Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Ścieżka z Blękwitu do Klukowa?

Ścieżka z Blękwitu do Klukowa?
Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Paweł Katarzyński, podczas wczorajszej, roboczej wizyty na Złotowszczyźnie spotkał się z wicestarostą złotowskim Danielem Sztychem

Rozmowy na temat inwestycji wyczekiwanych przez lokalną społeczność prowadzono w terenie. Najwięcej uwagi poświęcono planom budowy ścieżki pieszo-rowerowej z Blękwitu do Klukowa, wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 188.

O wadze tego zadania, w kontekście pracowniczych dojazdów do poszczególnych zakładów, podczas spontanicznych, nieplanowanych wcześniej spotkań mówili przedsiębiorcy z firm zlokalizowanych w rejonie Blękwitu.

Starostwo Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aqq
aqq 11.04.2018, 20:59
Jeśli ukaże się artykuł o tym, że przyszła wiosna, zaraz pojawią się komentarze, że przyszła dzięki mądrym rządom PiS-u, wbrew lewactwu z PO, oby jej PSL nie ukradł, przyszła, by patrioci mogli świętować odsłonięcie pomnika, by zdradzieckie mordy wyszły na ulice i zostały rozpoznane. Gdy ktoś rozsądny zapyta, co ma do wiosny polityka, usłyszy zapewne, że jest opcją niemiecką, komunistą, Żydem, ruskim szpiegiem, w najlepszym razie gorszym sortem. A moderator portalu będzie szczęśliwy, że pojawiają się komentarze, czyli ktoś te artykuły czyta. Mnie zaś nurtuje jedno pytanie: czy jako Polacy całkowicie zidiocieliśmy, czy tylko "wstając z kolan" walnęliśmy się w głowę?
WPIS do aqq
WPIS do aqq 11.04.2018, 22:02
No po tym co napisałeś, nietrudno się rozeznać że ponowne zidiocenie ci nie grozi gdyż już raz zaszczepione zidiocenie przez donosicieli na Polskę nie POdlega wyleczeniu lecz ciągłym nawrotom i to jak widać z zwielokrotnionymi objawami głupoty wtórnej.
Chwała Bohaterom, Cześć Ich Pamięci.
Chwała Bohaterom, Cześć Ich Pamięci. 10.04.2018, 22:19
Ważna ścieżka z Blekwitu do Klukowa bo dobra sprawa bo ludziom potrzebna i z tego trzeba się cieszyć że po wielu latach Dyrektor WZDW to zauważył.
Druga ważna wiadomość dla ludzi z całego kraju to to że po ośmiu latach walki mamy Pomnik upamiętniający Tragedię Smoleńską. Tragedię, która miała swój początek długo przed wylotem na 70-tą rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Te dwie największe zbrodnie na nieludzkiej ziemi rosyjskiej podszyte zdradzieckimi plamami zamachu na najważniejsze osoby w naszym kraju nie doczekały się ukarania winnych ale prawda o nich odbiła się głośnym echem na całym świecie.
Dzisiejsze odsłonięcie pomnika poległych w Smoleńsku w dniu 10.04.2010r. stało się symbolem pieczętującym Zwycięstwo Prawdy nad Kłamstwem Smoleńskim i z tego my prawi, wierzący Polacy powinniśmy się cieszyć a prawdę o tej tragedii przekazywać z pokolenia ma pokolenie.

My Naród
My Naród 11.04.2018, 07:31
Zemsta putina , tego ludobójcy za Gruzję .
Putin
Putin 11.04.2018, 10:57
Dobre
My Naród
My Naród 9.04.2018, 10:20
lewacko libertyński timermans przyleciał do Polski z bratnią wizytą - rzygać się chce !
AA
AA 9.04.2018, 16:10
Nie pij, nie będziesz rzygał. Ochlapusie
Dziękujemy
Dziękujemy 8.04.2018, 21:27
Brawo dla Dyrektora WZDW Poznań.
EWA
EWA 7.04.2018, 18:25
Ja znam pana Andrzeja. Jeśli by chodziło o niego to wiem że jest to pan który jak wiele tysięcy mieszkańców nie miał i ma bezpośredniego wpływu na decyzje związane zarówno z miastem jak i powiatem. Wiem też że bezinteresowna działalność tego pana przez dziesiątki lat wielu mieszkańcom w tym i całym rodzinom odmieniła trudy życia na lepsze ba na dużo lepsze. Nigdy za swoją benedyktyńską pomoc nie brał i dzisiaj też nie bierze żadnych pieniędzy. W wcześniejszych latach podejmując się pomocy innym nieraz wiele ryzykował nawet utratę pracy. Komuniści pamiętają mu do dzisiaj że udawało mu się skutecznie przeciwstawić się ich decyzjom podejmowanym przeciwko słabym, zastraszonym czy niezamożnym mieszkańcom. Myślę że w Złotowie niewielu jest takich ludzi jak pan Andrzej, którzy widząc zło wyrządzone innym mają odwagę przeciwstawić się chorym symptomom władzy i to na wszystkich szczeblach tylko po to aby pomóc innym. Dziwi mnie że jest ktoś, kto pyta pana Andrzeja co on zrobił dla Złotowa, myślę że jest on zbyt honorowym człowiekiem aby tłumaczyć się przed maluczkimi. Ja wiem że swoim uporem zrobił wiele bo jeżeli pomaga się mieszkańcom to i miasto ma z jego korzyść. Wiem też że pan Andrzej nikogo nie skrzywdził i nikt przez niego nie płacze, czego nie mogę powiedzieć o pytającym. Mogę przypuszczać że utyskiwania w jego stronę pod różnymi nickami pochodzą od jednej osoby. Jestem prawie pewna że chodzi o samorządowca, który za wszystko co by dla kogokolwiek nawet bez pozytywnego skutku robił, to robi za pieniądze choćby z racji zajmowanych do dzisiaj funkcji z nadania wyborców w tym i pana Andrzeja. Jeśli to jest ta osoba o której działalności ja i wielu moich znajomych wiemy to lepiej by dla niej było aby sończył z swoją chorą hipokryzją.
My Naród
My Naród 6.04.2018, 15:21
wice od wice , czas ucieka , chyba jednak będzie fora ze dwora .Chodnika i tak nie będzie . Kłamaliście osiem lat PZL i PO my wyborcy pamiętamy i nie darujemy tego złodziejstwa jasne !!
My mieszkańcy.
My mieszkańcy. 6.04.2018, 16:14
My Naród do kogo ty pijesz. O ścieżce mówił Dyrektor Dróg Wojewódzkich i nic tu po Starostwie. Jednak dodać trzeba że vice Sztych znalazł się w odpowiednim miejscu i momencie. O to właśnie chodzi aby umieć wykorzystać jedno spotkanie tak aby otrzymać twarde deklaracje od Dyrekcji ZDW. Cieszmy się z tego wszyscy bo to dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Mieliśmy duże szczęście że przy tych rozmowach nie było lokalnego Oficera znawcy rowerów i znikających płaszczyzn rowerowych. Sprzeciw tego pana napewno odwlekło by budowę tej ścieżki na kolejne 20 lat.
Każdy z nas widzi że on tylko jątrzy i jątrzy efekty marne dlatego teraz ścieżki gminne zamienił na miejskie i tam wkłada mieszkańcom przysłowiowy kij w szprychy.
złotowiak
złotowiak 6.04.2018, 17:02
MY mieszkańcy - bzdury gryzmolisz . Jak byś zapomniał co oni złego robili w kraju !!!! Na takie bzdety to nie nas złotowian na taką słabiutką propagandę nabrać jasne !! Wice miał cztery lata na budowę tego chodnika.Ale jak groźba oderwania od koryta zajrzała Sztychowi w oczy to w panice zrobi wszystko chyba wszystko , pożyjemy zobaczymy.
My mieszkańcy
My mieszkańcy 6.04.2018, 17:27
To ty bzdury gryzmolisz. Chcesz mieć wpływ na samorząd lokalny który nic nie robi i zasłaniasz się tym że ktoś coś zrobił w kraju o czym niby zapomniałem. To proszę mi przypomnieć co w kraju złego zrobił Sztych i Dyrektor WZDW. Podaj też co dla kraju dobrego zrobił Oficer miejski i w końcu co dobrego zrobił dla Złotowa, Blękwitu i Klukowa przez dwadzieścia lat.
sas
sas 9.04.2018, 07:48
http://markd.pl/afery_po.pdf
Pnk
Pnk 7.04.2018, 14:19
Panie Andrzeju. A co Pan poza pisaniem w internecie zrobił dla Złotowa?.
oj Pnk
oj Pnk 9.04.2018, 11:06
Co to znów nie on. A oczernienie osoby POzostaje czyż nie tak.
Lulek
Lulek 8.04.2018, 19:41
A może mi Pan pomoże w uzyskaniu świadczenia wychowawczego bo tutejszy urząd mi to skutecznie utrudnia...
Lulek
Lulek 8.04.2018, 19:50
Zwracam się do Pnk....
Anka
Anka 7.04.2018, 16:22
Po raz kolejny tym razem jako Pnk, uczulony człowiek na jakiegoś Pana Andrzeja zadaje głupie pytania. Chciała bym wiedzieć czy ten Pan Andrzej to jakaś publiczna osoba czy tylko ta co jako ość w gardle i na sumieniu stoi tobie Pnk w gardle i na duszy. Jeśli to jest osoba publiczna i komu cokolwiek wyrządziła złego to proszę o podanie jego nazwiska oraz jakie felietony w internecie są pisane przez tego Pana.
Rodzina Betańskich ze Złotowa.
Rodzina Betańskich ze Złotowa. 8.04.2018, 12:12
Pewnie to Panu Wiesławowi pomyliły się role i chyba jako pierwsza osoba publiczna w kraju mając wypełniać uczciwie powinności wynikające z obowiązków do których nikt go nie zmuszał, obraża i atakuje na forach internetowych i nie tylko suwerena (wyborcę), który ma prawo wyrażać swoje niezadowolenie z jego działalności jako wieloletniego radnego miejskiego a dzisiaj powiatowego. Takie zachowanie zasługuje na największe potępienie gdyż demokracja nie polega na ślepym przyznawaniu racji władzy czy radnym, których działanie przynosi więcej szkody niż pożytku w małych społecznościach lokalnych. Wolność Panie Wiesławie nie polega na nakazach i ograniczaniu do minimum swobody życia rodzinom ani ciągłemu kładzeniu kłód pod nogi w tych środowiskach tym bardziej że nikt z nich w swoim otoczeniu jak coś robi to nie robi tego tylko dla siebie. My i nie tylko my widzimy i wiemy na czym wg. Pana polega swoboda obywateli, mianowicie na fałszu i wspólnym z ślepą władzą ograniczaniu ich wolności do tego stopnia że ośmiela się Pan krzyczeć do nich że w swoich dążeniach nie mają racji tylko po to aby zadowolić sługusów nie wszędzie miniongo okresu o którym trudno Panu zapomnieć. Dlatego też jak widzimy jest Pan do nich przyklejony w każdej dziedzinie i to tylko po to aby zadowalając każdą komunistyczną władzę w Złotowie ugrać jak najwięcej dla siebie.
Pamelini
Pamelini 8.04.2018, 19:47
Panie Wiesławie skoro zarzuca Pan innym bierność to może Pan pomoże mi uzyskać świadczenie wychowawcze którego uzyskanie skutecznie mi utrudnia urzędnik.... na nic postanowienie sądu....
AK
AK 8.04.2018, 16:31
Rodzina Betańskich ze Złotowa.- ile kilogramów narkotyków zużywacie ?! Bo piszecie takie bzdury że ręce opadają .Narracja libertyńsko lewacka łatwa do rozpoznania .Takim agresywnym językiem POsługują się totalni donosiciele , folksdojcze róża thum fon on SBek boni kudrycka sprzedawczyk lewandowski ,co majątek za nędzne grosze opylał kolesiom ...
Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Psy szczekają karawana jedzie dalej. 8.04.2018, 19:17
Nawet w skrócie AK masz swoje odzwierciedlenie jako Autohton-Komunista. Taki jak ty jest najgorszym chwastem tych rejonów a może i Polski. Wiem że takich jak ty jest wielu z tegp też powodu ma naszych ziemiach Komunizm się nie skończył. Przemawia przez ciebie sowieckie ścierwo, które za rubel dla nikogo nie przejawia empatii. Tacy jak ty to zbędny nawóz, który po sobie pozostawili Towarzysze, którzy dzisiaj z całych sił udają pplitycznych obojniaków. Ty i tobie podobni w każdym gnoju czujecie się super ważne aby mieć Pana z batem nad sobą lub kasę i to z obojętnie jakiego źródła. Na takich sukinkotów jest tylko jedna rada:
AK
AK 8.04.2018, 19:55
Psy szczekają karawana jedzie dalej. - za dużo alkoholu i narkotyków buszmenie lewacki .TVN+SB+WSI=PO
Do AK
Do AK 8.04.2018, 20:24
Ciekawy masz życiorys.
obserwator
obserwator 6.04.2018, 20:15
My mieszkańcy - widzę że wypływa z ciebie lewacko genderowskie POdłe dziadostwo które wraz z kastą cwaniaków w togach donosi na mój kraj Polskę , do niemic i nie tylko !!! Dla Postkomuny jest nie istotne czy są pod butem moskwy tudzież brukseli jasne !!!
Jesteśmy w Europie
Jesteśmy w Europie 8.04.2018, 13:23
lepiej pod butem kleru (od Rydzyka) i nazioli spod PiS-u?
Całe litry jadu i żali wylewasz nieudaczniku - co ty zrobiłeś dla Polski?
Polka
Polka 8.04.2018, 22:24
Ja też dużo zrobiłam dla Polski. Od 1992r pracuję w niemczech, wycieram tam cztery litery geringom.
AK
AK 9.04.2018, 06:56
POdzięuj za wycieranie *** SSmanom POstkomunie trzeciej RP która zniszczyła nasz kraj gospodarczo i mentalnie jasne !!
do obserwator
do obserwator 6.04.2018, 21:10
Obserwator. Nawet mógłbym przychylić się do twojego wulgarnego komentarza ale pod warunkiem że odpowiesz na pytanie; Co ma wspólnego Ruch Genderowski, POdłe dziadostwo, kasta cwaniaków, donosicoele na twój kraj z ścieżką do Klukowa.
Ps.
Nie chcesz być pod butem moskwy ani brukseli a zgadzasz się na bycie pod pod wpływem, nie alkoholu lecz własnej głupoty
pewniak
pewniak 7.04.2018, 06:59
To PZL nie broniło Polski w muzułmańskiej unij brukselskiej , to PZL wydłużyła wraz z POstkomuną i za zgodą SLDowców wiek emerytalny, to PZL z kolesiami PO SLD SB WSI okradli OFE 167 miliardów zł miano przekazać do zasypania dziury budżetowej .Ostatecznie do budżetu trafiło 150 miliardów (po drodze ukradziono 17 miliardów). To PZL PO budując niby elektrownię atomową wydali 3 miliardy zł ,a do dzisiaj nie ustalono nawet miejsca jej budowy!!!!!!!!!!!!! Mogę tak bez końca MY pamiętamy i nie damy się nabrać na jakiś chodniczek .Który bez żadnej łaski powinien być zrobiony jak remontowali drogę !
Przypomnę
Przypomnę 7.04.2018, 12:43
Zobaczymy co My pamiętamy,
w wyborach
samorządowych..
byłoby pięknie jak w każdym ładnym miescie
byłoby pięknie jak w każdym ładnym miescie 6.04.2018, 10:18
A Piotr Głowski Facebook , Prezydent Piły pochwalił się zdjęciami ile to kwitnie w Pile tulipanów i Szafirków , posadzonych jesienia przez Wielkopolski Zarzad Dróg w Poznaniu.
Może w Złotowie tez posadzą takie cebuki kwiatowe bo na zebraniu Złotowian z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego i Prezydentów miast:Pozniania i Piły, Pan V-ce Starosta Daniel Sztych ,wypomniał Marszałkowi woj.wielkopolskiego,że "województwo wielkopolskie nie kończy sie na Pile". Zapominają o Złotowie. Brawo Panie D.Sztych.
Nareszcie
Nareszcie 6.04.2018, 09:08
No i to się chwali. Ścieżka rowerowa bez oficera.
Autohton
Autohton 6.04.2018, 08:40
Tak to jest bardzo potrzebne. Można by rzec inwestycja na wczoraj.
Z
Z 6.04.2018, 00:44
W końcu coś mądrego! Niestety bardzo niebezpiecznie jest na tym odcinku drogi, a mieszkańcy Klukowa chyba od 20 lat zabiegają o ścieżkę.
T
T 6.04.2018, 09:10
A kto tyle mieszał z tą ścieżką bodajże rowerową.

Pozostałe