Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Jubileusz państwa Poturalskich

  • 13.03.2018, 15:41
Jubileusz państwa Poturalskich
12 marca 2018 r. w sali ślubów Urzędu Gminy i Miasta w Jastrowiu, odbyła się uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.

 Burmistrz Gminy i Miasta Piotr Wojtiuk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Piotrem Kurzyną oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Jolantą Żendel mieli zaszczyt i przyjemność podejmować parę, która pół wieku temu złożyła oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Państwo Urszulę i Jerzego Poturalskich zam. w Brzeźnicy

Małżonkowie uhonorowani zostali Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Aktu dekoracji medalami dokonał Burmistrz, który podkreślił, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa rodzina, będąca fundamentem życia społecznego. Uroczystość odbyła się w podniosłej i serdecznej atmosferze. 
W tak ważnej chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów od rodziny i przyjaciół. Po części oficjalnej wzniesiono toast za wytrwałość, zdrowie i szczęście. na dalsze lata.
Jubilatom składamy najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic.

USC Jastrowie, www.jastrowie.pl

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe