Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Rok krajeńskich seniorów!

  • 9.03.2018, 17:21 (aktualizacja 09.03.2018 17:25)
Rok krajeńskich seniorów!
7. marca 2018 roku, w Krajeńskim Ośrodku Kultury odbyło się Walne Zebranie Krajeńskiego Koła Emerytów i Rencistów. W zebraniu, obok członków stowarzyszenia brali udział burmistrz Gminy i Miasta Krajenka Stefan Kitela i dyrektor Krajeńskiego Ośrodka Kultury Karol Adler.

Duża część aktywności seniorów odbywała przy współudziale burmistrza i KOK. 2017 rok zaczęliśmy od Spotkania Opłatkowego, po którym uczestniczyliśmy wspólnie w koncercie kolęd góralskiej kapeli „Turnioki”. Drugim przedsięwzięciem była Akademia Seniora, w ramach której odbyły się warsztaty twórcze. Niezapomnianym wydarzeniem była nauka gry w golfa na polu golfowym w Olszewce, oraz warsztaty śpiewu białego prowadzone przez Karolinę Rosocką. W naszej Akademii, seniorzy uczyli się również samoobrony, tańca, makramy, florystyki, czy malarstwa. Dzięki instruktorom i animatorom: Klaudii Siekańskiej, Patrycji Kajewskiej, Jarosławowi Skura, Jolancie Surmie, Krystynie Witkowskiej, Danucie Popławskiej i Genowefie Łagowskiej (Prezes Stowarzyszenia) nasi Seniorzy mogli uczestniczyć w wielu zajęciach ruchowych i artystycznych. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się spotkania integracyjne w Maryńcu i Krajence z muzyką, tańcami i ogniskiem, zabawy z okazji Dnia Seniora (z koncertem Ewy Czajki) i Sylwestra. Wybraliśmy się również do skansenu w Osieku nad Notecią. Wymieniamy tu tylko przedsięwzięcia współorganizowane przez KOK i burmistrza GiM Krajenka, innych aktywności było równie dużo! 
Ten rok zaczęliśmy od przekazania przez burmistrza Stefana Kitelę pomieszczeń na siedzibę Krajeńskich Seniorów i przedstawienia planów na najbliższy czas. 
Rok 2018 zapowiada się równie aktywnie i twórczo (w warsztatach śpiewu białego weźmie udział aż 55. Seniorów!!!) a to dopiero początek!
Gratulujemy Pani Prezes Genowefie Łagowskiej i Zarządowi Stowarzyszenia absolutorium, a wszystkim Seniorom aktywności!

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

KOK Krajenka

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe