Poniedziałek, 19.11.2018, imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ogromny sukces Wojtka !!!

  • 7.02.2018, 00:18
Ogromny sukces Wojtka !!!
Alfik - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny przyniósł po raz kolejny sukces uczniowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotowie

22 listopada 2017r. po raz XXIII zorganizowano w Polsce w ramach programu edukacyjnego ”Łowimy Talenty” konkurs Alfik Matematyczny. Jest on wykorzystywany jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia, samodyscypliny oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.

Strony biznes złotów
Strony biznes złotów
Strony biznes złotów

Łowcy Talentów, działający pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, odkryli kolejne talenty matematyczne w Trójce !

Ku wielkiej radości społeczności szkolnej, swój niemały sukces sprzed dwóch lat, zdobycie nagrody głównej w konkursie, powtórzył uczeń klasy IVc, Wojciech Skarbek, który uzyskał 93,33% punktów i tym samym zajął 2 miejsce w województwie oraz 43 miejsce w kraju !

Nagrodą główną, którą wygrał Wojtek, jest tygodniowy pobyt na Wakacyjnym Obozie Talentów w Serpelicach nad Bugiem (woj. Mazowieckie). Serdecznie gratulujemy Wojtkowi i życzymy dalszych sukcesów!

szkolny koordynator konkursu

M. Kosiba

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mat
mat 7.02.2018, 11:01
Wojtku Skarbek Gratulacje.Udowodnij ,że będziesz jeszcze lepszy.

Pozostałe