Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Czujniki już mierzą

  • 11.03.2018, 20:19 (aktualizacja 11.03.2018 21:16)
  • Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
We
We 12.03.2018, 19:23
Dzieki Ci wodzu co rządziłeś ponad 30 lat za ten smród w Złotowie.
PO
PO 17.03.2018, 18:53
We jak on będzie kandydował ty pierwszy na niego zagłosujesz.
WPIS
WPIS 13.03.2018, 11:11
We,,,,,jesteś jak ciemniak w oślej ławce. Ten smród nie ma nic wspólnego z 30 letnimi rządami poprzedniego wodza. To on przyczynił się do tego że wiele tysięcy nie tylko złotowian ma gdzie mieszkać i żyć. O tym jakie będzie ogrzewanie zdecydowali jego następcy, którzy od 1990 r w tym temacie nie zrobili nic. Mowa o demokratycznim lekarstwie czyli samorządzie, które przez lata decydowało o niczym. Przecież to oni przyczynili się do rozebrania K2, to oni oddali udziały miasta w Energetyce Cieplnej, to oni podjęli milionowy niewypał gazowy w mieście w końcu to oni niczegp oprócz budynków socjalnych nie wybudowali. Gdyby poprzedni wódz w latach znienawidzonego komunizmu tak rządził to napewno nie miał byś możliwości mieszkania w blokach i czystym mieście, tylko tkwił byś w starej budzie odmalowanej od frontu i produkując smog ale pod warunkiem że stać cię by było na węgiel. W tym aspekcie nie należy mylić komunistycznego ciemnogrodu z tym co w tak trudnym okresie powstawało i funkconowało w Złotowie za panowania Wełniaka. Teraz oprócz bujania w chmurach nic nie powstaje a Złotów puchnie w absurdzie. Obecny wódz słynie z niszczenia wszystkiego co dokonał poprzednik jak i siania konfliktów w mieście. On zastał Złotów uporządkowany i zostawi zrujnowany. To pewne!
My Naród
My Naród 13.03.2018, 11:43
WPIS - widać że czerwona żółć lewacki POmocie wylewa się tobie z mózgu jak w ogóle go masz !! Boli że wszystko idzie jak trzeba ,że lewactwo złotowskie jest na wymarciu i bardzo dobrze .To wy SLDowska POmroczność jasna zmusiliście młodych Polaków do wyjazdu z kraju za pracą !!! A efekty są widoczne dziś - brak rąk do pracy .Pamiętacie ich hasło wyborcze '' BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ MORDO TY MOJA ''
WPIS
WPIS 14.03.2018, 13:41
Oj My Naród z twojego wpisu widać ż to ty jesteś lewakiem a żółć przelewa ci sie w kulturze słowa. No cóż wyjechać nie wyjechałeś dlatego u boku POLewizny łatwo ci się wynaturzać. Pracować chyba też nie chcesz bo jak by było odwrotnie to nie zasłaniał byś się innymi. Takiego POplętania jakiego doznałeś w swoim komentarzu nie da się leczyć dlatego nie wypowiadaj się w imieniu narodu bo Naród to Mądrość a nie pusta głowa z mięsem na języku.
Ze zdrojòw piszę
Ze zdrojòw piszę 12.03.2018, 17:23
Zdroje
tensamcham
tensamcham 12.03.2018, 13:17
porywający artykuł
"Na Spichrzowej (czujnik na spichlerzu) czerwono..."
Zośka
Zośka 12.03.2018, 12:54
Zapraszam wieczorem na osiedle "Za Rzeką" - okolice Biedronki.
Z
Z 11.03.2018, 23:18
Na Jeziornej czujnik nie działa.
Smok
Smok 12.03.2018, 11:22
Zdechł od smrodu
Zabawa trwa.
Zabawa trwa. 11.03.2018, 21:43
Pic na wodę i fotomontaż.
yyy
yyy 11.03.2018, 21:00
link do czujników ??
Romeo
Romeo 11.03.2018, 20:37
Wymysł Pulita hehehe
uko