Sobota, 17.03.2018, imieniny: Reginy, Patryka, Zdyszka

Pamięci pani Ireny

Pamięci pani Ireny
Dzisiaj w ZCASie rozegrano I Memoriał Szachowy imienia Ireny Jarząb

Pani Irena była świetną szachistką, godnie reprezentującą miasto Złotów i klub Ziemowit. Odeszła w 2017 roku, stąd memoriał upamiętniający jej osobę. W pierwszym memoriale w turniejowe szranki stanęło sześć zawodniczek, podzielonych na dwie kategorie - młodszą i starszą, grając w systemie kołowym 5 rund. W młodszej kategorii triumfowała Natalia Andruszko, przed Laurą Milancej  i Emilią Róg Powałką. W kategorii starszej zwyciężyła Mariola Kurzawa, przed Martą Sawicką i Zuzią Tomczyk. Gratulujemy!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Mariola Kurzawa to dobrze znana osoba sympatykom królewskiej gry, ale pod jej panieńskim nazwiskiem Brzezińska, gdy zdobywała laury w ogólnopolskich turniejach! Pani Mariola mimo wciąż młodego wieku to już legenda szachów grodzie nad Głomią! Oto najważniejsze osiągnięcia M. Kurzawy - Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek: medal brązowy (Grudziądz 1994 – U12), VI m. (Nadole 1996 – U14), IX m. (Grudziądz 1993 – U12), X m. (Biała Podlaska 1992 – U10). 

Wszystkie uczestniczki otrzymały medale, dyplomy i upominki rzeczowe, wręczone przez organizatora - pana Bolesława Wadycha, który zapowiedział, że kolejne memoriały będą bardziej obsadzone i z większym rozmachem organizacyjnym. Już teraz zapraszamy!

Janusz Justyna

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe