Wtorek, 18.12.2018, imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury

Złotowska Karta Turysty

  • 28.02.2018, 14:54 (aktualizacja 28.02.2018 15:17)
Złotowska Karta Turysty
Dzisiaj w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie odbyła się inauguracja Złotowskiej Karty Turysty.

Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit otworzył spotkanie krótkim wystąpieniem, przedstawił oraz przywitał przybyłych gości. Na spotkanie przybyli partnerzy samorządu, którzy już złożyli deklarację uczestnictwa: Agroturystyka Nad Kamionką Państwo Dorota i Józef Kondras; Bajokajaki Pani Kinga Sobieszczyk; Gospodarstwo Agroturystyczne " U Stasia" Pani Marta Glugla; "Nad Jeziorem" Państwo Lilla i Chrystian Brzezińscy; "Pseudobiegaczki" Pani Agnieszka Ceranowska; Restauracja 'Poziomka" Pani Anna Kanurska; Szkoła Podstawowa nr 2 Pani Beata Buczkowska-Linke.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Małgorzata Chołodowska - zastępca burmistrza, przybliżyła zebranym szczegóły programu, prezentując jednocześnie stronę internetową zlotow.pl i zakładkę, w której umieszczone zostaną informację dotyczące partnerów Programu.

Kolejnym etapem była dyskusja nad ewentualną zmianą strony, możliwościach jej rozbudowy oraz przedstawienie pomysłów i sugestii.

(jj)


 

 

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
No to się rozwijamy.
No to się rozwijamy. 28.02.2018, 18:44
Ciekawe czy ta karta turysty będzie otwierała drzwi miejskich zasobów mieszkaniowych w bydynkach, które za sprawą kolejnych par burmistrzowskich mogą już uchodzić za światowe dziedzictwo anty działalności samorządu przeciwko mieszkańcom. Po tych budynkach turystów powinien oprowadzać sam burmistrz z swoją z- cą bo to oni z uwielbieniem kładą kłody (pseudo przepisy) pod nogi mieszkańcom zniszczonych budynków. Tak na marginesie to ciekawi mnie kiedy i gdzie odbędzie uroczyste wręczanie mieszkańcom miasta i nie tylko kart stanowiących wejściówki do centrum miasta. Myślę że wtedy to burmistrz który opanował większość placów i ulic pod parkomaty wątpliwych parkingów miałby z tego wiele radości szczególnie kiedy wejściówki podlegały by cyklicznej opłacie.

Pozostałe