Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Objazd w stronę Lipki i Złotowa

  • 16.04.2018, 11:48 (aktualizacja 17.04.2018 22:46)
Objazd w stronę Lipki i Złotowa
Ważna informacja ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Debrznie:

W związku z planowaną przebudową przepustu drogowego w ciągu drogi nr 188 (przejazd na trasie Debrzno – Lipka) informujemy, że Zarząd Dróg Wojewódzkich i firma Strabag wyznaczyły oficjalny objazd w kierunku Lipki i Złotowa. Jego trasa przebiega drogą powiatową przez Rozwory. Szczegółowa mapa objazdu została zamieszczona poniżej. Ze względu na uszkodzony przepust na drodze powiatowej, objazd z Rozwór kierowany jest w Kierunku Cierzni, a następnie Buszkowa i Prusinowa.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Władze Debrzna uznały jednak, że wyznaczony objazd jest niewystarczający oraz nieproporcjonalnie długi i w celu ułatwienia mieszkańcom przejazdu w kierunku Złotowa od 16 kwietnia udostępniony do ruchu dla wszystkich samochodów o ciężarze do 3,5 tony będzie sugerowany objazd przez ul. Młyńską oraz przejazd „koło kapliczki”. W maksymalnym stopniu skróci to odległość objazdu remontowanego przepustu.

Aby dodatkowo ułatwić przejazd od 16 kwietnia zostanie także uruchomiony dodatkowy nieoficjalny objazd biegnący przez byłe lotnisko wojskowe. Zostanie on uruchomiony dzięki współpracy Miasta i Gminy Debrzno, Gminy Lipka, Nadleśnictwa Lipka oraz Pana Tomasza Frieske. Objazd ten jest 5-cio krotnie krótszy niż obowiązujących obecnie. Poniżej zamieszczamy plan sytuacyjny tego objazdu oraz objazdu oficjalnego.

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aser
aser 17.04.2018, 22:13
Janusz, a gdzie ta mapa?
A
A 17.04.2018, 22:46
Jest! :)
Hmm
Hmm 16.04.2018, 14:08
A gdzie mapka ?

Pozostałe