Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Kto dostał Nagrodę Powiatu 2017!? Zobacz!

Kto dostał Nagrodę Powiatu 2017!? Zobacz!
Rozstrzygnięto konkurs o Nagrodę Powiatu Złotowskiego za rok 2017

Galę rozpoczął grą na fortepianie Filip Skrzypczyński, maturzysta z CKZiU.

A oto kandydaci i laureaci Nagrody Powiatu Złotowskiego za rok 2017:

Gospodarka i przedsiębiorczość:

Firma Usługowo-Handlowa - ARMA, Lipka nominacja LAUREAT

Mastertrans - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Okonek nominacja

Ekopralnia Magda, Krajenka

PeatCo Spółka z.o.o w Kamieniu nominacja

Róża Wróblewska Makeup by Rose, Zakrzewo

Rolnictwo, przetwórstwo rolne, ochrona środowiska i leśnictwo:

Renata Beger, Nowy Dwór nominacja 

Firma GOLD - LAS, Górzna nominacja LAUREAT

Zakład Usług Leśnych Stryszyk, Lipka nominacja 

Kultura, dziedzictwo narodowe, oświata i wychowanie:

Urszula Belka, Złotów

Jednostka Strzelecka 4001 im. Szarych Szeregów, Złotów nominacja LAUREAT

Paweł Kamiński, Radawnica

Stowarzyszenie Miłośników Motocykli, Brzeźnica

Koło Gospodyń Wiejskich w Osowcu

Gizela Kruczyńska i Teresa Kruczyńska, Złotów nominacja

Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Chór "Sonata" w Okonka nominacja

Joachim Wiese, Międzybłocie

Sport, turystyka i rekreacja:

Klaudia Adamek, Zakrzewo nominacja LAUREAT

Krystyna Błońska, Sypniewko

Barbara Chodera, Złotów

Grupa Odnowy Wsi Drożyska Wielkie

Arkadiusz Król, Krajenka

Grzegorz Peksa, Jastrowie

Jakub Pieniążkowski, Złotów nominacja

MLKS Sparta Złotów nominacja

Adam Tomaszewski, Międzybłocie

Bezpieczeństwo publiczne:

Piotr Müller, Blękwit nominacja

Ochotnicza Straż Pożarna w Lotyniu nominacja LAUREAT

Gabriela Pikulik, Lipka nominacja 

Ochrona zdrowia i opieka społeczna:

Karolina Bąkowska

Caritas Parafii p.w. Matki Bożej od Wykupu Niewolników nominacja

Zofia Dorsz, Kleszczyna

Hipomedical Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji "Zabajka", Stawnica nominacja LAUREAT

Ogólnopolskie Stowarzyszenie "Arka Noego" w Głomsku nominacja

Andrzej Zawiliński, Okonek

Osobowość roku:

Barbara Chodera, Złotów

Drużyna Szpiku przy ZSE im. Jana Pawła II, Złotów nominacja LAUREAT

Anna Gorzewska-Bronk, Augustowo

Arkadiusz Michalski, Krajenka nominacja

Paweł Mikołaj Mikołajczyk, Warszawa nominacja

Jadwiga Zbiżek, Stawnica

Wydarzenie roku:

Envi-Filter Poland Sp. z.o.o, Skórka nominacja

Piknik Historyczny Jastrowie LAUREAT

Nagroda specjalna

25-lecie Blues Express Festival, Zakrzewo LAUREAT

XX edycja Dni Kwitnących Wiśni, Stara Wiśniewka LAUREAT

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
i oby tak dalej
i oby tak dalej 13.04.2018, 22:19
Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych.

Pozostałe