueje sie to samo. Drentwe zespoly, dmuchane zamki, najtansze rozwiazania kulturalne nieadekwatne do placonych podatkow. Po wczorajszej ilosvi ludxi skladajacych sie z calego urzedu miasta, dzieci sp1 oraz zcas i muzeum czas na pobudke. Czas na zamiane stolka w zcas. Czas na kogos kto spowoduje ze na wydarzenie w Zlotowie przyjada ludzie z calego powiatu bo na razie mieszkancy uciekli gdzie popadnie. W Starej Wisniewce byla fenomenalna zabawa - proponuje zatrudnic stamtad osobe do organizacji imprez. Bo jak na razie kulturalna porazka trwa. Az strach co bedzie na EEF....
Jolu
Jolu 4.05.2018, 20:29
Zgadzam się z wpisem powyżej. Jolu cóż się dziwić, sporo ludzi głosowało za nowością, zmianą etc. Co mamy - nowy wszedł w buty starego i to *** koślawo. Do pięt mu nie dorasta. Mota się strasznie, wymyśla coraz większe bzdury. Mam nadziję, że już niedługo zauważy, że świat nie składa się z waty cukrowej i kucyków.
dyr
dyr 4.05.2018, 10:11
Ty Jola do szkoły idż pisać się naucz ...
Jola
Jola 4.05.2018, 15:56
Wybacz. Po pierwsze telefon. Po drugie portal nie ma " przypomnien " . Popraw sobie jak jestes polonista
Mieszkaniec
Mieszkaniec 3.05.2018, 23:29
Porażka...Oglądanie "gawiedzi" tańczącej poloneza i trzymającej biało-czerwone kartki nie zapewni frekwencji...Większość mieszkańców odpuściła sobie to kuriozum... a co bardziej zorientowani wybrali się do Starej Wiśniewki czy Margonina...
jola
jola 4.05.2018, 07:03
Jaka gawiedź? To mieszkańcy Złotowa
Do Joli
Do Joli 4.05.2018, 08:20
Nie zrozumiałaś retoryki...Polonez to reprezentacyjny polski taniec narodowy, gdyby zatańczyła go profesjonalna grupa w oryginalnych strojach, frekwencja byłaby murowana. Dla przykładu https://youtu.be/3NIwjX9kmFY A tak, mamy to co mamy........
Jola
Jola 4.05.2018, 09:21
Szkoda wydac talarka. Mysl ze nam sie duzo nie nalezy i bedziemy sie cieszyc z byle czego trwa nadal
Lao
Lao 4.05.2018, 09:13
To było dla złotowian, a nie grupy za grubą kasę.
Zzz
Zzz 4.05.2018, 09:56
To ty tam widziałeś złotpwian a nie grupę przechodniów i spacerowivzów. To była chała na którą też wydano kasę.
Maro
Maro 4.05.2018, 09:44
Frekwencja mówi coś zupełnie innego...Grupa nie musi być profesjonalna-koszty będą znikome, ważne by taniec był reprezentacyjny i podkreślał jego narodowy charakter.
Komisarz
Komisarz 3.05.2018, 23:41
Pracujesz na sukces Adama Pulita - dziękujemy. Nie ustawaj!
Malwina
Malwina 4.05.2018, 09:57
On sam na niego pracuje.
Komisarz Alex
Komisarz Alex 4.05.2018, 09:22
Pracuje na to, żeby program organizowanych imprez odzwierciedlał gusta mieszkańców Złotowa
Colombo
Colombo 4.05.2018, 12:41
Widać jaki burmistrz takie gusta a nawet gusła przy których d..a mu uschła.
Mieszkanka
Mieszkanka 3.05.2018, 18:08
Cos nowego.fajna sprawa.
Też Mieszkanka
Też Mieszkanka 3.05.2018, 20:32
Tylko widownia mała. ....Porażka...




Też to widzę.
Też to widzę. 3.05.2018, 22:18
Tak porażka. Na jednego przybyłego mieszkańca przypadał jeden strażnik.
Takie święto narodowe a pod taką obstawą.
Policja, Straż Miejska a na dodatek Ochrona. Czego ten człowiek się bał, mieszkańców?. Prawdę mówiąc to nawet w Komunie na tym placu tak zmilitaryzowanej imprezy w Złotowie nie było. Zresztą popatrzcie na zdjęcia placu Paderewskiego sprzed jego niechlubnej kadencji i porównana z stanem obecnym. Z jego przyjściem z placu zniknęło życie, dodatkowo wykurzył mieszkańców pl. Paderewskiego z parkingów i to wchodząc w buty niechcianego poprzednika. Zresztą Pulit deklarował że jego rządy będą służyły mieszkańcom a on będzie dla ludzi. Po wyborach pokazał gdzie jest ich miejsce i gdzie ma ich potrzeby. Nic więc dziwnego że tym razem to mieszkańcy się od niego odwrócili co okazali w tak wielkie święto a i do Konstytucji RP mają uprzedzenie gdyż jak zauważono Konstytucja ich nie chroni w żadnej ze spraw przez nich podnoszonych.
Na siłę
Na siłę 3.05.2018, 17:26
Entuzjazmu mieszkańcównie ma. Ludzie podstawieni z urzędów i szkól jak na pochodach pierwszomajowych w poprzedniej epoce. Historia kolem sie toczy.
Konstytucja 3 Maja dla ludu nie dla panów !
Konstytucja 3 Maja dla ludu nie dla panów ! 3.05.2018, 17:24
Jacy mieszkańcy!!! Czy tego nie widać że mieszkańców tam było tylu co kot napłakał. Mieszkańcy pokazali gdzie mają wodzireja Pulita. Wszyscy którzy przybyli mogli na żywo zobaczyć do jakiej niecheci do niego on sam doprowadził mieszkańców. Z okazji wielkiego święta liczył na wielkie zaangażowanie mieszkańców do tego stopnia że nakazał zlikwidowanie szpetnego namiotu, którym to szczycił się długi czas tylko po to aby zrobić na złość mieszkańcom placu. Myślę że sam był zdziwiony frekwencją ale czy to mu da do myślenia, wątpię. Tacy ludzie jak on zawsze kończą tak samo, pasuje do niego jak ulał przysłowie ,, miłe złego początki ". Konstytucja wielka sprawa ale jak można świętować jej uchwalenie z człowiekiem, który na codzień z niej kpi i wogóle nie zwraca uwagi na jej zapisy a jak ją stosuje to tylko przeciwko zwykłym mieszkańcom na korzyść bogatych i wpływowych kolesi.
Widać że nie można !!!!!
Marta
Marta 4.05.2018, 12:44
Ta impreza przypominała żałobę a nie radosne święto. Zresztą jak zawsze.
Sprawdzimy cię
Sprawdzimy cię 3.05.2018, 18:39
Jesteś na równi z wieprzem z chlewa. Oboje jesteście anonimowi i bez nazwiska. Odważny przed monitorem człowieczku.
Małgosia
Małgosia 3.05.2018, 20:30
Kolejny zwolennik tym razem ,,sprawdzimy cię " i to nie anonimowy obecnej urzędowej znieczulicy. Kolejny zwolennik, który po kondzieli z burmistrzem obraża wszystkich.
Nic dziwnego bo kto inny miałby go popierać, napewno tego nie uczyni żaden uczciwy mieszkaniec Złotowa.
Gi8
Gi8 3.05.2018, 17:08
Super, lewactwo leży!
G15
G15 3.05.2018, 18:24
A myślałem że to święto państwowe nie prawicowe. Jeśli coś tu "leży" to zaangażowanie ludzi.

Pozostałe