Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Wino, Kobiety, Poezja i Śpiew

  • 7.03.2018, 22:03 (aktualizacja 07.03.2018 23:06)
Wino, Kobiety, Poezja i Śpiew
Gospodarze Folwarku Hawaje zaprosili dzisiaj gości na wyjątkowy Dzień Kobiet - wieczór poezji Włodzimierza Pankiewicza "Z kwitnących ust Twoich..."

Za stołami zasiadło ok. 150 osób (głównie panie) zasłuchanych w piękną poezję Włodzimierza Pankiewicza, recytowaną przez Joannę Stańkowską. Wokalnie spotkanie okrasiły Julia Fifielska, Zuzanna Gruba oraz Weronika Zaborowska. Każde wykonanie było nagradzane gorącymi oklaskami. Radny Sejmiku Wielkopolski, Henryk Szopiński, przekazał p. Ewie Ginda-Kopeć nagrodę "Złoty Herb", w kategorii rolnictwo i agrobiznes, przyznaną w minioną sobotę. Po zakończeniu uczty duchowej, gospodarze serwowali na stoły wyroby kulinarne z własnej kuchni, w tym dziczyznę oraz wino i nalewki.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Impreza bardzo udana, pani Ewa i jej mąż Norbert zaprosili na kolejne, w najbliższym czasie będzie to recital z repertuarem piosenek Edith Piaf oraz koncert zespołu mandolinowego "Frygi". Zapewne z nadkompletem publiczności!

(jj)

Zdjęcia (49)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe