Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Galeria złotowska - budowa wkrótce ruszy !

  • 9.03.2018, 16:49 (aktualizacja 09.03.2018 17:15)
  • Janusz Justyna
Galeria złotowska - budowa wkrótce ruszy !
Na terenie zapowiadanej od pewnego czasu budowie galerii handlowej w Złotowie ruszyły prace porządkowe

Inwestycję na terenie przy ul. Woj. Polskiego w Złotowie na tyłach Domu Polskiego i Magazynu prowadzi Media Expert Invest. W planach jest budowa galerii handlowej (ok. 5 tys. m2), parking na ponad 90. miejsc, siłownia na świeżym powietrzu, infrastruktura dla osób niepełnosprawnych, zejście nad jez. Baba. Obecnie są prowadzone prace porządkowe, które pozwolą po ich zakończeniu na ruszenie z faktyczną budową obiektu. Wówczas teren zostanie ogrodzony, a roboty mają postępować bardzo szybko. Budowa galerii daje ponadto szansę na poszerzenie zasięgu sieci ciepłowniczej złotowskiej ciepłowni.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Oddanie galerii do użytku planowane jest na rok 2019.

(jj), fot. Jan Cichy

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jarosław
Jarosław 10.03.2018, 21:11
Nie wiecie jakie tam były kary za przekroczenie terminu rozpoczęcia inwestycji?
niech się tam zagrzebią
niech się tam zagrzebią 10.03.2018, 19:38
Skąd te chójki są? Tabilcy budowlanej nie widzę, to raczej nie nasza lokalna firma. Choj im na grzebień. Tablicy rozbiórkowej też nie widziałem . .
Zosienka, stasienka cuż mam rzec
Zosienka, stasienka cuż mam rzec 10.03.2018, 19:05
"Na terenie zapowiadanej od pewnego czasu budowie galerii handlowej w Złotowie ruszyły prace porządkowe" To niestety nie są prace porządkowe, ale rozpaczliwa walka z utwardzeniem gruntu. To gubi często nowobogackich, kiedy wydaje im się, że mogą wszystko , nawet oszukac naturę. Branżyści dobrze wiedzą, że ostatni odcinek w proporcji 1/3 działki jest posadowiony na części bagienno-torfowej. Co ciekawe, były jeszcze próby wyłuskania od miasta większej części tego bagna poza na zasadzie dokupienia pozaprzetargowego. Prosze dokładnie się przyjżeć na czym polegają prace. Koparka ładuje urobek na ciężarówkę, następnie wywrotka wywozi ją w głąb działki, po czym walec ze specjalnym wałem zębatym ubija grunt. Jestem bardzo ciekawy kto podpisał się pod badaniami gruntu? :-) To będzie ciekawa potyczka z naturą. Pewnie będzie powtórka z pobliskiej promenady-widmo, która na wiosnę znika pod wodą. No ale to nie jedyna niespodzianka pozostała po starej władzy w mieście.
oki
oki 11.03.2018, 09:10
W nowoczesnym budownictwie na wszystko jest sposób.Zauważ,że na tej samej linii brzegowej leszcz postawił wielki dom i posadził krzewy orzechów laskowych,które swymi korzeniami utrzymają ziemię bez osuwania się.Baba tak wysoko nigdy nie podejdzie nawet przy najwiekszych roztopach.
Podatnik
Podatnik 9.03.2018, 19:12
Czy w Złotowie jest rynek na galerię handlową? Kto za to odpowiada żeby dać zgodę na taką inwestycję, która dobije złotowskich sklepikarzy?
My Naród
My Naród 10.03.2018, 08:33
Były naczelnik wełniak i jego czerwoni kolesie dali POawolenie na budowę tej galerii .
inTERESa
inTERESa 10.03.2018, 18:54
Wadium było wpłacone po 14 00, szef pilnował osobiście.
My Naród opamiętaj się.
My Naród opamiętaj się. 10.03.2018, 14:42
A co ci szkodzi galeria, wolałbyś chlew z pozwolenia obecnego burmistrza. Powinieneś zrozumieć że on i tak ogłosi jako swój sukces budowy Galerii., podobnie jak rozbudowa sieci ciepłowniczej. Przecież nie burmistrz decyduje czy i jakie będzie ogrzewanie a mimo to buduje i rozwija swoją działalność jako podbieracz czyichś pomysłów.
Oman
Oman 10.03.2018, 19:34
Rozbudowa sieci jest pomysłem? Może to zwykła potrzeba czy konsekwencja. Myslę że sieć ciepłownicza to pomysł juz bardzo stary i nie należał do nas.
bez paniki
bez paniki 9.03.2018, 19:43
Nie dobije sklepikarzy bo to będzie powiększony Media-Ekspert bo tam im za ciasno i za wysoko.
Borys Głupka
Borys Głupka 9.03.2018, 19:05
No właśnie budowa ruszyła, ale próżno szukać budowlanej tablicy informacyjnej i BHP, wymaganej podczas budowy. Z tego wynika, że to nie budowa tylko równanie terenu.
DFR
DFR 16.03.2018, 16:29
Pani rad...erg myje popołudniami pieczarki w swoim biznesie a w dzień nie wszystko widzi. Widzi tylko to co zechce widzieć.

Pozostałe