Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Borowicz mistrzem podlodowym

  • 11.03.2018, 16:28 (aktualizacja 11.03.2018 17:38)
Borowicz mistrzem podlodowym
Członkowie Koła Miejskiego PZW Złotów walczyli dzisiaj w Podlodowych Mistrzostwach Koła o Puchar Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnego Zacisze

Piękna, słoneczna pogoda, gruba pokrywa lodu na Jez. Zaleskim, dobre humory sprzyjały wędkarzom z Koła Miejskiego PZW w Złotowie, którzy w niedzielne przedpołudnie, 11 marca 2018 r. przeprowadzili Podlodowe Mistrzostwa Koła o Puchar CWK "ZACISZE". Podczas trzech godzin wędkowania okazało się, że dominującą ryba łowioną przez zawodników była płotka, krąp i okoń był łowiony sporadycznie.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Oto podium mistrzostw KM PZW Złotów:

1. Józef Borowicz 4.300 kg,

2. Grzegorz Małaczek 3.685 kg,

3. Karol Szpot 3.185 kg.

Puchary dla najlepszych zawodników wręczył Arkadiusz Janczewski - szef CWK "ZACISZE", któremu należą się podziękowania za przygotowanie smacznego obiadu dla wędkarzy. Pośród wszystkich uczestników zawodów zostały rozlosowane nagrody w postaci akcesoriów wędkarskich. Do zobaczenia za rok.

Gratulujemy!

 

(jj)

Zdjęcia (49)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe