Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Wypadł z drogi, uderzył w drzewo

Wypadł z drogi, uderzył w drzewo
Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 188 Poborcze-Lipka, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo

Pojazdem podróżował tylko kierowca, który po uderzeniu pozostawał w pojeździe bez możliwości jego opuszczenia skutkiem doznanych urazów i rozbitego pojazdu. Służby ratownicze w tym wypadku zostały powiadomione niemal natychmiast ze względu na to, iż w niedalekiej odległości wracał ze służby funkcjonariusz komendy powiatowej PSP w Złotowie. Drogą radiową powiadomił stanowisko kierowania PSP w Złotowie i niezwłocznie przystąpił wraz z kolejnymi uczestnikami ruchu drogowego do udzielania niezbędnej pomocy.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Do zdarzenia w celu wsparcia prowadzonych już działań zadysponowano jednostki ochrony przeciwpożarowej z Lipki i Złotowa. Przybyłe siły zabezpieczyły teren działań, przy użyciu narzędzi hydraulicznych rozpoczęto wykonywanie dojścia do osoby poszkodowanej poprzez sukcesywne usuwanie/odcinanie poszczególnych elementów karoserii nadwozia. W toku prowadzonych działań wykonano dostęp, następnie osoba poszkodowana została ewakuowana z pojazdu pod nadzorem ZRM z wykorzystaniem deski ortopedycznej i przemieszczona do karetki.

W trakcie prowadzonych działań i czynności Policji droga wojewódzka została zablokowana.

KP PSP Złotów

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe