Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Pamięci pani Ireny

  • 12.03.2018, 18:32 (aktualizacja 12.03.2018 18:48)
Pamięci pani Ireny
Dzisiaj w ZCASie rozegrano I Memoriał Szachowy imienia Ireny Jarząb

Pani Irena była świetną szachistką, godnie reprezentującą miasto Złotów i klub Ziemowit. Odeszła w 2017 roku, stąd memoriał upamiętniający jej osobę. W pierwszym memoriale w turniejowe szranki stanęło sześć zawodniczek, podzielonych na dwie kategorie - młodszą i starszą, grając w systemie kołowym 5 rund. W młodszej kategorii triumfowała Natalia Andruszko, przed Laurą Milancej  i Emilią Róg Powałką. W kategorii starszej zwyciężyła Mariola Kurzawa, przed Martą Sawicką i Zuzią Tomczyk. Gratulujemy!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Mariola Kurzawa to dobrze znana osoba sympatykom królewskiej gry, ale pod jej panieńskim nazwiskiem Brzezińska, gdy zdobywała laury w ogólnopolskich turniejach! Pani Mariola mimo wciąż młodego wieku to już legenda szachów grodzie nad Głomią! Oto najważniejsze osiągnięcia M. Kurzawy - Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek: medal brązowy (Grudziądz 1994 – U12), VI m. (Nadole 1996 – U14), IX m. (Grudziądz 1993 – U12), X m. (Biała Podlaska 1992 – U10). 

Wszystkie uczestniczki otrzymały medale, dyplomy i upominki rzeczowe, wręczone przez organizatora - pana Bolesława Wadycha, który zapowiedział, że kolejne memoriały będą bardziej obsadzone i z większym rozmachem organizacyjnym. Już teraz zapraszamy!

Janusz Justyna

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe