Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Dla karmiącej mamy

  • 21.03.2018, 22:45
Dla karmiącej mamy

Burmistrz Złotowa, Adam Pulit, na swoim profilu na fb zamieścił zdjęcie i pytanie: - Drogie złotowskie mamy, planujemy zakup dwóch takich ławeczek dla kobiet karmiących. Czy to dobry pomysł, a jeśli tak to gdzie je ulokować? Proszę o opinię.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Prosimy o opinie!

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mama
Mama 13.04.2018, 14:22
Przewijaki i koryta też dla picu, każdy pyta.
Panie bul-mistrzu
Panie bul-mistrzu 25.03.2018, 12:22
A kiedy sauny na mieście.
to ma być nowa inwestycja Burmistrza
to ma być nowa inwestycja Burmistrza 23.03.2018, 10:26
Żenada .Tam,w Chorwacji jest klimat środziemnomorski i kilka miesiecy wiecej jest ciepła niż w zimnej Polsce.Kazda matka w Polsce ma wózek,w którym może szybko wymienic pampersa.tam noszą na rękach dzieci,w chustach i dlatego tam takie ławeczki.Niedawno tam była wojna ,pamietamy jak Jugosławia się podzieliła na te małe państwa.Domy w Chorwacji jeszcze maja ślady kul.Wczasy tam sa najtańsze.Kto za Złotowa tam był na wczasach i zobaczył te ławeczkę ?
Głos na Burmistrza w dół !!!
Mania
Mania 22.03.2018, 19:34
Zauważyć trzeba że nie wiele mam zdecyduje się na wystawienie gołej (mokrej) pupy swej pociechy na dworze w miejscu nie osłoniętym od wiatru. Dwa- jak z czystością tegoż urządzenia ?
Wyborca
Wyborca 22.03.2018, 15:06
To są te inwestycje burmistrza w tej obstrukcyjnej i przegadanej kadencji.
Degręgolada
Degręgolada 22.03.2018, 14:25
Burmistrz ,, i po co Ci to było.
Fraszka Jana
Fraszka Jana 22.03.2018, 14:20
Postępek męski - uśmiechem witać klęski
Flaszka Adama
Flaszka Adama 25.03.2018, 13:15
Otóż to, Otóż to.
Kasia
Kasia 22.03.2018, 13:24
Boże jakie to straszne!
Proszę o wynik
Proszę o wynik 22.03.2018, 15:13
Jak tam sondaż Burmistrza dla Burmistrza na Faceboku?
Michal
Michal 22.03.2018, 13:06
Chyba zart!
Ryś
Ryś 22.03.2018, 11:31
Proponuję jeszcze dorzucić konika bujanego, ale takiego porządnego!!! (może być również- dzik, łania byle na biegunach) i zamontowanie na okrągłym basenie, który miał być rewolucją architektoniczną w mieście. Może konik na biegunach kogoś przyciągnie do tego cudu architektury, bo świeci pustkami. Niebieska farba olejna, którą pomalowano polbruk już się łuszczy. Jak tam mgiełka wodna letnią porą, będzie działać? Totalny odjazd - typowe tematy zastępcze jak dla mnie.
Anka
Anka 22.03.2018, 10:13
No całkiem odpłynął. To ja się mam w tym korytku położyć. Przecież mam wózek bo chyba chodzi o niemowlaków a jak karmię to siedzę a dziecko mam przy sobie. Panie burmistrzu nie zaliczam siebie do zwierząt i żłób na ulicach jest mi niepotrzebny. Ponadto przy takiej ostoji czuła bym się jak łania w mieście. Czy o to chodzi. Nie panie burmistrzu to nie ta dziedzina. Myślę że gdyby chodziło o przewijaki to tak ale na pl. zabaw dla dzieci i nie na chodnikach, pozatym takie przewijaki powinny być pod pełnym zadaszeniem i osłonięte przed gapiami czy ptasimi odchodami. Zadaszenie dla matki a nie dziecka jest niesmaczne i trudne do zaakceptowania.

Pozostałe