Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Sparta na podium! Miłosz Toczek - najlepszy bramkarz!

  • 12.02.2018, 23:49
Sparta na podium! Miłosz Toczek - najlepszy bramkarz!
W miniony weekend w Wapnie rozegrano Finał Halowych Mistrzostw OZPN w Pile w kategorii Trampkarzy

Do rywalizacji przystąpiły Fair-Play Złotów, Nielba Wągrowiec, MOSiR Piła, Sokół Damasławek, Sparta Złotów i gospodarze, Unia Wapno. Sześć zespołów rywalizowało systemem każdy z każdym. Zaciętą rywalizację stoczyły między sobą pilski MOSiR i wągrowiecka Nielba. Obydwie drużyny zdobyły dwanaście punktów. Jednak w bezpośrednim starciu lepsi byli zawodnicy z Piły. Dzięki zwycięstwu 1:0 z nielbistami to pilanie mogli cieszyć się z tytułu mistrzowskiego. Na trzecim miejscu uplasowała się Sparta Złotów, która miała lepszy bilans bramkowy od gospodarza, miejscowej Unii.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Wyróżniono także najlepszych zawodników. Królem strzelców został Kasjan Lipkowski (Nielba Wągrowiec), który strzelił 8 bramek. Tytuł najlepszego zawodnika zgarnął Hubert Kobusiński z MOSiR Piła.

Najlepszym bramkarzem został Miłosz Toczek, reprezentujący barwy Sparty Złotów. Brawo!!!

Nie zabrakło delegacji pilskiego OZPN na czele z Prezesem Adamem Lubońskim. Towarzyszyli mu Jarosław Zając, Zygmunt Świtała oraz Ryszard Garski. Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele lokalnych władz samorządowych: Wójt Gminy Wapno, Zbigniew Grabowski i Przewodniczący Rady Gminy, Radosław Kubisz. Nie zabrakło też prezesa miejscowej Unii, Henryka Rogalskiego. Zmagania zawodników sędziowali Ryszard Woźniak i Wojciech Bukowy. 

 

OZPN Piła, fot: ZM

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.02.2018, 12:31
Brawo!!!!

Pozostałe