Środa, 19.12.2018, imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Dzień Kobiet na komendzie

  • 9.03.2018, 00:08 (aktualizacja 09.03.2018 00:12)
Dzień Kobiet na komendzie
W obchodzonym wczoraj Dniu Kobiet również w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie nie zabrakło życzeń z okazji tego święta. Składając policjantkom i pracownicom cywilnym życzenia Komendanci złotowskiej jednostki życzyli Paniom spełnienia marzeń, codziennego optymizmu i satysfakcji zawodowej.

8 marca jest dniem, w którym kobiety mają szczególną okazję do świętowania. Dzisiejszy Dzień Kobiet uroczyście obchodziły policjantki i pracownice cywilne Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Na uroczystym spotkaniu z przedstawicielkami płci pięknej komendanci złotowskiej jednostki mł. insp. Robert Chwedczyk i nadkom. Marcin Kowalski złożyli wszystkim policjantkom i pracownicom cywilnym życzenia spełnienia marzeń, realizacji planów, szczęścia, codziennego optymizmu i satysfakcji zawodowej oraz powodzenia nie tylko w pracy, ale też w życiu osobistym. Wszystkie Panie zostały zaproszone na słodki poczęstunek, a każda z Pań została obdarowana różą.

Życzenia policjantkom i pracownicom cywilnym złożył również Kapelan złotowskiej jednostki Ks. Grzegorz Fabiszak, który jednocześnie obdarował Panie pamiątkowym aniołkiem.

Życzenia dla Policjantek wraz ze słodkim poczęstunkiem przesłali również seniorzy z Dziennego Domu Senior Wigor w Złotowie.

Życzymy kobietom, żeby każde kolejne święto spędzały zawsze w takiej właśnie życzliwej atmosferze.

IW

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe